Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Filar -> buła+łokieć -> filar -> buła+łokieć -> filar -> kołowrotek -> filar,filar,filar -> łujogłuszacz.

 

:yao:

 

Wczoraj męczyłem bestię Paarl. Zwątpiłem chyba po piątym zgonie. Myślę "trudno, czas wezwać wsparcie". No to dzwoneczek i dzwonię. Nikogo. Po chwili dzwonię znowu i dalej cisza. Zrezygnowany patrzę, a tam w rogu jakiegoś NPC można przyzwać. Myślę "Bot pewnie padnie po dwóch szlagach, ale lepsze to niż nic." Wezwałem i jakież było moje zdziwienie, gdy mój pomagier trzymał się na nogach jeszcze gdy bestia miała już poniżej 1/3 paska. W końcu wykitował, ale udało mi się już dokończyć poczwarę samemu  :banderas:

 

Teraz czas na aulę, później nightmare frontier albo forbidden forest. Co do tego ostatniego to... 

 

 

można się tam dostać inną drogą niż od strony Rewiru Katedralnego?

 

Odnośnik do komentarza

Trochę autopromocji. Panowie, polecam dodać rozszerzenie do chroma:

https://chrome.google.com/webstore/detail/curefpecancer/ndbnaiojgpojhdlgihkpmdeggdikoipd

 

Wywala wszystkie posty żeroma i działa lepiej niż ignor bo nic się nie wyświetla. Można sobie spokojnie przeglądać tematy o soulsach bez konieczności scrollowania jego pierdów

Odnośnik do komentarza

Eee bez przesady koleś ma dużą wiedzę o tej grze i dzięki niemu ten topic żyje. Nie każdemu musi się podobać ale dla mnie , pokazuje dużo ciekawych rzeczy.

 

By nie było offtopa umie ktoś wytłumaczyć mi zasadę działania  parry ? Jestem w lochach na Pthumerian Descendan i za cholere nie umiem gościa sparować w moim mniemaniu powinien parry wejść idealnie a ten dalej napie...a jak po(pipi)any. Używam Garłacza ale broń chyba nie ma specjalnego znaczenia do tego ?

Odnośnik do komentarza

@Frantik

pisząc o Nightmare Frontier masz na myśli teleport do

Koszmaru Łowcy przy katedrze Odeona?

Jeśli tak, to nie jest ten level. Musisz wpierw skończyć wspomiany Zakazany Las i coś jeszcze. Do tego pierwszego miejsca warto pójść zaliczając właśnie te kilka najbliższych lokacji. Zarówno ze względu na obecny level, ale i pewien ficzer związany z lore.

Odnośnik do komentarza

@Frantik

Jeśli tak, to nie jest ten level. Musisz wpierw skończyć wspomiany Zakazany Las i coś jeszcze. Do tego pierwszego miejsca warto pójść zaliczając właśnie te kilka najbliższych lokacji. Zarówno ze względu na obecny level, ale i pewien ficzer związany z lore.

Hmm, chyba tak. Otworzyłem przejście na początku Auli i wyszedłem właśnie w lokacji zwanej

Granica Koszmaru

, z tego co czytam, to chyba łączy się z

Koszmarem Mensisa, a to już endgame

 

 

No to idę do Lasu, potem Aula, a dalej pomyślę :)

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowany patrzę, a tam w rogu jakiegoś NPC można przyzwać. Myślę "Bot pewnie padnie po dwóch szlagach, ale lepsze to niż nic." Wezwałem i jakież było moje zdziwienie, gdy mój pomagier trzymał się na nogach jeszcze gdy bestia miała już poniżej 1/3 paska. W końcu wykitował, ale udało mi się już dokończyć poczwarę samemu

 

A u mnie typ był zupełnie nieprzydatny. Zdechł, zanim zdążyłem przyjrzeć się dobrze poczwarze :P

Na razie tam nie wracam, bo to zdecydowanie za wysokie progi dla mnie.

 

Z kolei ostatnio zaliczyłem dwie najbardziej banalne walki z bossami z rzędu. Najpierw Witch of cośtam -  trochę mi to walką z Vanguard Rat z DSII jechało, ale klimat fajny i z pomysłem, a później Vicar Amelia - tu już w ogóle nie dość, że design kiepski w ch..., to mój NPCowy pomagier skupił na sobie całą uwagę bestii, więc bezkarnie skrobałem jej pięty - nie musiałem używać ani jednej fiolki - Flawless Victory :)

Odnośnik do komentarza

 

@Frantik

Jeśli tak, to nie jest ten level. Musisz wpierw skończyć wspomiany Zakazany Las i coś jeszcze. Do tego pierwszego miejsca warto pójść zaliczając właśnie te kilka najbliższych lokacji. Zarówno ze względu na obecny level, ale i pewien ficzer związany z lore.

Hmm, chyba tak. Otworzyłem przejście na początku Auli i wyszedłem właśnie w lokacji zwanej

Granica Koszmaru

, z tego co czytam, to chyba łączy się z

Koszmarem Mensisa, a to już endgame

 

 

No to idę do Lasu, potem Aula, a dalej pomyślę :)

Koszmar Mensisa z tego co pamiętam jest dostępny, ale z piętra Auli, a żeby tam się dostać trzeba przejść Yahar'gul.
Odnośnik do komentarza

Znalazłem czas żeby pograć godzinę może dwie i stwierdzam, że Wieśmak może stopy lizać Bludbornowi, jaka ta gra dobra jest to ja nie mam słów, aż mi pitok stanoł :banderas: W sumie to zakochałem się od pierwszych minut, a z każdą minutą kocham bardziej i bardziej :fsg:

 

Udało się już jakieś trzy skróty odblokować i rozpłaszczyć cycki przed pierwszym bossem, lekki apgrejd postaci, kilka mołotowów i wieczorem po pracy jak siły pozwolą roz(pipi)ie stwora :banderas:

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zrezygnowany patrzę, a tam w rogu jakiegoś NPC można przyzwać. Myślę "Bot pewnie padnie po dwóch szlagach, ale lepsze to niż nic." Wezwałem i jakież było moje zdziwienie, gdy mój pomagier trzymał się na nogach jeszcze gdy bestia miała już poniżej 1/3 paska. W końcu wykitował, ale udało mi się już dokończyć poczwarę samemu

 

A u mnie typ był zupełnie nieprzydatny. Zdechł, zanim zdążyłem przyjrzeć się dobrze poczwarze :P

Na razie tam nie wracam, bo to zdecydowanie za wysokie progi dla mnie.

 

Z kolei ostatnio zaliczyłem dwie najbardziej banalne walki z bossami z rzędu. Najpierw Witch of cośtam -  trochę mi to walką z Vanguard Rat z DSII jechało, ale klimat fajny i z pomysłem, a później Vicar Amelia - tu już w ogóle nie dość, że design kiepski w ch..., to mój NPCowy pomagier skupił na sobie całą uwagę bestii, więc bezkarnie skrobałem jej pięty - nie musiałem używać ani jednej fiolki - Flawless Victory :)

 

 

Dzwisz się, że słabi bossowie kiedys walisz go z NPCem? Okeeeeeeej. 

Odnośnik do komentarza

Przyzywanie trochę zabija sens gry w której chodzi o to żeby się ataków bossow nauczyć. Darkbeast jest w ogóle jednym z najłatwiejszych Bossow w tej grze tak BTW.

W tej grze chodzi by zaic bossa, a nie nauczyc sie jego atakow. Grasz online - widzisz dobre wiadomosci jak i te falszywe i podstepne, mozesz wezwac pomocnika, ale zwiekszasz ryzyko najazdu przez innego gracza. To jest mechanika gry. Gdyby bylo inaczej to chociaz glupi trofik powienien za to byc, a nie ma :)

 

Dodam ranking dla tych ktorzy grali, a go nie widzieli itd. Przede mna 2 cheaterow, ale to community pvp wie, ze jestem nr1. Lacznie 13 000 killi.

Widzimy sie w Lothric. Stalker podobno juz u Rosarii... :Coolface:

Pozdrawiam tych ktorzy wyzywali od debili, ze niema rankingu, ale tego to komentowac nie warto bylo.

z8j7z8S.jpg

Odnośnik do komentarza

Mnie ubił z siedem-dziesięć razy xd za to bestia żądna krwi padla za trzecim razem, a Amelka za pierwszym. Chyba przez to błądzenie po yharnam i yahar gul przepakowałem postać. Teraz nie wiem gdzie iść xd na prawo jakies zejście w dół jest, na lewo jakas wioska, a zaraz obok katedry zejście do lasu. Przy zejsciu na prawo ubilem dwóch kozaków, wiec chyba wybiorę łatwiejsza drogę.

 

Pisałem już, ze ta gra jest wyyebana w kosmos? :banderas: <3

Odnośnik do komentarza

ja teraz trafilem do old yarnham mam nadzieje ze dobrze ide xD

 

mam pytanie 

 

 

trafilem na dziewczynke co dala mi tiny music box, powiedziala mi o matce co ma brozke, matke znalazlem brozke uzylem zamiast ja oddac, duzo stracilem ? pytam tutaj bo nie chce trafic na duze spoilery w internecie, to samo do czego mi jest potrzebny ten music box ?

 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...