Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zalezy czy pod Chikage, Lost Chikage czy Uncanny Chikage. Chyba chodzi o Evelyn tak? :Coolface: Styl sam sobie musisz wypracowac jaki chcesz, ale jak chcesz to zapraszam na stream dzis. Powinienem zaczac za godzinke, dam znac. Tyle, ze to nie styl uja, a Cursed Clanu czyli ciemnej strony mocy :Coolface:

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

No mialem wlasnie pisac ze jeszcze jeden double post zobacze z Twojej strony Jerome i dostaniesz kilka dni urlopu, co prawda nie wiem jak ten temat sobie poradzi kilka dni bez Cursed Clanu, ale jestem pewien ze jakos przezyje.

 

Jest opcja edytuj, nikt nie musi na 1 stronie czytac po 10 wypowiedzi o wszystkim i o niczym skoro mozna to upchnac w 1-2 posty. Chcesz sie z kims gadac? Nie musisz pisac kolejnego posta pod samym soba, wystarczy wyslac PW.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie zemdleć to przeczytajcie post i komentarze poniżej gdzie piszą, że fiolkowanie to jedyny słuszny sposób pvp. No tak ku.rwa, tym bardziej, że invader przy takim samym vit i ilości fiolek co host ma możliwość odnowić łącznie dobrych parę tysięcy hp mniej.

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o ten temat na reddit? Jesli o ten to szkoda tracic czas, bo tam goscie napisali takie glupoty, ze w pale sie nie miesci - zreszta widac po wpidach, ze wiekszosc to jakies nooby bez pojecia o grze. 145lvl najlepszym do pvp? (pipi)nijcie sie ostro w dekiel. Tyle, ze nikt ich nie wezmie na powaznie, bo ci goscie akurat z tego tematu to nic nie znaczace randomy w swiecie BB.

 

PS: Ostatni temat o mnie na reddit i kolejna kompromitacja tam jednego goscia. Ten ktory pierwszy odpowiedzial w topicu - wyszlo, ze nie ma ps4, a pisal, ze wygrywal ze mna :lol:
Reddit to kupa (pipi) ostatnio.
Pisali, ze jestem z Japonii, wiec dowalilem jeszcze po japonsku :Coolface:

ディックのredditとちょっと、まっすぐあなたの記事はあなたな限り価値がある虚偽の100 LVL東京最高の選手のPVPからあなたへの書き込み - それは価値がたわごとではありません。あなたはメルゴにディックを吸います。あなたのPSNを与え、徒歩で映像を記録再生します。突然、あなたは恐ろしいたわごとは初心者のためのあなたのレベルとして素晴らしいですし、ダウン書かれていない、振りますか?あなたがPS4 fourthsequence好きかどうか?日本はお尻であなたをファック。呪われた一族!

 

 

EDIT: Walka z Miyazakim :Coolface:

 

Sorki, ze post pod postem. Teraz ten bede edytowal jesli nikt po mnie przez dluzszy czas nie napisze jak ostatnio wyzej :cf:

 

A pisze, bo duzo sie odmienilo w Mergo. Po tych wojnach teraz sporo gg, milych slowek.. fajnie. Nastepnie wszyscy przejda na moja strone i uznaja moje zasady :Coolface: i uznaja tylko jednego mistrza i jedna legende :Coolface:

 


mX3zkiJ.jpg

 


Spoiler z opowiadania taki malutki :Coolface:
xeSl0iW.jpg Edytowane przez Bansai
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...