Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ja poerdole.... nie idźcie za niebieskim światłem

 

Czemu? :notsure:

 

A propos, skonczylem questa pobocznego dla kruczycy, masarka ta ostatnia walka...

typek w katedrze mnie z pistoletu na 2 strzaly sciagal, tym razem ona nam nie pomagala bo ...

cala we krwi lezala na ziemi przed wejsciem

 

 

 

W nagrode dostajemy:

rune na postac oraz odznake za ktora mozna kupic jej sprzet.

 

 

Oraz:

wku*wia mnie to pisanie w spoilerach :Coolface:

 

 

 

Jak zainicjowac ta druga czesc w Katedrze? Po ktorym bossie mozna zaczac sprawdzac?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja poerdole.... nie idźcie za niebieskim światłem

 

Czemu? :notsure:

 

A propos, skonczylem questa pobocznego dla kruczycy, masarka ta ostatnia walka...

typek w katedrze mnie z pistoletu na 2 strzaly sciagal, tym razem ona nam nie pomagala bo ...

cala we krwi lezala na ziemi przed wejsciem

 

 

 

W nagrode dostajemy:

rune na postac oraz odznake za ktora mozna kupic jej sprzet.

 

 

Oraz:

wku*wia mnie to pisanie w spoilerach :Coolface:

 

 

 

Jak zainicjowac ta druga czesc w Katedrze? Po ktorym bossie mozna zaczac sprawdzac?

 

 

Pora dnia z nocy na ...

fioletowe niebo ma sie zmienic, czyli po ubiciu bossa na tym jeziorze

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Wy macie z tym invadowaniem, ja juz kilkanascie invadow zrobilem, i tez bylem najechany przez jakichs noobków, chociaz w(pipi) mozna czasem srogi dostac. Uzywa sie do tego Sinister Resonant Bell, tylko dosc dlugo wyszukuje jakichs graczy, ale mozna sobie w miedzyczasie pofarmic dusze. Przed chwila zinvadowalem jakiegos typa ktory biegal chyba z kolega, nie wiedzieli co sie stalo, taki rape im urzadzilem :P 

HUNTER AXE RZĄDZI! Zdobylem tez ten Ludwig Holy Blade , ale na razie mam go tylko na +6, a hunter axa na +8 wiec jeszcze nie potrafie ocenic, czy lepsze ale ma skalowanie do siły B, a Axe C wiec powinno byc lepiej.

Udalo mi sie ukończyć (chyba?) ten watek wlasnie z tą kruczotwarzą laską

dala mi bagde ktory odblokowal pare ciuszkow w sklepie, nowa bron left handed i jakis nowy mieczyk za 40k dusz, a no i z tego typa z ktorym sie walczylo dla tej laski wypadla "legendarna" runa, dostalem trofka i bad ass runa, bo zwieksza odnawianie staminy



Gierka jest piekna i nie znudzi mi sie chyba nigdy :D

Poki co zrobilem 3 Chalice Dungeon i tak wsumie stwierdzam ze fajna opcja, ale tak naprawde no nie jest to jakos mega wynagradzające, bo tak naprawde poki co no to zebralem sobie troche dusz i zdobylem itemy na nastepne Chalicy, a tak no to zadnych jakichs fajnych itemów.

Co do wlasnie tematu samych itemow ja tam nadal sie trzymam tego samego, ze jest tego strasznie malo i niewazne ze kazda bron ma 2 formy, przeciez mogli zrobic takich broni 100 roznych i tez by nie bylo zle, albo zrobic takie ktore maja zmienne formy, ale mniejszy dmg, a takie bez zmiennych form troche wiekszy dmg i tez jakies tam swoje bonus. A tutaj poki co jak invaduje to spotykam ludzi caly czas z tymi samymi weaponsami/armorami :/ Dla mnie to jedyny minus tego arcydziela :D

Dobra, czas troche pognebic noobkow, jakby co moge puscic stream to sobie obczaicie jak to wyglada w akcji :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Ten FF to kawał mapy, przez chwile myslalem ze sie tam zgubilem :)

 

Ja tam wczoraj jak krazownik patrolowalem chyba 2 godziny, o 3 spac poszedlem, "nie wylacze dopoki nie ogarne miejscowki i nie zabije bossa" :D

 

@Willy

 

Juz leci zapro

 

Skonczylem ten 1 kielon solo, ostatni boss by mi sporo krwi napsul jakbym nie mial broni ktora go staggeruje :obama:

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, dziadek w Śnie Tropiciela kazał mi iść do Kaplicy Oedasa (Czy jakoś tak :> )

Poszedłem tam, wszedłem na szczyt, tam gdzie pełno tych waz do rollowania po nich , heheh... No ale drzwi zamknięte. I troche nie wiem co źle zrobiłem, czy coś pominąłem... Rozumiem, że gry z tej serii dają tylko wskazówki,a resztę muszę zrobic sam.. Więc zabiłem Amelie, przeszedlem się za las, zabiłem wiedźme i nie wiem co dalej.

Jeśli ktoś wie, prosił bym w spoilerze (nie zdradzając za dużo) gdzie powinienem się teraz udać. Dzięki z góry.

PS: Jak się daje tekst w spoiler? :D

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...