Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mógłby ktoś jeszcze raz napisac jak grać ze sobą? chodzi o to dzwonienie, haslo itd...

http://www.psxextreme.info/topic/106527-bloodborne/?p=3389252

 

 

Przy bossach są checkpointy czy za każdym razem trzeba się przebijać przez taką samą drogę do nich ?

Nie ma chceckopointów, ale są skróty, 2 minuty, omijasz przeciwników i jesteś przy bossie.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

 

Mógłby ktoś jeszcze raz napisac jak grać ze sobą? chodzi o to dzwonienie, haslo itd...

http://www.psxextreme.info/topic/106527-bloodborne/?p=3389252
Znalazłem ten post po moim poście, ale nigdzie tego dzwoneczka nie moge znaleźć :(

set to sobie znajdziesz w kanałach.

Ten we śnie jest lepszy
Odnośnik do komentarza

Cosmosie krwawi mi dupa jak czytam o braku czekpointow i ze trzeba przebijac sie przez wrogow. Nie smuc mnie.

Nie trzeba, bo jak juz masz wszystkie skróty odkryte, to do bossa masz 2 minuty drogi, a nikt nie zmusza cię do walki z przeciwnikami. Po prostu biegniesz prosto do bossa omijając wszystkich. Chyba, że co zależy na duszach, aby podbić umiejętności postaci.

Odnośnik do komentarza
W ogóle pograłem u kumpla i jestem zniesmaczony tym całym PvP. Biega dwóch Van Helsingów z batami i nawalają się póki fiolki się nie skończą. I to wygląda mniej więcej tak: Ja walę 2-3 razy goscia, potem on odskakuje za jakies skałki, leczy się, wraca i to samo (sam robię podobnie). Potem, jak już nie mamy leczenia każdy czai się jak rak do jebania. Emocjonujące! Dla mnie PvP w tej grze to straszny fail.

 

W Demon's Souls było dokładnie tak samo i wszystkim się podobało jester.gif Nawet gorzej, bo oprócz żarcia trawska miałeś jeszcze imba magię, syf pokroju Second Chance i raka dual katana stunlocka.

Odnośnik do komentarza

Najłatwiejsza z soulsów. A co do pvp to uważam że jest świetne,a z tym leczeniem to sie nie zgadzam wystarczy strzelić do typa z guna kiedy widzimy ze zaczyna się leczyć i to go canceluje. Plus jest przedmiot numbing mist który jeśli rzucimy w przeciwnika to przez chwilę nie może się uzdrowić.

Edytowane przez andyyy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak sytuacja staje się nerwowa to robisz szpagat z potworami.

 

W ogóle pograłem u kumpla i jestem zniesmaczony tym całym PvP. Biega dwóch Van Helsingów z batami i nawalają się póki fiolki się nie skończą. I to wygląda mniej więcej tak: Ja walę 2-3 razy goscia, potem on odskakuje za jakies skałki, leczy się, wraca i to samo (sam robię podobnie). Potem, jak już nie mamy leczenia każdy czai się jak rak do jebania. Emocjonujące! Dla mnie PvP w tej grze to straszny fail.

 

Jakby sie nie leczyli to walczylbym tak jak niepisane zasady wskazuja.

 

PvP jak dla mnie swietnie, znacznie lepsze niz goscie chowajacy sie za tarcza przez polowe czasu lub napieprzanie z op magii, to dopiero bylo piorunujaco emocjonujace. Ale to leczenie mogliby ukrocic, albo zrobic jakas arene gdzie nie mozna uzywac fiolek, wtedy byloby idealnie, bo system walki bez tarcz jest bardzo dynamiczny i sprawia mase frajdy.

 

Trzeba czekac az community przyswoi jakas miejscowke do PvP gdzie bedzie mozna sie tluc tak jak nalezy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Cosmosie krwawi mi dupa jak czytam o braku czekpointow i ze trzeba przebijac sie przez wrogow. Nie smuc mnie.

Nie trzeba, bo jak juz masz wszystkie skróty odkryte, to do bossa masz 2 minuty drogi, a nikt nie zmusza cię do walki z przeciwnikami. Po prostu biegniesz prosto do bossa omijając wszystkich. Chyba, że co zależy na duszach, aby podbić umiejętności postaci.

Mnie to pasuje i znam z poprzednikow. Odnioslem sie jeno ironocznie do Cosmosa ;)

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że ucieczka przed wieśniakami byłaby januszostwem, no ale to całkiem logiczne, skoro się respią. Szkoda ich tłuc w nieskończoność. Ubiję tyle bym miał te 20 fiolek + rękawiczki, których mi brakuje. Trzeba przysiąść do tej gry by ogarnąć walkę. Dopiero wczoraj zrozumiałem, że pomimo iż gra powinna być ofensywna to nie można pozwolić by kilku przeciwników na raz się rzuciło na naszego bohatera, a tym bardziej aby go otoczyło.

Odnośnik do komentarza

szlag mnie trafia że nieużywane limitki BB to u nas biały kruk, a właśnie na takiej wersji mi zależy. mogłem brać BB przed ps4 na które całość kasy będę miał w pierwszej połowie kwietnia.

 

tumblr_nde2ceTTDh1tbcy9zo1_500.jpg

 

z drugiej strony cieszy mnie jej popyt, zwłaszcza że w Japonii była podobna sytuacja. oby gra dobiła do min. 2.5 mln. kopii.  :usmiech:

Odnośnik do komentarza

xDDDDDDDDDD

 

Ja mialem podobnie z chalice dung lvl 1, ten undead cos tam. Wchodze przez drzwi, a on na mnie wskoczyl zanim zdazylem zobaczyc jak sie nazywa i ze w ogole jest walka z bossem :D

 

Ja wczoraj nabylem swoja limitke w rtv euro.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...