Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Voytec spokojnie bo wykitujesz :) zresztą sprawiedliwość dla ludzi pracy też musi być i żądam by demo było dostępne dopiero od 15 !.

NIE! Na amerykanskim storze zawsze po polnocy jest update, teraz tylko dema FIFY brakuje :/ Na polskim dzisiaj tez pewnie beda jaja. A ja wlasnie do 15 moge pograc.

 

Kuzwa specjalnie o 6 wstalem zeby ustawic sciaganie i wrocic spac i chooooj.

 

A co do filmiku, ktory wrzucil Labtec - bardzo duza roznica. Porownalbym do skoku jakosciowego jak miedzy FIFA 09 i 10.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej obiektywny nie będę w ocenie dem, bo wczoraj włączyłem dema fify 14 na PS4 i PC, i osobiście bardziej wizualnie podoba mi się na PC :) a wszyscy twierdzą inaczej. A co do ściągania to rzeczywiście mogą być problemy jak wszyscy się rzucą, przykład wczorajszego ściągana dema na PC.

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem demko z japonskiego sklepu i kuzwa jest cale po japonsku. Ale udalo mi sie dojsc w menu do zmiany poziomu z translatorem Google i od razu przelaczylem na Legendary tak jak w kazdej poprzedniej FIFIE.

 

Coz duzo mowic, jest fantastycznie, bo na to czekalem. Czternastka mnie demem nie zachecila i byla pierwsza FIFA od 2008 roku, ktora opuscilem. Teraz wiem, ze wracam. Gameplay jest swietny i pozwala mi na powolne rozegranie pilki, szukanie okazji do zagrania. Graficznie tez jest zdecydowanie lepiej, choc nie moge patrzec na te przeskoki animacji. Sa ohydne.

 

Ale cala reszta, wraz z otoczka Premier League jest piekna. Klimat futbolu wylewa sie z ekranu. I do tego te skroty w przerwie i po meczu. Az szkoda wylaczac.

 

Teraz czekac na demko w naszym sklepie zeby sciagnac i miec je w jezyku krolow.

Odnośnik do komentarza

Wersja demo FIFA 15 na Playstaion 4

 

Dobra, nie bede owijal w bawelne, to bedzie moja pierwsza FIFA jaka kupie. Gra zrobila na mnie niesamowite wrazenie, nie myslalem, ze bedzie az ak dobrze.

Pierwsze co sie rzuca, to zdecydowanie wieksza ilosc animacja, niz w poprzedniej czesci.-teraz naprawde czuc, ze na bosiku biega 22 ludkow. Tego wlasnie oczekuje od next-gen'a. Murawa tez zasluguje na uwage, bo w koncu to murawa (ulegajaca degradacji), a nie plaska tekstura- naprawde czuc, ze biegamy po trawie. Kolejna fajna rzecza jest reakcja publiki na to co sie dzieje. Jesli oponent dlugo trzyma pilke, a my ja przejmujemy kontrakatkujac, wowczas zmaga sie doping naszych kibicow. Ogolnie masa jest takich "ficzerow. FIFA 15 bardzo przypomima mi miod, jaki plynal z PES'ow za czasow PS one czy PS2. Polecam gorace ogranie demka, naprawde warto. :)

 

Ps. Jest pewna wkurzajaca rzecz w demie. Po pierwszym wymuszonym meczy Liverpool- man City, dzialajacym plynnie, kolejne klatkuja niemilosiernie (menu tez). Granie offline rozwiazuje ten problem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jezu, skonczylem wlasnie swoj pierwszy mecz - liverpool - city, ostatni mecz sezonu, o mistrza anglii. w doliczonym czasie gry i przy prowadzeniu the reds caly stadion zaczal spiewac - ciary na calym ciele. highlightsy to mistrzostwo swiata, tak samo jak animacja, czuc nextgena. wyglada to milion razy lepiej, niz czternastka na ps4

 

biore na premiere bankowo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...