Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Mniejsza o to, jeżeli zassałeś już cyfrówkę to podziel się z nami ile ogólnie ona zajmuje na dysku?

 

http://michibiku.com/fatal-frame-maiden-of-black-water-needs-so-much-space/

 

8GB "demo" ,14GB na dysku , 17GB wymagane przy instalacji.

 

Nie mogę tego powiedzieć zanim embargo nie minie :frog:

Embargo srargo. Gra jest w JP od 5 miesięcy więc napisanie opinii by Ciebie nie zabiło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mniejsza o to, jeżeli zassałeś już cyfrówkę to podziel się z nami ile ogólnie ona zajmuje na dysku?

 

http://michibiku.com/fatal-frame-maiden-of-black-water-needs-so-much-space/

 

8GB "demo" ,14GB na dysku , 17GB wymagane przy instalacji.

 

Nie mogę tego powiedzieć zanim embargo nie minie :frog:

Embargo srargo. Gra jest w JP od 5 miesięcy więc napisanie opinii by Ciebie nie zabiło.

 

 

embargo stawia sprawę jasno i muszę się do niego stosować. 

Odnośnik do komentarza

@Rayos

No już widzę jak Conquest sprawdza każde polskie forum w poszukiwaniu Rayosa ;-) Dude zlituj się, nawet napisanie czy jest to czego oczekiwałeś to nie złamanie embarga skoro w PE potrafią tak napisać co rusz. 

 

@Kypq

thank you, byłem ciekaw czy przekroczy próg 8GB i jak się okazuje to tak :-)

Odnośnik do komentarza

@Rayos

No już widzę jak Conquest sprawdza każde polskie forum w poszukiwaniu Rayosa ;-) Dude zlituj się, nawet napisanie czy jest to czego oczekiwałeś to nie złamanie embarga skoro w PE potrafią tak napisać co rusz. 

 

 

 

No ja wiem, że przesadzam ale wolę dmuchać na zimne. Od początku mam z CQE dobre układy i nie chciałbym tego zepsuć jakąś pierdółką ;) 

 

Also, cykanie fotek padletem jest trochę męczące 

Odnośnik do komentarza

Po paru chapterach irytuje sterowanie, kiepska kamera i lekko frustrujące walki :gayos: klimat dobry

 

ale prawie w ogóle nie straszy. trzyma lekko w napięciu ale to wszystko. I mówi to człowiek, którego bardzo łatwo przestraszyć i grał w Dead Space tylko w dzień a SH wyłączył po 15 minutach.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Po paru chapterach irytuje sterowanie, kiepska kamera i lekko frustrujące walki :gayos: klimat dobry

 

ale prawie w ogóle nie straszy. trzyma lekko w napięciu ale to wszystko. I mówi to człowiek, którego bardzo łatwo przestraszyć i grał w Dead Space tylko w dzień a SH wyłączył po 15 minutach.

Czyli oprócz sterowania jest powtórka z poprzednich części tzn. z jedynki i dwójki, bo w te jak na ten moment pogralem. PZ ogólnie nie straszą, ale ich klimat trzyma za jaja. Niczego innego się nie spodziewałem. Na Xeno też się nie napalam, ale oczywiście pre-order jest i zostanie, bo później pewnie będzie ciężko dostać.
Odnośnik do komentarza

Bardziej wygrzane mieć na oceny nie mogę bo większość porządnych gier na Wii oscylowało w takich granicach (Fragile, Another Code R, Fire Emblem Radiant Dawn). Poza tym powiedzmy sobie szczerze ktoś oczekiwał rewolucji? To miała być dobra kontynuacja bez wymysłów dla fanów (a sorry przecież wychodzi na to iż większość osób nie przeszła nawet jednej części). 4-rka również nie miała lepszych ocen a jednak przeszedłem z wypiekami na twarzy (tak wyszła tylko w Japonii ale od czego są fanowskie tłumaczenia).

A widzę sporo osób ocenia grę przez śmieszną średnią z zachodu gdzie niejeden z was na PPE twierdzi że to głupie oceniać w ten sposób grę jeżeli się nie zagrało ale co tam. Oświećcie mnie i powiedzcie dlaczego w ogóle złożyliście pre-order skoro gra już w zeszłym roku wyszła w Japonii i miała ogólnie przychylne oceny a wiele zachodnich site'ów od kilku miechów opisywało reakcję Japońskich fanów. Zresztą patrząc na listę ocen to w większości nowe PZ dostaje 7 czyli w skrócie to gra dobra a nie średniak ale jesteśmy w czasach gdzie 8-ka zaczyna być gó.wnem.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...