Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

The details on the update are as follows.

 
- If a player uses the Beckoning Bell or Small Resonant Bell while using a password, it will be clearly indicated that a password is in use.
- If the level difference between the host and the guest when matched using a password is large, the guest's stats will be adjusted to match the host's.
- Insight is returned if unable to locate Small Resonant Bell after ringing Beckoning Bell
- Other bug fixes and matching improvements.

 

3cie było mi potrzebne. Może jeszcze odpalę.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Wziąłem się za lochy i już Hintertomb jest bardzo ok. :fsg: Dwóch przeciwników w nich jest goty. Ten taki z dwoma krótkimi mieczami, który jest bardzo szybki oraz jego animacja biegu jest celowo przyśpieszona. Jak pierwszy raz go spotkałem, grałem na słuchawkach i się przeraziłem przez tę jego szybkość i ryk. Drugiego dzisiaj napotkałem. Olbrzym trzymający topór w jednej ręcę i armatę w drugiej, potem pojawił się też jako boss. No cholera, podobają mi się jednak te lochy. Trochę głupio zrobili że ten pierwszy jest taki nudny i mnie przez to zniechęcił.

 

 

Teraz tylko czekać na zapowiedź DLC. Nie widzę innej opcji niż DLC w stylu poprzedników czyli z całkiem nowymi lokacjami, jeżeli odwalą gó.wno z tylko dodatkowymi itemkami to bym się zdenerwował. No ale moja wishlista jeśli chodzi o DLC:

 

- Nowa lokacja odbiegająca stylem o tych w podstawce. Na przykład coś związanego z tymi kosmicznymi grzybkami przed Elą. W każdym razie żeby było coś innego, tak jak Artorias of Abyss było inne od Lordran z podstawki.

- Karabin z dalekim zasięgiem i manualnym celowaniem, taki jakiego używają mobki w Yharnam.

- Ikoniczny npc

- Coś co pisałem jeszcze przed premierą, chcę zobaczyć w Bloodborne Chestera będącego wciąganym przez Manusa do Lordran.

Odnośnik do komentarza

Opis kowenantow na 4chan :v

 

''If you want to serve the queen and be a cuck then go Vileblood and say hi to Death stalker Rai.

If you want to cleanse the filth and be an outstanding member of the church be an executioner

If you don't really give a shit about church politics and just want a covenant go Hoonta of Hoontas.''

http://boards.4chan.org/vg/thread/108588203/bbg-bloodborne-general

 

Wczoraj tez zabilem jakiegos polaka i sie pytal czy pisuje na PE :D

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

imo warto ukończyć grę ponownie. nie dość że na ng+ przeciwnicy dostają solidnego boosta, to fajnie jest zobaczyć jak potoczą się inaczej losy napotkanych/ ratowanych npc (katedra odeona, lub klinika losefki), sprawdzić nowe bronie, czy w końcu inny ending.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można, ale po każdym nosie musisz mnie na nowo przywoływać.

 

Mugen jeśli mówisz "mrok" mówisz DeathStalkerRai. Nowe konto, a już legendarne. Cały 4chan o mnie pisze. Mega skill, reakcja, wykorzystanie otoczenia, a na domiar złego walczy nieczysto. Najgorsze zło. Oczywiście jestem znowu zapraszany na fight cluby itd. I to ja, wasz rodak polskiego pochodzenia znowu na szczycie! Praise the Cursed Clan! Praise the Dark! May the Dark shine Your Way! Moi bracia mroku.

Odnośnik do komentarza

Kurde odpalilem wczoraj iiii chyba to nie byl najlepszy pomysl majac nie skonczonego jeszcze wieska 3 ;/ Jakos nie moge skumac tego fenomenu bloodborna, drewniane jakies to wszystko, zarzuci ktos jakims linkiem pod ktorym moge sie w teorii zapoznac z mechanika gry, poczytac o walce i takie tam zeby nie rozkminiac siadajac przed konsola?

Odnośnik do komentarza

Kurde odpalilem wczoraj iiii chyba to nie byl najlepszy pomysl majac nie skonczonego jeszcze wieska 3 ;/ Jakos nie moge skumac tego fenomenu bloodborna, drewniane jakies to wszystko, zarzuci ktos jakims linkiem pod ktorym moge sie w teorii zapoznac z mechanika gry, poczytac o walce i takie tam zeby nie rozkminiac siadajac przed konsola?

Poradnik do gry

http://www.pssite.com/poradniki-1601-poradnik__bloodborne.html

 

Wideo jak walczyć.

 

BB drewniany? System walki zjada wszystko co wyszło w tym roku, a już o Wieśku, to nawet z grzeczności nie wypada wspominać. Ogólnie początku są ciężki, ale później, to już największy banderas generacji.

Odnośnik do komentarza

imo warto ukończyć grę ponownie. nie dość że na ng+ przeciwnicy dostają solidnego boosta, to fajnie jest zobaczyć jak potoczą się inaczej losy napotkanych/ ratowanych npc (katedra odeona, lub klinika losefki), sprawdzić nowe bronie, czy w końcu inny ending.

Oczywiście. Ja sam początkowo zastanawiałem się, czy nie skorzystać z dobroci pen drive, ale zaliczyłem grę jeszcze dwukrotnie, bawiąc się przy tym przednio. Dodatkowo NG+(+) to spore wyzwanie, o czym gracza już Ojciec Gaskojn przekonuje dobitnie, gdy postaci mającej 104 poziom szlagiem 69% paska bierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...