Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem, że jednak zaryzykuję. Byłem w jednych z marketów we wrocku i sprzedawca wyciągnął mi kopie z magazynu, ładnie opakował w kod kreskowy i te plastikowe zabezpieczenie i skierował mnie do kasy. Tym sposobem mam już swoją kopie w domu i zabieram się do patchowania.

 

Mam nadzieję, że jest możliwość ustawienia języka gry na angielski?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stwierdziłem, że jednak zaryzykuję. Byłem w jednych z marketów we wrocku i sprzedawca wyciągnął mi kopie z magazynu, ładnie opakował w kod kreskowy i te plastikowe zabezpieczenie i skierował mnie do kasy. Tym sposobem mam już swoją kopie w domu i zabieram się do patchowania.

 

Mam nadzieję, że jest możliwość ustawienia języka gry na angielski?

Jest mozliwosc ustawienia jezyka, zarówno napisy jak i mowa :)

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Tez to zrobilem, zadna sztuka. Uwazam ze nawet bylem lepszy w swojej glupocie

 

 

Dolazlem z golymi lapami do pierwszego bossa i rzucalem w niego molotov coctaiil bo myslalem ze takie jest zalozenie tworcow skoro nie mam broni a wszedzie leza molotovy. Dopiero jak umarlem i wypstrykalem 10 sztuk a boss nie padl zdalem sobie sprawe skad wziac bron :reggie:

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

W ogóle system odzyskiwania waluty działa bardzo niekonsekwentnie w tej grze. Ginąwszy na tym samym szeregowym przeciwniku krew potrafiła pozostawać w formie klasycznej plamy albo była do odzyskania dopiero po ubiciu tego przeciwnika ALBO była do odzyskania po ubiciu jakiegoś przeciwnika w pobliżu tego, który nas zabił - nie zawsze w bezpośredniej bliskości, przez co czasem musiałem nawet szukać u którego to przeciwnika mogę odzyskać swój hajs. Głupie to.

Odnośnik do komentarza

W ogóle system odzyskiwania waluty działa bardzo niekonsekwentnie w tej grze. Ginąwszy na tym samym szeregowym przeciwniku krew potrafiła pozostawać w formie klasycznej plamy albo była do odzyskania dopiero po ubiciu tego przeciwnika ALBO była do odzyskania po ubiciu jakiegoś przeciwnika w pobliżu tego, który nas zabił - nie zawsze w bezpośredniej bliskości, przez co czasem musiałem nawet szukać u którego to przeciwnika mogę odzyskać swój hajs. Głupie to.

 

Gdy umierasz zostawiasz plame krwi, jezeli przeciwnik patroluje lub stoi w jej miejscu to przejmuje to. na wlasne oczy widzialem jak plama krwii lezy na ziemi, przechodzi po niej potwór i nagle plama znika a jemu swieca sie oczy.

Odnośnik do komentarza

Ciagle dostaje bęcki, a przez te loadingi to baaardzo odczuwalne jest. Praktycznie stoje w miejscu, ciagle tylko 2 bossow ubitych, pozbierane itemki tu i tam ale jest znacznie trudniej niz w DS. Nigdzie nie leza jakies super bronie albo itemy ktore zwieksza nas progress i bedzie jakis boost. Zostaje farmienie potworów :/

Odnośnik do komentarza

Ciagle dostaje bęcki, a przez te loadingi to baaardzo odczuwalne jest. Praktycznie stoje w miejscu, ciagle tylko 2 bossow ubitych, pozbierane itemki tu i tam ale jest znacznie trudniej niz w DS. Nigdzie nie leza jakies super bronie albo itemy ktore zwieksza nas progress i bedzie jakis boost. Zostaje farmienie potworów :/

Nie wiem Velius z czym Ty az tak sie trudzisz, mi idzie na razie dość, gladko i gine raczej w 100% ze swojej glupoty, bossy padaja póki co za 2gim podejściem. 

 

 

KOCHAM TĄ GRE, JEST CUDNA  :banderas:  :banderas:

Odnośnik do komentarza

 

Ciagle dostaje bęcki, a przez te loadingi to baaardzo odczuwalne jest. Praktycznie stoje w miejscu, ciagle tylko 2 bossow ubitych, pozbierane itemki tu i tam ale jest znacznie trudniej niz w DS. Nigdzie nie leza jakies super bronie albo itemy ktore zwieksza nas progress i bedzie jakis boost. Zostaje farmienie potworów :/

Nie wiem Velius z czym Ty az tak sie trudzisz, mi idzie na razie dość, gladko i gine raczej w 100% ze swojej glupoty, bossy padaja póki co za 2gim podejściem. 

 

 

KOCHAM TĄ GRE, JEST CUDNA  :banderas:  :banderas:

 

 

Zawsze gralem magami albo rangem albo tankiem, tutaj jestem zmuszony grac counterami i dexem i mi to poprostu nie pasuje, nie moja działka. Narazie ubijaja mnie jakies dziwni kolesie w ciasnym korytarzy ktorzy robia 4-5 ciosow naraz, nie moge im countera w pore zarzucic a jak raz trafia to instant k.o. bo mam staggera :frog:

 

Dodac do tego loadingi i caly dzien spedzilem na odzyskiwaniu dusz co i tak sie nie zawsze udawało :reggie:

 

Chyba wroce na główną sciezke fabularna tam gdzie Ty byłeś bo tu widze przeciwnicy za wysoka liga.

Odnośnik do komentarza

A mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jak bardzo można wpłynąć na wygląd postaci? Tzn, na różnych filmach jakie oglądałem - Nie było ich wiele,żeby sobie zabawy nie popsuć, ale coś tam widziałem... Postaci wyglądały bardzo podobnie do siebie. Da rade znaleźć jakiś pancerz , hełm , coś co zmieni diametralnie nasz wygląd ? 

Odnośnik do komentarza

Nie mozesz, na tym polega gra. Pamietaj ze jak stracisz to masz jedna szanse na odzyskanie tego wracajac tam gdzie umarles. Albo bedzie kaluza krwii ktora musisz dotknac albo ktorys potwor bedzie mial fioketowe swiecace oczy i musisz go ubic zeby to odzyskac.

 

Jak umrzesz wracajac po dusze to przepadaja na zawsze.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...