Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie, dziadek w Śnie Tropiciela kazał mi iść do Kaplicy Oedasa (Czy jakoś tak :> )

Poszedłem tam, wszedłem na szczyt, tam gdzie pełno tych waz do rollowania po nich , heheh... No ale drzwi zamknięte. I troche nie wiem co źle zrobiłem, czy coś pominąłem... Rozumiem, że gry z tej serii dają tylko wskazówki,a resztę muszę zrobic sam.. Więc zabiłem Amelie, przeszedlem się za las, zabiłem wiedźme i nie wiem co dalej.

Jeśli ktoś wie, prosił bym w spoilerze (nie zdradzając za dużo) gdzie powinienem się teraz udać. Dzięki z góry.

 

PS: Jak się daje tekst w spoiler? :D

 

Chyba chodzi o ten klucz:

 

Odnośnik do komentarza

 

Słuchajcie, dziadek w Śnie Tropiciela kazał mi iść do Kaplicy Oedasa (Czy jakoś tak :> )

Poszedłem tam, wszedłem na szczyt, tam gdzie pełno tych waz do rollowania po nich , heheh... No ale drzwi zamknięte. I troche nie wiem co źle zrobiłem, czy coś pominąłem... Rozumiem, że gry z tej serii dają tylko wskazówki,a resztę muszę zrobic sam.. Więc zabiłem Amelie, przeszedlem się za las, zabiłem wiedźme i nie wiem co dalej.

Jeśli ktoś wie, prosił bym w spoilerze (nie zdradzając za dużo) gdzie powinienem się teraz udać. Dzięki z góry.

 

PS: Jak się daje tekst w spoiler? :D

 

Chyba chodzi o ten klucz:

 

 

W ogole nie wiem gdzie to jest...Ta lampa.. 

Odnośnik do komentarza

Nieźle doj.ebali z tym bugiem w Forbidden Forest, akurat jak tam trochę siedziałem przy jolly cooperation i farmie dusz na cieniach Yharnam. :(

 

Ten klucz do lokacji u góry nad katedrą to chyba później się da zdobyć 'normalnie' nie dając się złapać do wora wcześniej;)

 

@IrenicuS idź teraz do 

drzwi przy których byłeś pytany o hasło

 

Edytowane przez messer88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nieźle doj.ebali z tym bugiem w Forbidden Forest, akurat jak tam trochę siedziałem przy jolly cooperation i farmie dusz na cieniach Yharnam. :(

 

Ten klucz do lokacji u góry nad katedrą to chyba później się da zdobyć 'normalnie' nie dając się złapać do wora wcześniej;)

 

@IrenicuS idź teraz do 

drzwi przy których byłeś pytany o hasło

 

Wielkie dzięki. 

Odnośnik do komentarza

Pomęczyłem Chalice dungeon, skończyłem 3 kielichy i... No nie rusza mnie to zupełnie. Lochy są nieciekawe, składają się z kilku ciągle powtarzających się klocków-schematów, ich eksploracja póki co nie została mi nagrodzona czymkolwiek szczególnym. Już wolałbym, żeby były to po prostu kolejne pojedynki z bossami zamiast żmudnego i praktycznie niewymagającego przebijania się przez poziomy.

 

Śmieszne jest to, że ten tryb daje nam podgląd na to, jak może prezentować się Deep Down i nie napawa to optymizmem względem tej gierki :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to tak zabiłem trzeciego bossa przy pomocy dwóch kolegów (dało radę połączyć) Potem spotkałem zabójczych niepełnosprawnych z karabinem maszynowym, zostałem porwany, facet kondom wyssał mi 8 insight a na koniec mająć 50 k dusz wpadłem na bosa nr 4 a miałem tylko 2 fiolki z życiem. Ten moment określił koniec mojej dzisiejszej przygody.   Za(pipi)iste 6 h w grze roku na razie:)  Jutro ciąg dalszy a teraz pillars :)

Odnośnik do komentarza

Tak, po pokonaniu 3 bossa w danym dungeonie dostajesz kielich, który pozwala zejść na drugi "poziom" danego typu lochu i właśnie tak schodziłem coraz niżej.

Same kielichy to generalnie nie wszystko. W grze porozsiewane są jeszcze różne składniki , z technicznego punktu widzenia to pewnie one odpowiadają za różnorodność elementów itd. Ciężko powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza

Składniki to po prostu itemy, które musimy znaleźć/wyfarmić na wyższych poziomach dungeonu, żeby móc zejść na niższy. Wątpię, żeby miały jakikolwiek wpływ na generowany loch, skoro sami ich nie dobieramy, tylko potrzebujemy dyktowanej przez grę ich ilości i typu.

 

//edit: Dobra, poczytałem dokładnie jak działają te kielichy i myliłem się dość mocno; póki co przechodziłem predefiniowane poziomy lochów, a żeby wygenerować losowe powinienem użyć odblokowanych po przejściu "root" chalices, które faktycznie pozwalają na dobór składników i związane z tym dodatkowe wyzwania. Tym gorzej jednak świadczy to o grze, skoro jak się okazuje przechodziłem do tej pory nielosowo generowane, a projektowane poziomy i były one dość słabe kappa.png

 

BTW. Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że skończyłem grę w 26 godzin, z czego 1-2h to pewnie ekran ładowania :dynia:

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

No wspominalem juz nie raz o root chalice i ze to tam sie wszystko dzieje.

 

Ja juz mam fioletowe niebo, ale sie porobilo...

 

 

Kto by przypuszczal ze przez zabicie biednego malego pajaczka swiat pojdzie do diabla, doslownie xD

 

 

A teraz sie mecze z dokonczeniem questy Eileen ale przeciwnik jest bardzo ale to bardzo wymagajacy :/

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Tutaj urywek który udało sie nagrać, koles z invadował, spojrzałem na niego i myślałem że będzie w(pipi), ale jednak uklęknął przed moim AXEM!



No i przeciwnik który wkońcu sie nie leczył co cios, na koniec mila wiadomosc "gg, finaly no healing noob" oczywiscie nadeslana od niego  :)

THAT SCYTHE, ciekawe skad ma :P

Jestem właśnie po boss fightcie

Mergo's Wet Nurse

 Jezu ten design tego bossa miazdzy i w momencie zmienia swiat w ciemnosc z roznych stron atakuje  :banderas:  :banderas: 

 

Istny orgazm!!

No i na koniec filmiku mały bonusik :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Lampy nie będzie, będzie za to skrót.

 

Czytam sobie właśnie, że w pojedynku z Romem im mniej mamy insightu tym mniej pająków mu pomaga. Miałem w tej walce ponad 60, musiałem użerać się z około 30-40 pająkami (pojawiało się coś ponad 10 na falę) i byłem mega w(pipi)iony takim głupim bossfightem,

 

Nie polecam kisić Insight :reggie:

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...