Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Tak chce się podzielić:-) Kupiłem Bloodborne - medal dla mnie :-) Wcześniej nie grałem w żadną "tego typu" grę. W RPG tylko japan style. Większość finali itp. Gram w większość blockbusterow, fpsy itd. I kurde nie wiem czemu takie cudo ominalem. Chociaż gram tydzień to nic nie przeszedłem, nie potrafię. Jestem w centralnym Yharnamm i raz tylko do bossa doszedłem. Dał mi w ryj i koniec. Kompletnie nie kumam tej gry pod rzadnym względem. Ani rozwoju postaci ani sejwowania ani nic. Gine non stop ale to i tak mega wciąga i ciągle próbuje. To jest chyba ta magia tej gry co? Pozdro

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli sobie nie radzisz, nie rashuj, tylko po zgromadzeniu odpowiedniej ilości blood echoes wracaj się do aktywowanej lampy i wymieniaj je na statsy (hp, stamina, str, skill)

broń ulepszysz i naprawisz w warsztacie, wyfarmione perki na nią, oraz postać także

w tej grze podstawą jest odblokowywanie skrótów do bossów, jeden z itemów pozwoli automatycznie teleportować się do lamp. 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie wiedziałem, że aby zostać w dzisiejszych czasach wielkim fanem gry, to trzeba znać jakichś randomów opowiadających lore. Good to know. 

 

Oglądanie filmików o lore zaczyna się tam, gdzie kończy się wola indywidualnego poznawania gierki. Niejasność jest niesatysfakcjonująca i trzeba mieć podane wszystko na tacy przez youtubera.

 

 

Obejrzałem kilka jego filmików o BB i (oczywiście) jego wizja tej świata BB nie pokrywa się z moją. Czytam, że ludzie traktują przemyślenia jakiegoś lore'owego boga jako aksjomaty i dziwię się, że nie chcą sami tego gierkowego świata w swojej głowie układać.

Odnośnik do komentarza

jeśli sobie nie radzisz, nie rashuj, tylko po zgromadzeniu odpowiedniej ilości blood echoes wracaj się do aktywowanej lampy i wymieniaj je na statsy (hp, stamina, str, skill)

broń ulepszysz i naprawisz w warsztacie, wyfarmione perki na nią, oraz postać także

w tej grze podstawą jest odblokowywanie skrótów do bossów, jeden z itemów pozwoli automatycznie teleportować się do lamp. 

 

jak ma levelować jak nie pokonał nawet clerica ziomek tej

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jeśli macie na myśli to ze po spotkaniu gnoja pojawiła się lalka to właśnie u niej nabijam statsy. Chodzę po centrum juz piętnasty raz i ładuje. Place za jedno podniesienie ponad 3000. Czasem specjalne gine w pierwszej alei bo po odzyskaniu tetnien wychodź więcej. Coraz bardziej kminie. O co chodzi z przedmiotem o którym mowiliscie do teleportowania...?

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

 

jeśli sobie nie radzisz, nie rashuj, tylko po zgromadzeniu odpowiedniej ilości blood echoes wracaj się do aktywowanej lampy i wymieniaj je na statsy (hp, stamina, str, skill)

broń ulepszysz i naprawisz w warsztacie, wyfarmione perki na nią, oraz postać także

w tej grze podstawą jest odblokowywanie skrótów do bossów, jeden z itemów pozwoli automatycznie teleportować się do lamp. 

 

jak ma levelować jak nie pokonał nawet clerica ziomek tej

 

bo pisał już że doszedł do pierwszego bossa 

hunter paper (czy jakoś tak), jeden dostaniesz od npc. czytaj opisy przedmiotów, to wszystko będzie jasne

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Jeśli macie na myśli to ze po spotkaniu gnoja pojawiła się lalka to właśnie u niej nabijam statsy. Chodzę po centrum juz piętnasty raz i ładuje. Place za jedno podniesienie ponad 3000. Czasem specjalne gine w pierwszej alei bo po odzyskaniu tetnien wychodź więcej. Coraz bardziej kminie. O co chodzi z przedmiotem o którym mowiliscie do teleportowania...?

Nie wychodzi więcej tylko tyle samo. Pózniej odkryjesz runy, gemy itd

Odnośnik do komentarza

Tak, po śmierci jak i powrocie do Hunters Dream przeciwnicy (poza bossami) odnawiają się. Dlatego tak jak Ci już podpowiadali używaj skrótów do bossów.

Co ważne a czego też nie wiedziałem - gra zapisuje się praktycznie cały czas więc w trakcie levelu po prostu ustawienia-? opuść grę i potem załadowanie stanu gry wraca w to samo miejsce.

Generalna zasada jest taka - czycisz level z itemów i przeciwników-> otwierasz skróty-> w(pipi) od bossa--> rush skrótem do bossa-> w(pipi)-> powtórz

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

 

 

jeśli sobie nie radzisz, nie rashuj, tylko po zgromadzeniu odpowiedniej ilości blood echoes wracaj się do aktywowanej lampy i wymieniaj je na statsy (hp, stamina, str, skill)

broń ulepszysz i naprawisz w warsztacie, wyfarmione perki na nią, oraz postać także

w tej grze podstawą jest odblokowywanie skrótów do bossów, jeden z itemów pozwoli automatycznie teleportować się do lamp. 

 

jak ma levelować jak nie pokonał nawet clerica ziomek tej

 

bo pisał już że doszedł do pierwszego bossa 

hunter paper (czy jakoś tak), jeden dostaniesz od npc. czytaj opisy przedmiotów, to wszystko będzie jasne

 

 

No pewnie masz racje, ja nie miałem takiego problemu więc najzwyczajniej już nie pamietam, ale kumplowi teraz pozyczyłem bb i on mi płacze wlasnie, że nie może levelować bo nie pokonał bossa, ale faktycznie nie trzeba tego robić, musze dać mu cynk, brudnemu każulowi. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No i chyba to otwieranie skrótów to właśnie to o czym nie miałem pojęcia i dlatego mnie tak męczyło dojście do niego. Spróbuję wieczorem poszukać jakiegoś skrótu. Dzięki za pomoc dla swiezaka w temacie takich gier.

 

liż ściany i zakamarki. w gierce można przepaść na kilkanaście dobrych godzin eksplorując kompletnie nieobowiązkowe, poukrywane lokacje. btw ten item to Bold Hunter's Mark 

 

Wczoraj po raz pierwszy odpaliłem Old Hunters i musze przyznac ze daje w kość (mam 89 level a potrafie zejsc na dwa strzały) :obama: Cieszy fakt, że jest trudno ale nie chamsko jak w DS2, oby w nadchodzących soulsach utrzymali poziom z BB to będzie mesjasz nad mesjasze

 

L... i tak Cię zayebie. L... Cię za(pipi)

 

i 190 level bez nauczenia się go na pamięć nic nie da na ng+ 

Odnośnik do komentarza

 

No i chyba to otwieranie skrótów to właśnie to o czym nie miałem pojęcia i dlatego mnie tak męczyło dojście do niego. Spróbuję wieczorem poszukać jakiegoś skrótu. Dzięki za pomoc dla swiezaka w temacie takich gier.

liż ściany i zakamarki. w gierce można przepaść na kilkanaście dobrych godzin eksplorując kompletnie nieobowiązkowe, poukrywane lokacje. btw ten item to Bold Hunter's Mark

Wczoraj po raz pierwszy odpaliłem Old Hunters i musze przyznac ze daje w kość (mam 89 level a potrafie zejsc na dwa strzały) :obama: Cieszy fakt, że jest trudno ale nie chamsko jak w DS2, oby w nadchodzących soulsach utrzymali poziom z BB to będzie mesjasz nad mesjasze

L... i tak Cię zayebie. L... Cię za(pipi)

i 190 level bez nauczenia się go na pamięć nic nie da na ng+

Bold Hunters Mark to item do otwarcia skrótów? Czy te skróty są tylko trzeba je zlokalizować?

Odnośnik do komentarza

Ja jak ostatnio pomagalem na Orphanie na NG+2 (dawalem filmik) to na 145 lvl nie mial mnie jak sciagnac na hita, a bylem pomocnikiem -30%hp, zaden jego cios oprocz jednego nie byl 1hko. Na 190 automatycznie sa dodatkowo wieksze defy, pelny pasek, o 45 wyzszy level i jedno ng+ mniej na dodatek. Dlatego chodzilo mi, ze zaden boss nie sciagnie go na hita, chyba, ze lewy build, slabe upgradey to ok, ale normalnie wystarczy pic i atakowac i powinno pujsc latwo. Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...