Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyne dlc do tej pory jakie szanowałem to undead nightmare i vietnam do bc2, teraz hunterzy wskakują do tego zestawu ale no nie wiem czegoś mi tu by brakowało za cene ponad 80zł.

Tak wiem że dlc trwa dłużej niż niejedna gierka za pełną cene jest dużo nowej zawartości itp. Chyba po prostu miałem większe oczekiwania.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze niedawno GOTYE było świetnym rozwiązaniem - można było wyrwać używkę za ~130zł, a sprzedać za 160zł (nówki chodziło po ~169zł). Obecnie ciężko znaleźć to wydanie w dobrej cenie. W twojej sytuacji najlepiej dokupić ze sklepiku gołe DLC, chociaż obecna cena to jakaś kpina. Ewentualnie jak ci nie zależy na czasie, to czaj się na alle na kompletne wydanie - czasem pojawiają się za 160-170zł.

Odnośnik do komentarza

Ten sidequest mi juz przepadl, czy bede mial jeszcze okazje na spotkanie z Eileen ? Jestem w lesie, boczna miejscowka z wiedzmami.

 

Tak Elieen jeszcze spotkasz, ale da się ją pominąć z uwagi na konstrukcje jej questu. A jak będzie wyglądać spotkanie to zależy, czy zrobiłeś jej questa na tym etapie czy nie. 

 

W jaki sposób zepsułeś quest alfreda ? Bo oprócz zabicia go, to się prawie tego nie da popsuć.

Odnośnik do komentarza

Nowe GOTY po tyle latały? To nieźle, ostatnio byłem w mm z ciekawości poszedłem zobaczyć na gierki a tam GOTY za 260. :kaz:

Można było odnieść wrażenie, że cena się stabilizuje na tym pułapie:

http://allegro.pl/bloodborne-goty-old-hunters-pl-dark-souls-demon-i6193502340.html

http://allegro.pl/bloodborne-goty-gra-dodatek-ps4-okazja-megahit-i6202053089.html

Ale teraz znowu powyżej 200zł.

Odnośnik do komentarza

 

Ten sidequest mi juz przepadl, czy bede mial jeszcze okazje na spotkanie z Eileen ? Jestem w lesie, boczna miejscowka z wiedzmami.

Tak Elieen jeszcze spotkasz, ale da się ją pominąć z uwagi na konstrukcje jej questu. A jak będzie wyglądać spotkanie to zależy, czy zrobiłeś jej questa na tym etapie czy nie.

 

W jaki sposób zepsułeś quest alfreda ? Bo oprócz zabicia go, to się prawie tego nie da popsuć.

Wciąż żyje, bo raz mi pomagał. W porzo chłop.  Eileen tez juz można odhaczyć.  

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...