Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Tak powinna wygladac FIFA 14. Dynamiczna prezentacja meczu, masa nowych animacji, w koncu normalnie wygladajacy kibice, stadiony, murawa - deszcz, zima, gdzie tym razem naprawde gra sie tragicznie, a bez pomaranczowej pilki nie da sie grac ! Pomimo dziwnych sylwetek niektorych pilkarzy (naprawde gdzieniegdzie przesadzili) w koncu czuje sie zwinnosc i panowanie nad pilka zawodnikow pokroju Iniesty, Messiego czy Naymara. Klimat meczu znakomity - zarzadzanie zespolem, sugerowane zmiany - male rzeczy a jak ciesza!

 

Doszedł nowy sposob wykonywania rzutow roznych i wolnych - ciekaw jestem jak bedzie sie sprawdzal w pojedynkach ze znajomymi - teraz mozemy przelaczyc sie sami na obronce i walczyc o miejsce w polu karnym.

Nie wiem skad wzieli za siatki za bramkami, ktore sie podnosza po golu. Chyba w zadnej lidze juz takie nie wystepuja, ale olewam, bo w pelnej wersji pewnie tego juz nie zobacze.

 

Bramkarze do poprawy, ale jestem spokojny, bo niemal w kazdym demie zawsze bylo cos z nimi nie tak - a to finezyjne wpadaly 10 na 10, a to glowke kazda puszczali, to i teraz nie ma czym sie przejmowac.

Sciagam wersje PS3, zeby zobaczyc jakie sa roznice...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z fejsa EA Ultimate Team

 

W związku z licznymi pytaniami o FIFA 15 w Edycji Ultimate Team z 40 paczkami do FUT:
- dla PC: jest dostępna w formie przedsprzedaży: http://bit.ly/1iqkDML
- dla PS3/4 oraz Xbox 360/One: nie będzie dostępna w formie pre-orderu. Jej zakup będzie jednak możliwy od dnia premiery w sklepach Media Markt i Saturn.

 

 

wersję Ultimate chętnie bym wziął ale tradycyjnie będę polował na pudełko na (kilka) dni przed premierą i wezmę co będzie, do zwykłej edycji też dają jakieś paczki do UT

Odnośnik do komentarza

z fejsa EA Ultimate Team

 

W związku z licznymi pytaniami o FIFA 15 w Edycji Ultimate Team z 40 paczkami do FUT:

- dla PC: jest dostępna w formie przedsprzedaży: http://bit.ly/1iqkDML

- dla PS3/4 oraz Xbox 360/One: nie będzie dostępna w formie pre-orderu. Jej zakup będzie jednak możliwy od dnia premiery w sklepach Media Markt i Saturn.

 

 

wersję Ultimate chętnie bym wziął ale tradycyjnie będę polował na pudełko na (kilka) dni przed premierą i wezmę co będzie, do zwykłej edycji też dają jakieś paczki do UT

 

wiadomo ile bedzie kosztowala ta edycja w MM?

Odnośnik do komentarza

Past genowa jest ok, ale bez szału. Gameplay jest wolniejszy, strzały soczyste, ale to nadal stara fifa.

Trudno w ogole porownywac gre na starym silniku do FIFY 15 z PS4, nawet pomijajac 1080p i lepsze animacje, czy udzwiekowienie.

Odpalilem obydwie wersje na raz i zdecydowanie wolniej akcje konstruuje sie na PS4.

Odnośnik do komentarza

Jak co roku mam problem ze strzelaniem bramek a jak juz mi sie trafi okazja sam na sam to widowiskowo spyerdole :(

 

Super jest ta fifa. Mozna tak klepac pileczka ze az serce rosnie, czekalem na to dlugo. Co do bramkarzy to u mnie oni bronia kur wa prawie wszystko, jeden taki dziwny blad popelnili. I w tej fifie chyba sila > szybkosc. Bankowo na aukcjach ibra bedzie chodzil wyzej niz messi. Zlatan jest takim przechuyem...

 

Preorder zamowiony!

Odnośnik do komentarza

 

Jak co roku mam problem ze strzelaniem bramek a jak juz mi sie trafi okazja sam na sam to widowiskowo spyerdole :(

 

Tak jak wczoraj bramkarze zachowywali się jak idioci, tak dzisiaj wszystko u mnie bronią. Aż mi się Fifa 08 przypomina.

Odnośnik do komentarza

Mecz, jeden z wielu przeze mnie dzisiaj rozegranych, ale chce sie tym skrotem podzielic ze wzgledu na jedna rzecz. Jeszcze nigdy nie zdarzyl mi sie taki faul w polu karnym w zadnej grze. Uczucie? Bezcenne.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GDYhgCMUgwA&feature=youtu.be

 

Best. FIFA. Ever.

 

 

Fajnie nawet to montują, ale mogliby pokazywać trochę więcej z akcji, a tu od lat to samo, czyli prawie tylko strzał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...