Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jaki masz level? Bo ja robie Chalice i dzis rusze do NG+, ale zatrzymuje sie na 100lvl dla pvp, bo chyba taki bedzie wybrany przez spolecznosc. Na 100lvl bedzie ok w NG+? Czy jednak bedzie trzeba sie troche pomeczyc?

Mam cos koło 95, NG+ dwa pierwsze bossy padły szybciutko, to 100 lvl powinien być ok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2 razy ojczulka próbowałem ubić <noob> Za pierwszym razem brakowało niewiele, ale za drugim, gdy próbowałem stosować taktyki wyczytane w necie to ubił mnie w kilka chwil :reggie:

Walczyłem rozpruwaczem, mieczomłotem byłoby łatwiej ?

 

Coś czuję, że dłuuugo mi zajmie przejście gry, ale czy coś w tym złego ;)

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

2 razy ojczulka próbowałem ubić <noob> Za pierwszym razem brakowało niewiele, ale za drugim, gdy próbowałem stosować taktyki wyczytane w necie to ubił mnie w kilka chwil :reggie:

Walczyłem rozpruwaczem, mieczomłotem byłoby łatwiej ?

 

Coś czuję, że dłuuugo mi zajmie przejście gry, ale czy coś w tym złego ;)

przeciez on łyka stuna z pistoletu jak mlody pelikan. ogarnij tylko, które z jego ataków co podatne na strzał w pysk.

Odnośnik do komentarza

125 LVL Ale ta postać to jest w ogóle Pod przejście gry i Challice do PvP zrobię sobie postać w 8h na normalu

 

Nie wiedziałem jaki lvl będzie grany bo nie siedzę na necie szukając po message boardach skończę NG+ to będę się nad takimi rzeczami zastanawiał

Odnośnik do komentarza

Gra skonczona ... wczoraj o 4ej rano, z Ukyem juz na ryj padalismy :dynia:

 

Przecudowna gra :fsg: oczywiscie od razu wystartowalem z NG+ i dzisiaj dalej jade z koksem bo jeszcze mi mialo, teraz bede sie skupial na pvp i kielonach, moja postac ma 80 lvl wiec gdyby ktos byl chetny na jakis co-op prosze pisac.

 

Z reguly lubie walic cegly w tematach po skonczeniu lub w trakcie gry, tutaj niestety tak nie zrobie, za duzo bym opisywal jak bardzo jaram sie ta gra :P serio, ta gra to cudo, idzcie to kupic jak jeszcze nie kupiliscie.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Ciekawostka dotycząca kosy z ostatniego bossa i możliwości granią nią w ng:

 

Można ją zgarnąć jeszcze na ng bez konieczności robienia true ending. Jeśli w trakcie walki z Gehrmanem zrobimy double k.o z bossem to respimy się w hunter's dream z odznaką kosy i możemy grać dalej do momentu, aż wrócimy na plac boju na polance,bo wtedy odpali się ending i autotransfer do ng+

 

Odnośnik do komentarza

Jak da hasło na gre to mozesz sie połączyć wyszukując gry z hasłem. Czy jakoś tak. 

 

 

Uff.. właśnie u(pipi)alem Logariusa.. od wczoraj sie z nim męczyłem. A dzisiaj 2 próby i dead :3  w ogóle jakoś dziwnie.. 48 lvl a zostały mi juz tylko 2 lokacje.  (tak sądze, łącznie z ostatnimi 2ma to 4ech bossów zostało :/ ).

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Jak da hasło na gre to mozesz sie połączyć wyszukując gry z hasłem. Czy jakoś tak. 

 

 

Uff.. właśnie u(pipi)alem Logariusa.. od wczoraj sie z nim męczyłem. A dzisiaj 2 próby i dead :3  w ogóle jakoś dziwnie.. 48 lvl a zostały mi juz tylko 2 lokacje.  (tak sądze, łącznie z ostatnimi 2ma to 4ech bossów zostało :/ ).

Ja jestem po 7 bossie i mam 50 level, a nic nie grindowałem. Lizałem ściany co prawda i ginąłem praktycznie tylko na bossach, więc to może dlatego. Jestem teraz w

Cainhurst Castle i te dziwne creepy mobki z czerwonymi worami potrafią dać wycisk

.

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...