Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

One tez dropia najlepsze gemy. Tam się wszystko opłaca czyścić imo. Chodzi o to, ze jednym strzałem moze tez zabić jeden kościotrupek. Dlatego jeśli ktoś tam potrzebuje pomocy to ja to rozumiem :)

 

EDIT

 

Wypadl Cursed Heavy Abyssal (20), ale sie nie lapie u mnie. Postaram sie wyfarmic lepszy. Ten typowo pod STR.

Filmik z walki z tym bossem, juz nie bede was meczyl pvp.

 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Kol @ornit Jerome pomogl mi przy 2 bossach w lochach z 50% hp. Tylko tyle. Jak byles w tych lochach to wiesz co to oznacza. Jest sie na strzala. Jak nie byles to sie nie wypowiadaj. Zwiedzisz to moze cos madrego napiszesz. I zycze powodzenia w pojedynke. Zebys chociaz tak jak ja pomoc potrzebowal przy 2 bossach. Chetnie zobacze twoje streamy z lochow z 50% hp. Posmiejemy sie wszyscy.

 

lol, chyba nie ma wiekszego pojscia na łatwizne niz nie zabijac samemu bossow. Szarza pieska zabija ale jest tak łątwa do unikniecia ze trzeba byc nieogarem. To samo ze skokiem amygdali. Poza tym w bloodborne jest cos takiego jak unik. Polecam.

 

Nie no walenie we dwóch bossa nie jest łatwizna ale zajrzenie do poradnika tak. Co ja pacze

 

Mi juz tylko królowa zostala. Amygdala okazala sie banalnie prosta kiedy sie ja ma na dystans. Kilka naprawde epickich walk szczególnie w splugawionym. Najdłuzej chyba z tą bestia elektryczna. No i piesek z pol godziny zajal zanim nauczylem sie jego ruchów. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Na pałe sie nie da. Pamietam jak dzisiaj walczyłem i zjechałem typa po ciezkim boju, wiadomo focus i schemat plus czujnosc, no ale juz typ miał moze centrymetr paska zycia wiec wylamalem sie z taktyki i chcialem dokonczyc sprawe. Oczywiscie co? Wyje.bał mi takiego combosa ze tylko patrzyłem jak mnie chlasta jak dziwke :( To było swietne uczucie kiedy widzisz ze boss z którym sie meczysz praktycznie nie ma zycia a na ekranie pokazuje sie piekny czerwony napis nie zyjesz. 

 

Teraz sie nauczyłem, chocby nawet nie bylo widac energii juz bossa to cierpliwosc i zgodnie z taktyka.

Odnośnik do komentarza

Biegam z ludwigiem, mam 44 vit, 30 endurance, 31 str i 30 skilla, nie mam pojecia w co dalej pakowac do pve. Teraz za cel mam skonczenie kielichow, moze jakies wskazowki?

 

vit do 50 ,end do 40, str do 50. sam sobie zdecyduj, czego potrzebujesz więcej

 

 

 

One tez dropia najlepsze gemy. Tam się wszystko opłaca czyścić imo. Chodzi o to, ze jednym strzałem moze tez zabić jeden kościotrupek. Dlatego jeśli ktoś tam potrzebuje pomocy to ja to rozumiem  :)

 

weź nie pyerdol, bo temat dotyczy pomaganiu przy bossach, nie farmienia gemów. poza tym któ farmi gemy w coopie ? jacyś desperaci ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...