Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kolega Dante zmusił mnie do obejrzenia trailerka;-). Powiem tyle, na początku widnieje tekst iż grę będzie można odpalić w Angielskim lub Japońskim VA z jedyną możliwością Angielskiego tekstu. Tak więc Gayos nie potrzebuje potwierdzeń skoro tam mam podane i tak jak pisałem nawet na Targach E3 pokazywali wersje z Japońskim VA + Angielski tekst (ale ostatnio unikam trailerków z PZ co by sobie funu nie psuć).

Odnośnik do komentarza

W Menago mają za 249 zł preorder - dostaną dokładnie 10 sztuk.

 

Przypomniałem się, z kodem rabatowym wyszło mnie 240 zł z odbiorem na miejscu.

 

Kurde mam nadzieje, że nie będzie problemu z dostępnością w KiG.. trochę późno preorderowałem :/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

W Menago mają za 249 zł preorder - dostaną dokładnie 10 sztuk.

 

Przypomniałem się, z kodem rabatowym wyszło mnie 240 zł z odbiorem na miejscu.

 

Kurde mam nadzieje, że nie będzie problemu z dostępnością w KiG.. trochę późno preorderowałem :/

 

 

Ja bym chętnie kupił kiedy indziej, ale ze względu na reglamentowany rzut gry na rynek europejski w sumie nie miałem wyboru. Gra pewnie sprzeda się marnie i w późniejszym okresie używki pewnie będą chodzić po 400 zł jak kiedyś z Xenoblade.

Odnośnik do komentarza

Ja tam wolałem nie ryzykować. Limitka dawno zamówiona i czeka na postawienie w honorowym miejscu obok innych zacnych produkcji w wydaniu limitowanym ;-) 

@Rayos: Ostatni trailer już potwierdza Japoński VA i Angielskie słowo pisane. Dziwi mnie i tak że prowadząc stronę o 3DS'ie dostajesz kod na grę z Wii U (chyba że o Wii U też tam piszesz, nie wiem nie zaglądam). A u NInny jak są pozycje które z miesiąca na miesiąc tanieją, tak tego typu limitki nawet największych pozycji tylko drożeją i czasami znajduje się fajny jelonek który sprzeda tytuł za w miarę ludzką cenę. Tak więc brać, nie gadać, pokazywać hydraulikom że fizyczne pudło lepsze od cyfry :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...