Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

- jak wykonać bramkarzem "Dudek dance" podczas bronienia karnego? 

- jak się robi salto podczas cieszynek? Jakie są w ogóle Wasze ulubione cieszynki? Najlepiej napiszcie od razu z kombinacją klawiszy

- żeby oddać strzał z woleja trzeba wcisnąć dwukrotnie przycisk strzału? 

 

- X, pozostałe ruchy to [], /\, O 

- masz rozpiske w opcjach w menu pauzy settings> celebrations, ulubiona? why always me

- trzymać L2 przy napełnianiu paska strzału np czekając na wrzutkę (nożyczki) albo nabić pasek jak piłka jest w powietrzu na wysokości tułowia/nogi

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jak to będzie z wersjami językowymi FIFY 15 na PS4 w innych krajach. Jestem ciekaw czy kupując grę w Niemczech będzie chociażby polski język menu. Pisałem do supportu niemieckiego oddziału EA SPORTS FIFA i nie potrafią mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące języka komentarzy i menu ( żadne zaskoczenie, że nie wiedzą). Może ktoś z Was wie coś więcej niż oni na temat języka w Niemczech lub innych krajach? Biję się z myślami między wersją pudełkową kupioną w Niemczech a cyfrówką z PS Store (której nie jestem fanem, wolę pudełko).

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

też strzelam nieziemskie szmaty, strzały w środek to w demie szansa na gola, turlające się piłki w środek a bramkarzowi odpala się jakaś zdu.py interwencja i się mija z piłką, raz puścił między nogami szczura z 16 metra..ja wiem że reklamują teraz "nowe sposoby na strzelenie gola" ale to jest przesada...o tych wolejach nie wspominam bo można z 40 metra poważnie zagrozić bramce wystarczy że piłka jest w powietrzu - napełniasz 3/4 paska i masz groźną okazję :/ 

 

bramkarze są też popsuci w drugą stronę - bronią absolutnie wszystkie finesse shoty, które nadają się tylko do wykańczania w polu karnym ale też tylko jak bramkarz już do ciebie wychodzi, zwykły strzał po rogu z finesse (99% gol w '14) tutaj jest sparowany do boku bo bramkarzom odpalają się te nowe animacje 

 

po demie zawsze jest masakra jakaś :> co poprawiają potem w pierwszym patchu

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jak to będzie z wersjami językowymi FIFY 15 na PS4 w innych krajach. Jestem ciekaw czy kupując grę w Niemczech będzie chociażby polski język menu. Pisałem do supportu niemieckiego oddziału EA SPORTS FIFA i nie potrafią mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące języka komentarzy i menu ( żadne zaskoczenie, że nie wiedzą). Może ktoś z Was wie coś więcej niż oni na temat języka w Niemczech lub innych krajach? Biję się z myślami między wersją pudełkową kupioną w Niemczech a cyfrówką z PS Store (której nie jestem fanem, wolę pudełko).

Pewnie będzie jak na poprzedniej generacji, PlayStation po zmianę języka w menu będzie miała język Polski.

Na xboxie tylko gry z PL.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Grając na Legendarnym nie ma tak wiele sytuacji, w których bramkarze mogliby się ośmieszyć, to jednak niejedna mi się zdarzyła. Kilka ewidentnych bugów, o które się nie martwię, że zostaną usunięte z pełnej wersji. Ale twórcy chwalą się nowymi możliwościami strzelania bramek i powiem wam, że może nie jest to nic cudownego, to cieszy mnie bardzo, że piłka tak płynnie przeszła między nogami Mignoleta jak na poniższym gifie. Wygląda to bardzo naturalnie :)

 

iBm2VAfQuarTp.gif

 

 

Dalej. Licencje Premier League jest fantastyczna, nie przecze temu, ale ciekawe dlaczego po liście ze składami, wyeliminowali tę animację, gdzie na planszy w kształcie połowy murawy ustawienie wszystkich zawodników jest dokładniej rozpisane. Może się czepiam, ale trochę mi tego brakuje. W trakcie meczu szkoda, że nie ma w prawym dolnym rogu znaku Premiership jak w trakcie transmisji. No, ale to już takie moje czepialstwo. :P

 

iTJzC6xrQeFBZ.gif

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma to zadnego znaczenia jak wyglada to w grze z konsola - takie akcje jak wstawiles jak najbardziej akceptuje, ale naprawde wystarczy zagrac z ogarnietym graczem, by wszystkie exploity pokazal Ci w minute...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja wiem że reklamują teraz "nowe sposoby na strzelenie gola" ale to jest przesada...

 

hah serio sie tak reklamują? czyli że będzie mniej schematycznie ale nadal, co widać po strzałąch z woleja? no to beka, przypominam ze w prawilnymi PESie nie miałeś zadnych schematów na strzelenie gola bo każda bramka była po prostu wyjątkowa, i to jest rzecz za którą najbardziej cenie piłke od konami

 

ale to taki offtop, bo będzie zaraz wojenka z rycerzami ea

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

 

ja wiem że reklamują teraz "nowe sposoby na strzelenie gola" ale to jest przesada...

 

hah serio sie tak reklamują? czyli że będzie mniej schematycznie ale nadal, co widać po strzałąch z woleja? no to beka, przypominam ze w prawilnymi PESie nie miałeś zadnych schematów na strzelenie gola bo każda bramka była po prostu wyjątkowa, i to jest rzecz za którą najbardziej cenie piłke od konami

 

ale to taki offtop, bo będzie zaraz wojenka z rycerzami ea

 

nie było wcale, masz tu nawet filmik z naszym forumowym madafakiem

 

Odnośnik do komentarza

 

ja wiem że reklamują teraz "nowe sposoby na strzelenie gola" ale to jest przesada...

 

hah serio sie tak reklamują? czyli że będzie mniej schematycznie ale nadal, co widać po strzałąch z woleja? no to beka, przypominam ze w prawilnymi PESie nie miałeś zadnych schematów na strzelenie gola bo każda bramka była po prostu wyjątkowa, i to jest rzecz za którą najbardziej cenie piłke od konami

 

ale to taki offtop, bo będzie zaraz wojenka z rycerzami ea

 

 

Ty w PESa chyba nigdy nie grałeś  :lol: w takim PESie 6 np. sprincik po skrzydle, ścięcie do środka w polu karnym, strzał i brameczka <3

Odnośnik do komentarza

grałem zanim jeszcze byłeś w jądrach taty, fakt sam tak robiłem zbiegając ze skrzydła ale to tylko najszybszymi zawodnikami i przyznam że często wpadało, a takich akcji co pokazał bartiz nie pamiętam żeby miał, może gdyby jaczes grał na najwyższym poziomie to piłka by tak nie wędrowała spokojnie po polu karnym

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

grałem zanim jeszcze byłeś w jądrach taty, fakt sam tak robiłem zbiegając ze skrzydła ale to tylko najszybszymi zawodnikami i przyznam że często wpadało, a takich akcji co pokazał bartiz nie pamiętam żeby miał, może gdyby jaczes grał na najwyższym poziomie to piłka by tak nie wędrowała spokojnie po polu karnym

No to jak ty nie pamietasz tych akcji, ktore wrzucil bartiz to ty grales chyba w Ere Futbolu 2002, a nie w PESa. W starych czesciach FIFY i PESa roilo sie od schematow.

Odnośnik do komentarza

ale po co wy dyskutujecie z Mersim, ktory odpalil FIFE na 2 minuty i usuna z dysku bo "lyzwy"  :teehee:

Chocby nie wiem jak FIFA byla dobra to pewnie napisze to samo - no i zrozum, ze te woleje na 99% w pelnej wersji gry nie beda wchodzic. FIFA od jakiegos czasu ma stare buildy i w poprzednich demach tez byly cyrki ala finezyjne 10/10 z 20 metra, czy glowki, ktore przy premierze nie mialy miejsca.

Odnośnik do komentarza

Pytanie. Mam kod z bundla na nową fifę i mam wykupiony ea Access. Grę do ściągnięcia i przetestowania dostanę 6 dni przed premierą, czyli dokładnie za tydzień. Po 6 godzinach gry mam zadecydować czy kupuję, czy nie. Myślicie, że wklepując owy kod w grę będę mógł grać bez problemu już od soboty, czy 6 godzin testu z ea Access i czekanie na oficjalną premierę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...