Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciskałem wczoraj Blood starved Beast przez 2 godziny, kiedy zabrakło antidotum czy apteczek to chodziłem farmić, ogólnie nie pamiętam czy w Ds II czy III miałem takie problemy z bossem. 

Niestety, nie mogę jeszcze zakupić papierków z ogniem, dlatego trzymam trzy ostatnie sztuki... póki co próbuje przez parry bossa zjechać. Tylko ta trzecia faza jest nie do ogarnięcia, zawsze ginę przy końcówce :P

 

Uniki rób do przodu i w lewo. Stosując się do tej zasady pokonałem go w CD nie dostając chyba ani jednego hita.

Odnośnik do komentarza

No te wzywania pomocników to są easy. Czasami boss skupia się głównie na NPCach i można go orać od tyłu - if u know what i mean.

 

Kurde muszę wrócić do BB bo miałem robić platynę, ale zatrzymałem się na 2gim przejściu (NG+) przy Micolashu (końcowa faza walki) i ciągle mnie trafiał tym atakiem magicznym z dupy co mnie na hita zabija... i tak po 6-7 razach odpuściłem... a potem jakaś gra nowa wyszła i olałem temat...

A nie chciało mi się robić tego wałka z kopiowaniem sejwa. Więc grę będę musiał skończyć pełne 3 razy.

Odnośnik do komentarza

No te wzywania pomocników to są easy. Czasami boss skupia się głównie na NPCach i można go orać od tyłu - if u know what i mean.

 

Kurde muszę wrócić do BB bo miałem robić platynę, ale zatrzymałem się na 2gim przejściu (NG+) przy Micolashu (końcowa faza walki) i ciągle mnie trafiał tym atakiem magicznym z dupy co mnie na hita zabija... i tak po 6-7 razach odpuściłem... a potem jakaś gra nowa wyszła i olałem temat...

A nie chciało mi się robić tego wałka z kopiowaniem sejwa. Więc grę będę musiał skończyć pełne 3 razy.

Jesli masz mozliwosc to używaj w tej fazie walki ryku bestii. Koleś bedzie zaliczał glebę i mozesz go bezkarnie lac a jak wstanie to znowu ;)

Odnośnik do komentarza

Wystarczy w 2 fazie strzelic do typa z broni palnej :)kiedy odpala ten swoj czar. Tez na ng+ mialem klopot z tym jego czarem.

 

Można też w drugiej fazie nie skakać do niego na dół tylko zaspamować z pistoletu stojąc na górze.

 

Ja ubiłem go w drugiej fazie tonitrusem.

Odnośnik do komentarza

Jak go gonisz po tym labiryncie to w pewnych momentach się zatrzymuje na chwilę. Można w niego wtedy rzucać zatrutymi nożami i cymbał nie zacznie uciekać jeśli będziesz trzymał dystans. 

 

Skąd brać najlepsze phys atk gemy? Farmiłem trochę Ihyll i wypadają tam całkiem niezłe (ok 21-23%) cursed, ale póki co wszystkie wysysają hp. Jakaś lepsza miejscówka? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pany jadę ng++. Chce machnąć calaka brakują mi 3 trofki(za jedno z zakończeń-bez walki z ghermanem, za królową w lochach no i platynowe) , ale chciałbym też na 100 % ta grę wycisnąć stąd moje pytanie, po którym bossie nastaje noc w yhrnam? Chciałem wszystkich npc questy porobić w odeona kaplicy itp. Podczas ng+ szedłem jak przecinak jak już noc się zrobiła to ludzie w oknach z lampionami poznikali. A tym razem chciałbym by Adrianna urodziła a nie Iosefka

Odnośnik do komentarza

Ale ta gierka jest dobra.. trafiłem do podziemnego więzenia, gdzie są babki co gardło podrzynają za nieuwagę, a oprawa dźwiękowa później robi robotę (ten chór)

 

Czy warto sprzedać łachmany laleczki?

Idę w siłę i biegam z kirkhammerem, warto zainteresować sie Ludwig Holy blade? [jako druga broń]

 

W późniejszym etapie gry warto jej używać jako broń podstawowa nawet :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...