Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Na tym lvl pająka nie możesz ubić O_o. Dawaj ogień na broń i nawalasz.

 

Jestem pod koniec 2 przejścia i mam taką małą rozkminę:
-build str jest za(pipi)isty na bossów,bo często nie mamy czasu nawalać serii ataków i lepiej przywalić wolne bułe i łokieć za ogromny dmg. Build za to słabo sprawdza się na trash,bo brakuje szybkości atakom.

-build skill-blood jest za(pipi)isty na trash i humanoidalnych bossów,których łatwo zestunować pif pafem. Męczarnia zaczyna się z wielkimi bossami,bo dmg niewielki przy 2-3 git combo i trzeba czasu by wywalić konkretną serię,czasu, którego nie ma.

 

Build skill-blood dużo fajniejszy,ale przy niektórych bossach miałem ochotę wywalić pada przez okno(Amelia,Ebrietas,cienie).

 

Drugie przejście wydaje mi się trudniejsze bez noob greatsworda.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tez tak mialem, probuj do skutku. Mozesz tez sprobowac taki myk, ale nie wiem czy zadziala

 

 

Jak juz jestes u Rom'a, strzel mu raz w pysk zeby zainicjowac walke i tylko raz, zacznie sie odsuwac i wezmie pajaki ale nie powinien w ogole atakowac. Rozwal pierwsza fale pajakow (przewaznie sie je ignoruje)) i pojdz go napieprzac ile wlezie, wal nawet jak zacznie sie teleportowac. W ten sposob bedziesz mial te 5-10 (zaleznie od insight) pajakow mniej na mapie i moze Ci to troche pomoze

.

 

No i Fire enchant.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To kiepsko sie rozgladasz bo polowa questow na samym poczatku gry do zgarniecia :P Miejscowka tez jakos po pierwszym bossie, jak cos to druga miejscowka jest:

 

 

Klonika Iosefka, teleport do lokacji gdzie zaczales gre i idz do drzwi za Toba ktora podczas tutorialu byly zamkniete

 

 

Reszte questow sie zbiera z okien ludzi itp.

Też tak pomyślałem, więc dziś od razu tp do centralnego i śmigałem po lokacjach i pukałem do drzwi... No ale nic. Albo jakieś jęki, albo kij wie co... Znalazłem jakąś małą dziewczynkę która

Płacze za mamą, domyślam się,że ta osoba bierze udział w jakimś queście

I tyle. 

Odnośnik do komentarza

 

To kiepsko sie rozgladasz bo polowa questow na samym poczatku gry do zgarniecia :P Miejscowka tez jakos po pierwszym bossie, jak cos to druga miejscowka jest:

 

 

Klonika Iosefka, teleport do lokacji gdzie zaczales gre i idz do drzwi za Toba ktora podczas tutorialu byly zamkniete

 

 

Reszte questow sie zbiera z okien ludzi itp.

Też tak pomyślałem, więc dziś od razu tp do centralnego i śmigałem po lokacjach i pukałem do drzwi... No ale nic. Albo jakieś jęki, albo kij wie co... Znalazłem jakąś małą dziewczynkę która

Płacze za mamą, domyślam się,że ta osoba bierze udział w jakimś queście

I tyle. 

 

 

 

Tak, chce brozke mamy, brozka lezy zaraz za Father Gascogine na balkonie, to ten quest o ktorym pisalem z Sobanem.

 

Odnośnik do komentarza

panowie wyrzuciłem na ziemie lunete

 

 

ta którą znajduje sie przy tym typie z miniganem

 

 

 

nie moge jej podnieść nigdzie jej nie ma, po prostu wybrałem z equip zrobiłem zoom, nie mogłem oddalić to chyba ją zniszczyłem :D

pytanie czy to będzie jeszcze potrzebne w grze?

czy ogólnie używaliście tego, jest przydatne?

 

mam save na penie sprzed, ale troche lvl w plecy by było

Odnośnik do komentarza
P.S. Kto pomoże damie w ubiciu Roma ? lvl 55 więc od 45 do 65 odważni bohaterowie proszę się zgłaszać do jutra wieczora :D

 

Moge pomoc, moja druga postac ma 68 level wiec podbij troszke i go zaoramy razem, sprawdzalem z Ukyem dzisiaj i jak bylismy levelem blisko to sie odnalezlismy uzywajac hasla.

 

A o to kawalek z mojego dzisiejszego PvP, zrobilem sobie 2 dni temu nowa postac pod skilla i katane/blades of mercy i poki co jestem zadowolony, mialem chyba z 40 inwazji z czego jakies 30 wygrane, wiec mocno insighta nafarmilem, ale nie chce mi sie wrzucac i ciac fimiku powyzej 15 minut, pewna osoba bedzie ze mnie zadowolona jak jej przyniose itemy do rank up'u w Covenancie :pope:

 

 

Podtrzymuje swoje zdanie, PvP jest swietne, tylko czuc troszke lagi, mam nadzieje ze jak lemingi puszcza gre na allegro sytuacja sie poprawi. Poki co inwazje mozna co 5 minut jak nie szybciej znalezc w...

 

 

Nightmare Frontier

 

 

Uwielbiam katane <3 - spoilery zwiazane z pewnym NPC i 2 bossami:

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No oba Nightmare'y to chyba najłatwiejsze i najszybsze punkty do inwazji - ja na 80lvlu mam co 30-60 sekund. Podoba mi się też to, że przy inwazji plansza nie wczytuje się od nowa, tylko chwilkę doczytuje pozycje wrogów przeciwnika, co trwa 5-10 sekund, chyba nawet szybciej niż w Soulsach.

Ofiarowywanie itemów w Vileblood covenancie podobno nie odblokowuje żadnych nagród :/ Kolejna bieda pod tym względem w BB porównując je do DaS.

Odnośnik do komentarza

 

Ja jeszcze ani razu nie mialem invade ani nie gralem w co-op, jak sie prezentuje granie online w porownaniu do DkS?

 

coopa już miałem i w trójkę w większej zadymie to takie dropy są czasem, że Blighttown to małe miki.

 

Dropy spowodowane słabym połączeniem host-klient. Grałem ze znajomymi i nie mieliśmy żadnych dropów, później dołączyłem do jakiś randomów i była tragedia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...