Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Tak gram sobię z CPU I zauważyłem, że komputer wreszcie nie boi się strzelać w sytuacjach jeden na jeden. W poprzednich Fifach wystarczyło wdusić Y/trójkąt i w 80% przypadków bramkarz nurkował pod nogi strzelającego i zawsze łapał piłkę. W 15 wreszcie nauczył się strzelać dołem, lobować, a raz udało mu się okiwać bramkarza, podać koledze, kolega podał spowrotem i gol.

Odnośnik do komentarza

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :)

 

ibhxTjFXUlyLIi.gif

 

W trakcie meczu, z kamerą z góry robi to jeszcze większe wrażenie.

 

Tez mialem podobna sytuacje tez z Terrym :D Probowal zablokowac strzal, zbil na rozny i upadl a napastnik podszedl i pomogl mu wstac. 

 

Kocham ta fife. Takie strzaly wchodza, naprawde wyglada to mega realistycznie nawet na zblizonych replayach. Klepki, te akcje... Nawet kiedy jestesmy sam na sam napastnicy jakos tak naturalnie posylaja pile kolo bramkarza. Chyba dawno z reszta nie bylo gry ktora juz po demie zebrala w znacznej wiekszosci az tak pozytywne recenzje. Czekam na fulla.

 

A gdzie fani pesa i przeciwnicy fify? Udaja ze nic sie nie dzieje czy przeszli na jedyna sluszna strone epilki? :D

Odnośnik do komentarza

Nie nagralem juz tego, ale tez mialem piekny moment z Terrym jak zablokowal strzal klatka piersiowa (dokladnie tak jak to robi w rzeczywistosci, z rekoma schowanymi za plecami). Kiedy byl moment przestoju to realizator go pokazal i potem replay tej akcji. Komentator do tego dodal, ze Terry zablokowal strzal w swoim stylu. No cos pieknego.

 

Albo jak podalem do Oscara, ktory zostal sam na sam, to przed strzalem szybko spojrzal sie na liniowego. Kocham takie smaczki, diabel tkwi w szczegolach!

Odnośnik do komentarza

Pudelko w sklepie moze bedzie w granicy 200 zl.

Co do komentatorow, rok przerwy, rozwiazanie umowy oraz ostatnie miesiace spekulacji daja nadzieje, ze dograli jednak nowy kwestie, albo zrobili go od podstaw. Nie chce mi sie wierzyc, ze kolejny rok bedziemy sluchac o "strajku listonoszy w ich dzielnicy"

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...