Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Pytanie o zwykłego moba z dodatku

Macie jakiś sposób na ubicie tego typa z gatling gun'em w jaskini? Jeszcze może jakiś TIP na temat tego pierwszego bossa? Na 100 poziomie ludwig swordem prawie nic mu nie robię a jak wezwałem jakiegoś npc to udało się do 2 fazy dotrzeć , chyba jednak za wcześnie na dodatek , dobije z 150lvl i powinno pójść gładko

Ludwig moim zdaniem to najmocniejszy przeciwnik w całym dodatku (ubiłem już wszystko w dlc), postaraj się nauczyć jego kombinacji, za ntym razem nie jest już taki nieprzewidywalny;) Unikasz w odpowiednim momencie i najlepiej stojąc przy jego boku zapodajesz krótką kombinacje, w drugiej fazie staraj się być za nim i unikać AoE (wbija miecz w ziemię, lub podnosi do góry). Powodzenia :)

Btw. Ja ogrywałem te dlc za pierwszym razem na ng+, teraz zaczynam powoli ng++, sam jestem ciekaw czy uda mi się tego dziada załatwić bez pomocy.

 

Edytowane przez raf1ki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie o zwykłego moba z dodatku

 

Macie jakiś sposób na ubicie tego typa z gatling gun'em w jaskini? Jeszcze może jakiś TIP na temat tego pierwszego bossa? Na 100 poziomie ludwig swordem prawie nic mu nie robię a jak wezwałem jakiegoś npc to udało się do 2 fazy dotrzeć , chyba jednak za wcześnie na dodatek , dobije z 150lvl i powinno pójść gładko

 

 

biegasz wokół skały i bijesz. możesz mu wejść na plecy i wbić czerdża - wypijasz blue elixir, wchodzisz do jaskini i powoli mijasz skałę z prawej i za niego

 

level 100 to spokojnie na new game, na ng+ masz już wyzwanie. to, czy mu robisz ludwigiem, czy nie to zależy od poziomu broni/statystyk/kamieni. jak masz te rzeczy huyowe, to może być, że mało mu robisz    

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, a mnie od kilku dni nie chce z nikim połączyć. Czy to pvp, czy pomoc w lochach. Dosłownie nic. Gdy dzwonię Małym donośnym dzwonem to nawet nie mam info na ekranie - Trwa szukanie dźwięku..........Złowrogi dzwon- info się wyświetla jednak można czekać w nieskończoność czy to w mergo czy w granicy koszmaru. O pomocy w lochach można zapomnieć. Normalnie widzę poświaty innych, mogę pokazywać zjawy. Internet napewno jest. Gierkę nawet instalowałem na nowo. Problem nie ustąpił. W dlc jeszcze nie grałem. Czekam na weekend. Wszyscy w dlc grają czy jak :) Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

Zawsze mialem ustawione na swiat. W innych grach: hartline czy bf4 nie ma problemu. Pare dni temu jeszcze bylo ok. wyszukiwalo szybko. Nic zabiore sie najwyzej za dlc i zobacze co wtedy. Chyba ze z tym nowym patchem wprowadzili znowu jakies ograniczenia lvl. Nie wiem. Wczoraj probowalem sie polaczyc roznymi dzwonkami przez ok 2h. Rezultatu brak.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. czy warto inwestowac 20k w miecz ludwiga? Zanalzlem tez wlocznie w old yahrnam i zastanawiam sie czy w nia nie zaczac pakowac. Bestie rzadna krwi jak jakis lamus roz(pipi)alem przy pomocy goscia z ktorym wczesniej gadalem (jak sie go juz wezwie to rozumiem ze niema opcji zeby mu kazac (pipi)c?). tera moge isc albo do wiedzm albo czystka w centrum i do amelli - co lepsze? Gdzie mniejszy w(pipi)? Korzystam z takiego mini guidea musze przyznac ale takiego co mowi gdzie isc (tzn po za(pipi)aniu bestii idz do ojczulka itp). Probowalem sam rozkminiac ale nie ma opcji. Gra jest tak zakrecona ze zajeło by mi to pol roku. :)

Odnośnik do komentarza

Na kartce zapisywac. Badz szukac lochu przy nagrobku. Wtedy ci wyswietli info ze nie masz dostepu. Nie masz dostepu znaczy ze lochu nie zwiedziles.

 

Z lochami jedziesz po kolei, az nie trafisz na krolowa. Ofc sa jakies poradniki do tego ale osobiscie nie czytalem. Od siebie dodam ze dostep do niektorych lochow jest dostepny tylko i wylacznie po kupieniu odpowiedniego kielicha u poslancow w lochach. Niektorzy poslancy sa poukrywani za scianami i tylko uderzajac w sciane mozna odblokowac sekretne wejscie. Radze dobrze przetrzesywac lochy.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Korzystam z takiego mini guidea musze przyznac ale takiego co mowi gdzie isc (tzn po za(pipi)aniu bestii idz do ojczulka itp). Probowalem sam rozkminiac ale nie ma opcji. Gra jest tak zakrecona ze zajeło by mi to pol roku. :)

 

Ja na poczatku zapisywałem czasem jakieś przejscia i skróty na kartce gdzie iść, ale po paru godzinach to już zna się na wylot większość lokacji wiec granie z poradnikiem jest niepotrzebne. 

Odnośnik do komentarza

Ej to gdzies jest zapisane ktore lochy juz skonczone czy na kartce trzeba zapisywac? Bo sie pogubic idzie.

 

I jeszcze jedno, czy jak skonczylem np przegnily loch srodkowy to zwykly srodkowy korzenia tez musze ?

 

podstawowy loch ma zawsze taki sam układ pomieszczeń i skarbów. loch korzenia/root, jest generowaną losowo wariacją z lochu podstawowego. następny kielich zdobywasz w podstawowym, korzeń nie jest potrzebny do progresu - ale można w nim zdobyć materiały, kamienie, czasem runy i inne warianty broni z innym układem slotów na kamienie. jak raz otworzysz loch (standard albo root), to możesz go stworzyć dowolną ilość razy (resetuje skrzynie i bossów) poprzez wyszukiwanie udostępnionych lochów, albo konkretny udostępniony loch przez wpisanie kodu/glyph (nie musisz mieć aktywnego, wystarczy, że raz stworzyłeś z materiałów). jak brakuje ci materiału do stworzenia następnego lochu, to możesz go szybko farmić bez randomowego latania po lochach - wpisz w google, czy na wiki i masz tam podane szybkie sposoby.

 

 

 

Nie masz dostepu znaczy ze lochu nie zwiedziles

 

znaczy, że go jeszcze u siebie nie otworzył, nie trzeba go zwiedzać

 

 

 

 Od siebie dodam ze dostep do niektorych lochow jest dostepny tylko i wylacznie po kupieniu odpowiedniego kielicha u poslancow w lochach

 

do kupienia u posłańców w lochach są tylko ostatnie lochy z danego rodzaju (po jednym na każdy rodzaj). są to bonusowe lochy do multi, nie ma w nich nic,

czego niema w poprzednich

 

 

 

Ofc sa jakies poradniki do tego ale osobiscie nie czytalem

 

a ja czytałem i dlatego piszę jak jest, a nie jak mi się wydaje. sprawdzanie na wiki, czy w google działa podobnie, jak pytanie na forum, tyle że bez zawracania ludziom gitary na temat gry, w której prawie nic nie jest wyjaśnione i ciągle ktoś pyta o to samo

 

tu o dungeonach

 

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Chalice+Dungeon

Odnośnik do komentarza

Kilka pytan o dlc:

 

W dlc w drugiej lokacji w wiezieniu na dole przy drzwiach npc pytal czy slysze dzwon. Odpowiedzialem ze slysze. Jak bym odpowiedzial ze nie slysze to co wtedy ? Jakie konsekwencje ? I drugie - w pierwszej lokacji w katedrze lezy chyba na oltarzu Bestia kleryka. Atakowalem ja ale nic sie nie dzialo. Jakies wskazowki co i jak ?

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dzieki.

 

Po tej aktualizacj wyszukuje mi juz blyskawicznie. W prowizorycznym nagrobku 10s i juz odkrywa dzwon. Przywolywali mnie rowniez do Ludwiga ale padalismy jak muchy nawet we 3. W pojedynke poszedl mi za pierwszym razem. Jakis fart chyba :) Ginalem za to jak po(pipi)any w wiezieniu z dwoma hunterami. Bylo nieziemsko. Male doawiadczenie w pvp stąd pewnie te zgony. Jutro zwiedzam szpital :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...