Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi npc pająk z ludzką głową w Lecture Building skojarzył się z

 

Patchesem the Hyeną? :banderas:

 

 

A propos tego, FS ma u mnie karnego kutasa za ...

 

 

akcje z tym typem, bylem w lecture building <gdzie ty go tam znalazles?> i nie spotkalem go, ale jak wyszedlem i wbilem do nowej lokacji, zobaczylem wlasnie pajaka ktorego opisujesz na skale, uzylem lornetki, przycelowalem, strzelilem z pistoletu w niego i ... cutscenka mi sie wlaczyla, przeteleportowalo mnie pod jego lokacje jakobym tam stal i skarbu szukal, on zeskoczyl na mnie i zepchnal, kiedy w rzeczywistosci sam spadl z tej skaly po tym jak w ryj dostal

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden koles wlasnie skonczyl NG+. Napisal jedna rzecz ktora wprawila mnie w smutek a jego w zlosc, napisze to w spoilerze ale nie ma tu spojlera ani na temat fabuly, ani lore ani bossów, tylko opinia o NG+

 

 

Kolega jest mega rozczarowany bo nie dropia ZADNE nowe itemy, NIC SIE W GRZE NIE ZMIENIA, wszystko jest tak samo jak na zwyklej grze, pozatym ze potwory bija mocniej to jest to copy paste zwyklego przejscia. Nie ma zadnej nagrody, nie ma zadnych nowosci, no poprostu ZERO. Jedyny powod zeby jeszcze raz przejsc to dla wlasnych spelnionych ambicji i pod tym wzgledem gra w stosunku do DS wypada naprawde blado

 

 

:frog:

Odnośnik do komentarza

nobody za pokonanie ostatniego bossa w ng+ dostajesz

"You know what they gave me for beating the last boss? A Bold Hunters Mark. Yes, let me say that again. They gave me a goddamn Bold Hunters Mark for beating the last boss of NG+.

 

 

Ale koles mocno chwali Chalice Dungeons, podobno to nie jest jakis tam sobie duperelowaty dodatek tylko gra w grze i naprawde swietnie zrobione.

 

Qjon nie zgodze sie, NG+ w DeS przynajmniej byl jakis cel - dusze bosów do wykuwania broni.

 

 

edit: Wlasnie przeczytalem miazge informacje na temat Chalice Dungeons...o (pipi) mać :banderas:

 

Jak planujecie w przyszlosci robic PVP i zastanawiacie sie czy system nie jest za plytki bo jest malo broni to info ktore moze zwalic z krzesla:

 

 

Chalice Dungeons maja generowane losowo dropy, BRONIE, gemy, armory...mozesz wydrobic 3 x Hunter's Axe ale kazdy bedzie mial inne losowo przydzielone staty, dzieki czemu mozna sie bawic jak w Diablo i szukac idealnego ekwipunku pod swoj build do pvp o___o

 

 

No to dobre zadosc uczynienie za takie NG+ :obama:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

a będą losowi bossowie na konieć dungeona ? może coś jak rifty w diablo ?

 

 

"There are entire new boss models and fights in the dungeons, and not just a couple - something like 30 or more. And even the fights that are repeats are never repeats... it's a different boss room or they have a couple different mechanics, and that matters more than you may think."

 

Odnośnik do komentarza

 


Chalice Dungeon

Chalice Dungeons are split into two types: normal and randomly generated. Both can be played offline and online, but random ones require connecting to the internet once in order to connect to a server and download data. Players’ Chalice Dungeons can be publicly accessible and shared online.

 


z tego co na wiki jest napisane to offline mozna grać.
 
Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi podpowiedzieć w jaki sposób aplikować te runy które znajduje ? 

Bansai: Jak wejdziesz w opcjach w ustawienia sieci, możesz ustawić chyba hasło do swojej gry i kolega wyszukuje według hasła, nie wiem jak to dokładnie działa bo nie testowałem, ale sprawdźcie. To samo chyba z Chelice . 

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

ale sie spinacie o to granie solo. dla mnie w coopie jest więcej zabawy. jak nie będzie chciał grać kolejnych runów, to niech korzysta z coopa. póki gra jest świeża, to raczej nie trafi na super porobionych ludzi z bossem rozmontowanym na części pierwsze, wiec i tak powalczy, a wy wyzwania mu nie zabraknie. no i po to jest ten coop co nie. zdechłeś parenaście razy, to wezwij ziomka(ów) jeśli chcesz  chyba, że ktoś obierze sobie to za punkt honoru, jego sprawa. to troche tak jak kiedyś słyszałem opinie, że jedyny słuszny sposób na granie w dark souls, to uniki na fast rolu i bez tarczy       

Odnośnik do komentarza

Zabilem jakiegos bossa ktory chyba nie jest obowiazkowy, odkad uzywam  Hunter's Axe gra stala sie duzo przyjemniejsza :banderas:

 

No i odblokowalem nowa bron ktora wali piorunami.

 

Latwiejsza chyba :D

 

HA to easy mode imo, ten krecacy sie atak jest op.

 

@Irenicus

 

Ustawialismy to samo haslo od samego poczatku i lipa.

Odnośnik do komentarza

Pokonałem sam tego bosa co chciałem z bansai boże jakie to było proste po 9 próbach i zmarnowaniu 3 insight na próbę połączenia z Bansai (hasło masorz) odkryłem że tego bosa można parować łatwo bronią. Jak to odkryłem to za pierwszym razem go pokonałem używając tylko JEDNEJ buteleczki.  Nosz teraz czuję się jak idiota :D  Po tej walce miałem dość na jeden dzień i włączyłem pillars of eternity na odstresowanie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...