Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek jest rewelacyjny, dzisiaj graliśmy z ekipą do jakiejś 6ej rano :yao:

Ja jestem w normalnym New Game i mam 103lvl, więc jakoś to idzie, ale ten pierwszy boss tak daje w kość, że musiałem wzywać

forumkowych kolegów do pomocy bo irytacja motzno :usmiech: 

 

W ogóle nie zazdroszczę Bansaiowi grania na chyba New Game ++++ :pawel:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masorz, wyjaśnij plis o co kaman z tym ukrytym.

 

Jak podejdziesz do tego leżącego Cleric Beast'a z czaszką Laurence'a, to on ożyje i będziesz z nim walczył.

 

 

PS. Da się wezwać NPC do pomocy z bossami w DLC? Nie żebym potrzebował (128 lvl bez NG :kaz:), ale chciałem sprawdzić jak to wygląda.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Doszedłem do lokacji z dodatku i jest trudno. Przed dojściem tam 3 h przechodziłem na ng+ lokacje i 3 bosow bez śmierci.  (no dobra raz zginąłem ale w bardzo głupi sposób) potem 1,5 h w nowych lokacjach i 5 zgonów :)  Według mnie jest trudniej niż w podstawce albo po pół roku przerwy nadal nie doszedłem do siebie. Za to wrogów cholernie łatwo parować w tym dodatku. W sumie nie dziwie się czemu tak zrobili bo jak nie sparujesz to prawie na 100 % giniesz :D

Odnośnik do komentarza

Nic nie giniesz :) bez parowania. Wczoraj streamowalem i na ng+ 5 lvl 100 wyczyściłem cała mapę ginąc raz. Potem boss 3 razy mnie rozwalił. Jest cieżko, ale bez przesady.

Niby 11 nowych broni - znalazłem już chyba 6 i larwa żadna nie jest pod bloodtinge na czysto z dodatkiem skilla. Rozsierdzili mnie to jak żadna nie bedzie bo do bt buildu jest tylko katana. Uwielbiam nią grać, ale mogli by chociaż jeszcze jedna broń dorzucić, a nie ze na 27 broni bedzie tylko jedna bo chciałbym tez jeszcze jedna mieć do tego buildu. Natrafiliscie moze na jakaś pod bt?

Odnośnik do komentarza

new game, level 65 (na koniec urósł do 80)

 

kirkhamer +8 na start, potem wymiana na lizaka (zayebisty, s na str)

 

boss1 - trzy podejścia

boss2 - jedno podejście

boss3 - jedno podejście

boss4 - z 10 podejść

boss opcjonalny - 1 podejście

 

10/10 must have

 

 

Widze, ze Bladebow sie moze nadac, C C do bt i skill, ale to D do arcane niepotrzebne. W sumie gemami mozna to arcane jeszcze zmniejszyc takze nie jest zle bo ta bron mi sie podoba.

 

marne szanse, że będzie broken jak chikage+evelyn+fiolkowanie, nie napalaj sie :lapka:    

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie. Początek gry przed pierwszymi bossami i teraz pytanie - co levelować przy 1wszym przejściu? Daje w vitality i endurance - rozumiem że powineniem też skill/strenght? Czy dać sobie spokój na początku? Tak samo ugprade broni jest sens? Czy walić na + 3 początkową kosę czy poczekać na lepsze i potem upgrade? Jakoś minionki w kanałach często dają blood stone'y więc się zastanawiam czy podpakować czy dać sobie spokój? Czy levelowanie na początku psuje rozgrywkę?

Odnośnik do komentarza

Jak uważasz. Jak bedzie ci zbyt ciezko to podleveluj bron czy postac. Jedni leveluja od razu inni potem. Droga wolna. Osobiscie z poczatku nie levelowalem postaci. Wstyd sie przyznac, ale nie wiedzialem jak. Pomimo to gralo sie extra. Przy pierwszym przejsciu rob jak uwazasz. Lepszy fun. W kolejnych mozesz stosowac juz jakies buildy postaci. Baw sie dobrze. Nie czytaj i ogladaj za duzo. W drugim przejsciu bedziesz juz bardziej wymagajacy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad powrotem do BB. Przyznam szczerze, że nie przeszedłem podstawki bo mi po prostu nie przypasowała... Nie wiem czy nie lepiej byłoby mi zacząć od nowa. 4 albo i 5 miechów nie grałem i nie wiem czy taki powrót na głęboką wodę nie będzie przesadą. Zostało mi z 6 końcowych bossów (wliczając z dodatkowymi).

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...