Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie zamawiam do momentu jak gdzieś nie będzie pewnego info CO zamawiam. Mam nadzieję, że będę mógł za jakiś czas spokojnie preorder składać.

Powodzenia...

 

Poza tym Nintendo UK wyraźnie napisało w oświadczeniu prasowym i zapodało tralier edycji na YT, że nie będzie żadnej normalnej wersji, tylko LIMITED EDITION. Plus, zamówić za pobraniem, co za problem? Wstrzymuj się dalej to zostaną ci te edycje na ebay za 100 funtów.

 

http://www.hdmarket.pl/pl/p/Gra-Project-Zero-Fatal-Frame-Nintendo-WiiU/700 jeszcze chyba ma.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z tego co się dowiedziałem w Menago, to dystrybutor na PL jeszcze nie przedstawił żadnych informacji co do dostępności gry na naszym rynku, więc każdy sklep, który teraz niby preordery na grę wystawia tak naprawdę nie wie czy w ogóle ją dostanie, więc te obecne zamówienia są i tak patykiem po wodzie pisane.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No po tym co koledzy powyżej piszą odnośnie tego, że chociażby w "konsole i gry" nie wiedzą nawet czy dostaną wersję z dodatkami czy same pudełka z grą, to dostałem dość dobre info.

 

PS. A Menago to jeden ze sklepów najdłużej wspierających dystrybucję gier Nintendo w PL, więc chyba "coś" tam wiedzą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Na stronie nintendo polska, jest o dziwo taka strona xD masz dział poświęcony sklepom,które sprzedają produkty Nintendo w Polsce, tylko w takich bym kupował. Ultima jest i dawno pisali do klientów, że edycja jest tylko limitowana.

 

Ale widzę,że nie przepowiem :)

 

Pozdr

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Menago jest oficjalnym partnerem Nintendo w PL. Zawsze mają ich gry, każdy nowy tytuł, mieli ich gry nawet jak w innych sklepach był z tym problem (mają nawet jeszcze jakieś niedobitki z GBA). Oni gry Nintendo sprzedają od kilkunastu lat, to nie jest jakiś tam sklepik ;)

 

EDYTA: Jako, że jestem pewnie jednym z ich najlepszych klientów (hue hue) to napisałem żeby mi zaklepali preorder jak im dystrybutor potwierdzi ile dokładnie sztuk dostaną. Powinno być dobrze.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie no dalej panowie sobie wmawiajcie sytuacje typu: Jeżeli na dany rynek zapowiedzieli tylko wersję limitowaną to tylko taką będzie można kupić". bo ciężko z limitki jest wyjąc oryginalnie zafoliowaną samą grę i sprzedawać ją za 199zł xD mało razy byłem tego świadkiem jak tak samo bundle z konsolami ogołacali, gdzie wyciągano wszelki dodatkowy stuff i sprzedawano typową podstawkę a resztę osobno do sprzedaży (a nóż się sprzeda i będzie większa kaska).

A i DonSterydo ma rację, sam jeszcze za czasów kadencji GaCka zamawiałem gry w Menago i pomimo skrajnych obecnie cen gier na Wii U, tak kiedyś wyłapywałem tam naprawdę niezłe rarytaski (Tales of Symphonia, Baten Kaitos, Wavebird, oryg. kabel RGB i max. za jedną rzecz zapłaciłem 179zł).

Z tego co wiem to np. Ultima ściąga wiele limitek nie od polskich dystrybutorów tylko z różnych sieci z UK. Wiem bo gdy kiedyś zamawiałem dwa egz. Xenoblade'a z padem to odpisali mi iż nie wiedzą czy dostaną tyle wersji od dystrybutora z Wielkiej Brytanii. Osobiście obstawiam iż konsoleigry robi podobnie, dzięki czemu ma w zasadzie często gęsto najniższe ceny (przynajmniej jeśli chodzi o Ninny bo Zestiria na PS3 to fail w porównaniu do Ultimy i ceny blisko 40/50zł niższej)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem czytelnikiem my3ds i złożyłem już pre-ordery w Lovegame na PZ i Xeno, ale jeszcze nie zapłaciłem. Rayos mam rozumieć że ceny ulegną zmianie czy jak?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Jestem czytelnikiem my3ds i złożyłem już pre-ordery w Lovegame na PZ i Xeno, ale jeszcze nie zapłaciłem. Rayos mam rozumieć że ceny ulegną zmianie czy jak?

 

Będą kody promocyjne do wpisywania przy finalizowaniu zamówień. Mogę pogadać z LG w sprawie takiej o jakiej pisałeś, może da radę coś z tym zrobić by wierni klienci sklepu i czytelnicy my3dsa którzy już wcześniej zakupili dostali zniżkę. 

Odnośnik do komentarza

 

Jestem czytelnikiem my3ds i złożyłem już pre-ordery w Lovegame na PZ i Xeno, ale jeszcze nie zapłaciłem. Rayos mam rozumieć że ceny ulegną zmianie czy jak?

Będą kody promocyjne do wpisywania przy finalizowaniu zamówień. Mogę pogadać z LG w sprawie takiej o jakiej pisałeś, może da radę coś z tym zrobić by wierni klienci sklepu i czytelnicy my3dsa którzy już wcześniej zakupili dostali zniżkę.

Fajnie by było. Jakby coś było wiadomo to napisz do mnie pw. :lapka:
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...