Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ludwig, ile ja się z nim namęczyłem, druga faza była drogą przez mękę, głównie w wyniku mojego defensywnego nastawienia i tendencji do odskakiwania w tył.

 

Maria poszła zaskakująco łatwo, 3 podejście, głównie przez zły dobór oręża przy pierwszych dwóch próbach.

 

Pytanie: co jest z tym gostkiem za drzwiami w lochach, co pyta, czy słyszałem dzwon? Myślałem, że klucz otworzy i drzwi do niego. Czy wybranie jednej lub drugiej odpowiedzi na jego pytanie ma jakiś większy wpływ?

Odnośnik do komentarza

Choć do platyny jeszcze kawałek, to wszystkie trzy zakończenia już za mną, więc mogę śmiało powiedzieć, że przeszedłem Bloodborne.

 

Gehrman, podobnie jak Gascoigne nie był dla mnie łatwym przeciwnikiem. Zanim padł ostatecznie minęło kilka prób, ale z uwagi na to, że walczyłem z nim niedopakowaną w labiryncie postacią wydaje mi się, że poszło nieźle. Jak zwykle trochę farta, trochę taktyki i padł:

 

 

Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu Moon Presence ubiłem już za trzecim podejściem, niezbyt rozkminiając taktykę, także w trakcie trzeciej potyczki byłem zdziwiony, że to już:

 

 

W spoilerze, gdyby ktoś chciał powspominać wszystkie trzy zakończenia:

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

A mi dzisiaj rom krwi napsul troche. Jeszcze nie padl. Czyscicie pajaki, czy probujecie lawirowac miedzy nimi?

 

 

Ustawiałem się na dystans, wbiegałem przez pająki, trzaskałem go w bok i tak non stop. Później jak stosuje atak z  góry trzeba być w biegu i to się dobrze składa.

 

Odnośnik do komentarza

A mi dzisiaj rom krwi napsul troche. Jeszcze nie padl. Czyscicie pajaki, czy probujecie lawirowac miedzy nimi?

 

zabijałem pająki, są one, tak jak i Rom podatne na bolt paper, z tym, że trzeba je atakować od boku bądź od tyłu,

 

ataki Roma następują w wyraźnych odstępach i są sygnalizowane, więc da radę spokojnie ubijać po dwa pająki między jego projectile'ami

Odnośnik do komentarza

A mi dzisiaj rom krwi napsul troche. Jeszcze nie padl. Czyscicie pajaki, czy probujecie lawirowac miedzy nimi?

Co kto lubi. Mnie te małe tak denerwowały, że musiałem się ich pozbyć. Jednak większość ludzi je omija.

 

 

stara śpiewka

 

 

za miesiac znowu się spytam

 

jestem cierpliwy, w końcu ją naprawią, moze w wersji goty

O co chodzi?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...