Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra Panowie bo latam juz od dluzszego czasu, pokonalem nawet czarownice i nie moge dostac sie do zapomnianego lasu, bo nie mam hasla.

Dawno pokonalem 2 bosa, niby w poradniku pisza, ze powinienem spojrzec na oltarz, ale u mnie zadna cut-scenka sie nie pojawia...

Ktos pomoze ?

Odnośnik do komentarza

ok mam ubite 15 bossów, ubiłem teraz w ogrodzie typa z kosą,

troche nad nim siedziałem, zanim skumałem jego uniki i kiedy swój cios wyprowadzać

po ubiciu nie dostałem kosmity, patrze szybko youtube i brakuje mi 1 elementu lol

dozbierałem go, przeładowałem save i znowu go ubiłem  xDDD

 

Nie planowałem Platyny przy BB bo myślałem, że NG+ trzeba, a nie chciałoby mi sie drugi raz przechodzić

ale widze, że mam już 65% trofy, pytanie do tych którzy mają platyne

 

 

 

- potrzebne są 3 zakończenia tak? po ubiciu kosmity w ogrodzie bede miał wszystkie trofy za to tak?

- za wszystkie stroje też jest trophy? bo nie mam stroju kruka, jak w ogóle go zdobyć?

- jest jakieś trophy gdzie trzeba coś znalezc lubz robić w odpowiedniej kolejności co mogłem już zepsuć?

 

 

 

 

dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

No ja platynę z przyjemnością wbiłem, teraz pora na inne buildy i zrobienie wszystkich chalice.  Wszystkie Isz w zasadzie już pociśnięte (rooty są losowe, więc pewnie jakiś powtórzę). Tylko nie ma na co już BE wydawać, bo nie chce mi się overlevelować postaci, te 120-130 na wszystkie chalice to aż nadto.

No i mam nadzieję na dlc pod koniec roku :)

Odnośnik do komentarza

Są takie drzwi w okolicy cathedral ward - napewno każdy kojarzy wielkiego typa z wielka kula na łańcuchu w ręku - za nim kręte schody w dół a tam skrzynia i zamknięte drzwi. Z góry widać most - nie ma chyba narazie możliwości ich otwarcia ? Moze furtka na DLC?

No też mnie zastanawiają te drzwi. No nie zapominajmy o zamkniętej klapie w podłodze Byrgenwerth. Nie wierzę, że kolesie od FS ot tak dla ozdoby zrobili zamkniętą klapę :P. Zwłaszcza, że gdzie indziej, identyczna klapa ( z tego co pamiętam to jak się idzie z Tomb of Oedon do Oedon Chapel) jest otwarta :D.

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...