Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem w sumie nowicjuszem w temacie, ale gra jest nieziemska. Dzisiaj usiadłem do niej po 3 tygodniowej przerwie gdy zniechęciła mnie para sniper na wieży i hunter na dole. Za pierwszym podejściem do(pipi)ałem obu polazłem dalej i zaciukałem blood starved beast za pierwszym razem dochodząc do latarni. Haaaaa. Kocham tą gre.   A serio męczyłem sie z tymi dwoma jakieś 12 razy

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza

Wpadla platyna. Nie robilem, bo nie gram dla platyn, ale jak ostatnio zobaczylem z ciekawosci i brakowalo za 2 zakonczenia i Paarla to postanowilem machnac. Jeszcze po drodze popelniajac blad z cordami o czym wczoraj pisalem w grupie - czyli zrobieniu 2 zakonczen, cordy znikly o czym przekonalem sie dlugo pozniej, a wczesniej w Iosefca ladujac i zabijajac Hunterke ktora dropla White Odeon praktycznie prawie na poczatku gry, a z dzieckiem tez przepadlo i jestem teraz w NG++++, ale juz z prawilna platyna bez grzebania w saveach. Teraz skupiam sie na farmie w najciezszych kielichach, pvp oraz dostarczaniu Annalise Dregow do rankingu online :)

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Który lv, gdzie jesteś fabularnie? 

zabiłem jakąś dużą bestię, która była łatwiejsza od tych yebanych wilkołaków na moście, pofarmiłem do 15 levelu i nadal ginę gdy dla Ojca zostaje jakieś 10%hp. Ja i tak oszukuję waląc mu w ryj przez nagrobki, a mimo to, gdy zamieni się w bestię, nie potrafię go szybko wykończyć, tylko schodzę do defensywy i wyłapuję combosy. Nie ogarniam parry - dla mnie działa randomowo. 

Odnośnik do komentarza

Jest pewien latwy sposob na zabicie go, kiedy wchodzi w trzecia faze:

 

rozmawiasz z npc, ktory znajduje sie niedaleko fontanny w poblizu ktorej zabiles te dwa ptaki i goscia walacego w brame. (Konkretnie z dziewczynka, ktorą znajdziesz w oknie po lewej od schodow za fontanna). Poprosi cie ona o znalezienie jej rodzicow. Jesli sie zgodzisz dostaniesz pozytywke, nastepnie idziesz w miejsce walki z ojcem, klepiesz az zacznie sie zmieniac w bestie i uzywasz pozytywki. Oszolomionego gascoigna mozesz wtedy zajsc od tylu i ladowanym atakiem wykonac backstaba co praktycznie konczy walke.

 

Edytowane przez jacoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...