Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się w uj to że jest ten cały HUB, czyli sen łowcy czy jakoś tak. Uwielbiam takie miejscówki w grach. :banderas: Tutaj czuć Demon's Soulsa.

 

Broń pewnie da się rozkręcać na +10 ale być może najpierw trzeba będzie coś zdobyć żeby ulepszyć kuźnię albo cuś.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy playthrough bez żadnych poradników moim zdaniem, nawet jak sobie go utrudnisz czy s(pipi) kompletnie to trudno. Dopiero później można poszperać w necie co się pominęło itp Ja np. do tej pory nie znalazłem itema (ubitych 8-9 bossów), który pozwala mi pomagać innym graczom, mogę ich summonować, ale dołączać do innych już nie xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja pierwsze w 100 % bez poradników. Oglądam tylko epic name w miejscach które już zwiedzilem bo on za(pipi)iście o lore mówi .

 

Drugie podejście będzie z guidem który przyjdzie po 10 kwietnia.

 

9/10

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich łowców demonów! :) Mi pomimo prawie 7h udało się dotrzeć dopiero do 2 bossa. Gra jest cięższa niż się spodziewalem i wymaga całkowicie innego podejścia niż preferowane przeze mnie slashery. 

Do rzeczy jednak bo mam dwa pytanie, bardziej natury technicznej:

1. Czy Wam też tak sie cholernie tnie rozgrywka?? Przy zwykłej eksploracji i korygowaniu lekko kamery w lewo-prawu, następują takie zgrzyty, że głowa mała. Co ciekawe, nie dostrzegłem tego na żadnych materiałach w necie... OCB?

2. Zniesmaczony dolegliwościami z pkt. 1, postanowiłem zainstalować grę od początku, usuwając jej wszystkie dane. I tu nastąpił ZONK!!! Po instalacji nie mogłem odpalić gry dopóki patch się w całości nie pobierzę. WTF się pytam? DLACZEGO? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Szczególnie, że za pierwszym odpaleniem mogłem grać bez problemu bez pobrania patcha, natomiast po paru h gry, odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu danych gra zatrzymywała się na ekranie początkowym(grafika z gry) i dalej nic. Żadne loga się nie pojawiały, nic.

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, DLACZEGO?

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

No ja pierwsze w 100 % bez poradników. Oglądam tylko epic name w miejscach które już zwiedzilem bo on za(pipi)iście o lore mówi .

 

Drugie podejście będzie z guidem który przyjdzie po 10 kwietnia.

 

9/10

Gdzie zamówiłeś ten poradnik i w jakiej cenie? Też chyba kupię bo mam taki do Dark Souls 2 i jest super.
Odnośnik do komentarza

No ja pierwsze w 100 % bez poradników. Oglądam tylko epic name w miejscach które już zwiedzilem bo on za(pipi)iście o lore mówi .

 

Drugie podejście będzie z guidem który przyjdzie po 10 kwietnia.

 

Też lubię jego filmiki jeśli chodzi o serię Souls, jak przyjdzie poradnik to daj znać jak się prezentuje (może jakieś fotki w Zakupach Growych :D )

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich łowców demonów! :) Mi pomimo prawie 7h udało się dotrzeć dopiero do 2 bossa. Gra jest cięższa niż się spodziewalem i wymaga całkowicie innego podejścia niż preferowane przeze mnie slashery. 

Do rzeczy jednak bo mam dwa pytanie, bardziej natury technicznej:

1. Czy Wam też tak sie cholernie tnie rozgrywka?? Przy zwykłej eksploracji i korygowaniu lekko kamery w lewo-prawu, następują takie zgrzyty, że głowa mała. Co ciekawe, nie dostrzegłem tego na żadnych materiałach w necie... OCB?

2. Zniesmaczony dolegliwościami z pkt. 1, postanowiłem zainstalować grę od początku, usuwając jej wszystkie dane. I tu nastąpił ZONK!!! Po instalacji nie mogłem odpalić gry dopóki patch się w całości nie pobierzę. WTF się pytam? DLACZEGO? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Szczególnie, że za pierwszym odpaleniem mogłem grać bez problemu bez pobrania patcha, natomiast po paru h gry, odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu danych gra zatrzymywała się na ekranie początkowym(grafika z gry) i dalej nic. Żadne loga się nie pojawiały, nic.

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, DLACZEGO?

 

Bylo spowodowane to tym pewno ze stary save byl na spatchowanej wersji gry, i dlatego nie mogles nic zrobic.

 

 

Mnie caly czas boli maly wybor oreza, znalazlem jakas tam bron, ba kupilem nawet pare, ale ile tego jest z 10 sztuk poki co? Odpalilem wczoraj dla porownania, DkS 1 & 2 i przeciez to nie ma w ogole porownania w dwojce tyle broni ze glowa mala, i kombinacje jakie chcesz - dwa miecze, dwa topory, tarcza/miecz/pyro/miracle CO SOBIE ZAPRAGNIESZ. Poki co to jedyny minus tej gry, ale gra sie wysmienicie, no i invady <3 chociaz wsumie, patrzac na mala ilosxlc eq i brak miracli to nie bedzie juz troll invade'ow :(

Odnośnik do komentarza

 

Witam wszystkich łowców demonów! :) Mi pomimo prawie 7h udało się dotrzeć dopiero do 2 bossa. Gra jest cięższa niż się spodziewalem i wymaga całkowicie innego podejścia niż preferowane przeze mnie slashery. 

Do rzeczy jednak bo mam dwa pytanie, bardziej natury technicznej:

1. Czy Wam też tak sie cholernie tnie rozgrywka?? Przy zwykłej eksploracji i korygowaniu lekko kamery w lewo-prawu, następują takie zgrzyty, że głowa mała. Co ciekawe, nie dostrzegłem tego na żadnych materiałach w necie... OCB?

2. Zniesmaczony dolegliwościami z pkt. 1, postanowiłem zainstalować grę od początku, usuwając jej wszystkie dane. I tu nastąpił ZONK!!! Po instalacji nie mogłem odpalić gry dopóki patch się w całości nie pobierzę. WTF się pytam? DLACZEGO? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Szczególnie, że za pierwszym odpaleniem mogłem grać bez problemu bez pobrania patcha, natomiast po paru h gry, odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu danych gra zatrzymywała się na ekranie początkowym(grafika z gry) i dalej nic. Żadne loga się nie pojawiały, nic.

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, DLACZEGO?

Bylo spowodowane to tym pewno ze stary save byl na spatchowanej wersji gry, i dlatego nie mogles nic zrobic.

 

 

W pewnym sensie jest to wytłumaczenie, nawet sam to rozważałem. Ale jak można w ogóle tak zrobić? Taką łatke wypuścić? Przecież jak skasuje dane gry, na i tak małym dysku PS4 i po jakimś czasie znów będę chciał do niej wrócić, to przyjdzie mi czekać "f(pipi) godzin": zanim się ściągną wszystkie patche i będę mógł odpalić grę. CO ZA ABSURD!! Dziwi mnie, ponieważ w żadnej innej, po odinstalowaniu updatów nie zdarzyło mi się żebym nie mógł odpalić. Nawet z savem po update'cie.

 

Można w ogóle odinstalować dane gry, nie kasując patchy?  

Odnośnik do komentarza

 

No ja pierwsze w 100 % bez poradników. Oglądam tylko epic name w miejscach które już zwiedzilem bo on za(pipi)iście o lore mówi .

 

Drugie podejście będzie z guidem który przyjdzie po 10 kwietnia.

 

9/10

Gdzie zamówiłeś ten poradnik i w jakiej cenie? Też chyba kupię bo mam taki do Dark Souls 2 i jest super.

W sklepie który velius podlinkował kilka stron wcześniej jak nie znajdziesz to wieczorem dam ci nazwę bo nie pamiętam a w pracy jestem:)

 

 

Ja biegam z mieczo młotem i to dwie Zupełnie różne bronie. Zwykle mobki smashuje jednym uderzeniem wielkiego młota dwurecznego po czym przy szybkim przeciwniku odskakuje i robię transformacje w szybki miecz:)

Odnośnik do komentarza

 @blantman

Tez z tą samą bronią biegam, spróbuj wyjąć miecz - lekki atak mieczem (R1)->>>zmiana trybu broni od razu (L1),->>> znowu R1 - lekkki atak już młota. Animacja kombosa GOTY, prawie każdy mobek po drodze od tego pada i stuna od drugiego hita już załapuje  :banderas:

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Owszem to jest universum DeS i jest duzo wspominek na temat tamtej gry, zwlaszcza Lore :)

 

Broni jest duzo mniej, ale kazda jest zupelnie inna, ma zupelnie inna animacje i dodatkowe triki oraz comba. W DS i DS 2 bylo multum broni ale tak naprawde 60% z nich to byl junk i wiele ludzi biegalo z tym co jest "viable" albo mega mocne lub polecaone w poradnikach bo innych rzeczy sie nie oplacalo jesli sie min maxowalo.

 

Ja mam taki problem ze uznalem ze robie Skill postac na Cane i inne lekkie bronie, ale wzialem do łapy Axe i matko boska co za bron :fsg: Teraz pakuje na przemian str i skill do granic soft capa a potem sie zastanowie co dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

No ja pierwsze w 100 % bez poradników. Oglądam tylko epic name w miejscach które już zwiedzilem bo on za(pipi)iście o lore mówi .

 

Drugie podejście będzie z guidem który przyjdzie po 10 kwietnia.

 

9/10

Gdzie zamówiłeś ten poradnik i w jakiej cenie? Też chyba kupię bo mam taki do Dark Souls 2 i jest super.
W sklepie który velius podlinkował kilka stron wcześniej jak nie znajdziesz to wieczorem dam ci nazwę bo nie pamiętam a w pracy jestem:)

 

 

Ja biegam z mieczo młotem i to dwie Zupełnie różne bronie. Zwykle mobki smashuje jednym uderzeniem wielkiego młota dwurecznego po czym przy szybkim przeciwniku odskakuje i robię transformacje w szybki miecz:)

Przeleciałem 30 stron i nie mogę tego znaleźć, jak będziesz mógł to podeślij później. :)

 

Btw. Panowie jak się robi krytyka w plecki? Przeczytałem ileś tam postów wcześniej że trzeba zrobić 'charge', ale nie do końca wiem o co to chodzi tzn. może ktoś wyjaśnić to przekładając na sterowanie padem? :D

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Btw. Panowie jak się robi krytyka w plecki? Przeczytałem ileś tam postów wcześniej że trzeba zrobić 'charge', ale nie do końca wiem o co to chodzi tzn. może ktoś wyjaśnić to przekładając na sterowanie padem? :D

 

Jak jestes na plecach wroga (podkradasz sie lub wrog sie wystawia na dlugo po ataku) trzymasz R2 dopoki postac nie zaatakuje po takim blysku bronia, wtedy uslyszysz charakterystyczny dzwiek i wciskasz R1.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Przed momentem straciłem 10tys dusz, a najzabawniejsze jest to, że przez (pipi)ane szczury w ściekach.

 

 

 

Podobno na samym końcu tej lokacji jest jakaś wyxxxana zbroja łowcy. 

 

Też sam raz tam wpadłem i exp. poczedł...

 

Właśnie w tym celu tam sie udałem, aby zdobyć ciuszki z trailera. Bansai wstawiał filmik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...