Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://m.ppe.pl/news-32255-bloodborne_z_lochami_generowanymi_losowo__zobaczcie_nowe_materialy.html

 

Pewnie te same njusy co od Figaro, ale w pl.

W każdym razie zapowiedziano m.in. miecz zmieniający się w bicz (inspirowany pewnikiem Braterstwem Wilków), oraz... karabin maszynowy victorian style. :dafaq:

 

no w filmie inspirowano sie bronią ivy z soul calibur

Odnośnik do komentarza

Na zasadzie summonowania, jak w poprzednich soulsach ? Nic chyba nie mowili o mozliwosci przejscia calej gry z kompanem, chyba ze stawiajac nowe "znaki" po przejsciu danej lokacji. Na filmikach nigdy nie widzialem zeby kiedykolwiek kompana odsylalo do swojego swiata, czy to przez limit czasowy, czy po przejsciu bossa.

 

Ten randomowo generowany dungeon to tez mozna interpretowac na rozne sposoby, powiedzieli jedynie ze dla kazdego innego huntera bedzie on inaczej wygladal,  moze chodzilo im ze przy wyborze klasy ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Bloodborne ma co-opa

Ja pierdziele, serio tu będzie co-op? Wiadomo o nim coś więcej? Będę mógł przejść ze znajomym całą pgrę od początku do końca? :o

Ponoć mają rozwiązac to inaczej niż w soulsach i będzie mozna summomowac swoich friendsow - coś takiego obiło mi sie o uszy, ale głowy nie daje.

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych nagród. Grałem chwile, jest dużo dynamiczniej niż w serii souls. Grafika bdb, klimat goty, ale gra wydaje się przeraźliwie prosta. Zwolnień nie uswiadczylem, nawet kiedy na ekranie było sporo wrogów. Nie przeszedłem, bo zacząłem grać od razu po jakimś kolesia, nie chciało mi się resetowac dema, wiec grałem bez itemow z mniej niż połowa życia. Mimo to potrzebowałem sporo (jak na soulsa) ciosów by mnie zabić. Gra będzie goty, to oczywiste, ale nie przekonala mnie do kupna ps4,niestety... Najbardziej mnie martwi zmniejszony poziom trudności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...