Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Stwórz nową postać, i będzie już można wybierać wcześniejsze zapisy. 

Niech Cię krew prowadzi, dobry tropicielu :)

 

Przy okazji: znalazł się jakiś szaleniec, który skończył grę w wyjściowym wdzianku bez broni?

 

 

Typy grają na golasa, waląc jedynie pięścią.

 

Ja miałem chyba jakoś ponad 100, bo najpierw ogarnąłem The Old Hunters. Ale już leci do mnie chińskie wydanie i ponownie ruszę na łowy - tym razem już "jak Pan Bóg przykazał".

Odnośnik do komentarza

Ubilem BSB, na spokojnie, bez zadnych wspomagaczy czy kompana do pomocy.

 

Chyba przemowil do mnie geniusz serii, jak uspokoilem nerwy i zaczalem dokladnie analizowac ruchy bestii, to okazalo sie ze z odpowiednia taktyka nie jest to prze.(pipi)ane, a tylko momentami wymagajace. Satysfakcja niesamowita. Przepadlem. Znalazlem vikar amelie, zobaczymy jak z tym pojdzie :obama:

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra ma grywalność, podjarany biegam po lokacjach odkrywając co chwile nowe przejścia. Grę zacząłem przed wczoraj (nie grałem w gry od from software), z początku łatwo do pierwszego bossa, teraz farmienie i ruszam na niego ponownie. Lepszy jest shotgun czy pistolet? W drugiej łapie trzymam rozpruwacza, dobra decyzja czy zmienić? Aha, znalażlem w kanałach ciuszki z trailera, te widoki w mieście ehh poezja.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie pistol nie ma konkurencji. Rozpruwacz jest najlepszą bronią dla początkujących (i nie tylko), także masz raczej domyślny zestaw. Eksperymentuj z nowo znalezionym rynsztunkiem i znajdź coś dla siebie.

 

A ten.. mam wszystkich bossow ubitych, a nie mam kielicha do 1 labiryntu. 2, 3 i dalej owszem, ale nie pierwszy. Cos przeoczylem?

 

Masz na myśli pierwszy nagrobek tzw. Makeshift altar - on jest do ogólnie pojętej kooperacji.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ale nie jest wymagany do platyny?

Ja lubie wszystko sam odkrywac, bez gonienia na przod.

 

Wesker, jaka podjarka BB - zupelnie, jak ja kilka stron temu :)

 

To dziwne bo zdajesz się więcej czasu spędzać tutaj, pytając o rzeczy dość oczywiste do rozkminienia, niż w samej grze :)

A jak tylko platyna Cię interesuje to wyświetl sobie trofea w googlach i jazda, będziesz miał odpowiedź szybciej niż tu.

 

Nie mam napinki, nie wyjdzie mi żyłka, nie boli mnie dupa.

Po prostu sam sobie zaprzeczasz :)

 

Peace and Bloodborne.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nie jest wymagany do platyny?

Ja lubie wszystko sam odkrywac, bez gonienia na przod.

Wesker, jaka podjarka BB - zupelnie, jak ja kilka stron temu :)

Ogromna podjarka, wcześniej miałem tylko styczność z fantastycznym NiOh ale desing blood po prostu miażdży, uwielbiam takie klimaty i wracanie w te same miejsca i eksploracja daje ogromną satysfakcję, dzisiaj jak wrócę z pracy od razu odpalam i wsiąkam, fakt, rzucam bluzgami po utracie pokaźniej ilości tętnień krwi ale to jeszcze bardziej mobilizuje do ich odzyskania, fenomenalne :) i jeszcze ten OST klimatyczny.
Odnośnik do komentarza

Czyli reakcja na tytuł jak najbardziej prawidłowa :)

Moje ostatnie spostrzeżenia:
a) The One Reborn - śmiech na sali, chyba nie musiałem się nawet podleczyć, powolne to i przewidywalne.
b) Micolash - śmiesznie ucieka :) i dość prosty.
c) Old Hunters - trudno, dostałem wpier*ol od chyba piątego huntera po drodze i nie odkryłem latarni, chyba poczekam troszkę :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak oni to zrobili ale już dawno w grach nie miałem takiej grywalności. Dwie noce z rzędu ciężko mi zasnąć a w głowie leci muzyczka ze snu tropiciela. Bestia Kleryka padła za drugim podejściem a ojciec na cmentarzu za pierwszym, nie bylo tak źle. Strzelec na wieży również za pierwszym bo spadł odepchnięty przez młot. W ogóle wydaje mi się, że początek gry był trudniejszy a teraz jest łatwiej. No ale zobaczymy jak będzie w późniejszych etapach gry.

Odnośnik do komentarza

Matko elektryczna jaka ta gierka jest miodna. Przed chwilą padł mój czwarty boss w grze - Hemwick Witch. Jak do tej pory to chyba najprostszy z bosów jakiego tłukłem. Odliczam czas w robocie, żeby wrócić do polowania.

 

W spoilerze takie drobne pytanie odnośnie pobocznego questu.

 

 

W międzyczasie wykorzystałem to, że Eileen pojawiła się jako pomoc w walce na cmentarzu na, którym walczyłem z Gascoignem i ubiłem ja dla odznaki. Mam co do tego mieszane odczucia. Przywrócić backupa sprzed jej zgonu? Jest w jej wątku coś super wartego zobaczenia? Czy olać temat zostawić ją martwą i cieszyć się odznaką?  

 

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...