Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli wychodzi, że o 15 mija embargo

 

z linka wychodzi, że 23 (w domyśle marca)

 

potiony przecież będą i to dość standardowe

 

ten regain wydaje się jednak przemyślany, bo z tego, co widać na testach, to przeciwnicy zadają więcej obrażeń pojedynczym atakiem (prócz tych najsłabszych wariatków), a żeby odnowić uszkodzony pasek, to trzeba trafić więcej, niż raz (każde trafienie odnawia kawałek). nie wiem tylko, jak to będzie wyglądało w przypadku najszybszych i najwolniejszych broni, bo jeśli nożyk będzie odnawiał tyle co młot, to zyebie się balans. ogólnie patent ten powinien fajnie sprawdzić się w PvP

 

tych stunów po strzale z broni też byłem niepewny, ale to po prostu nowa riposta (dość małe okno), więc broń przejmie częściowo rolę tarczy

 

ten cleric beast jest zbyt kozacki, żeby być opcjonalnym bossem  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Yeah to mój szczęśliwy dzień. Teatr nie w środę a we wtorek coś mi się popieprzylo:).

 

Dobra pytanie mam do osób siedzących w temacie. jaki rodzaj broni palnej na starcie jest dostępny i czym się różni? Bo z tego co zrozumiałem to za parowanie odpowiada broń.

Odnośnik do komentarza

Dobra pytanie mam do osób siedzących w temacie. jaki rodzaj broni palnej na starcie jest dostępny i czym się różni? Bo z tego co zrozumiałem to za parowanie odpowiada broń.

 

Na start masz do wyboru pistolet i szotgana, oba służą do parowania. Shotgun (blunderbuss) ma atak obszarowy, trafiający kilku przeciwników, za to pistoletem celując w wybrane czułe punkty bossa można go doprowadzić do stuna; możemy wtedy wsadzić mu dość mocnego krytykala (przynajmniej tak to działało w Alphie). Tak więc ja polecam na start raczej Hunters pistol :P

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...