Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od tygodnia jestem posiadaczem X1. Obecnie posiadam Ps4 Ps3 PsVita. X-a miałem kupić przy premierze w PL, ale teraz jest taki sezon ogórkowy, że zacząłem szukać konsoli już teraz i udało się. Kupiłem prawie nowego z dwoma padami i z kinectem za 1350zł. Także cieszę się, że mogę do Was dołączyć. W drugim temacie na forum zapraszam do wspólnych znajomości.

Odnośnik do komentarza

 

Earlier this month, Microsoft rolled out the July Xbox One system update. It included new features such as Snap mode for achievements, double-tap to snap, ability to choose spoken language, ability to kike Game DVR clips in SmartGlass and more. Today, Microsoft has started rolling out August 1408 system update preview to beta testers. This update includes the following improvements,

  • The ability to purchase from Xbox.com or SmartGlass app: Your Xbox One console will wake up and download the content automatically. You just need to set the console to Instant On to enjoy this feature.
  • Low battery notification: When your controller is running out of battery, you will get on-screen notification about it.
  • Vibration when holding Xbox button: You will now have vibration feedback when you press and hold Xbox button in the controller.

 

Źródło? Bo na razie to jedynie podali oficjalnie, że za kilka dni zaczną się sierpniowe testy, ale o zawartości cisza.

 

Edit: Dobra, znalazłem. U mnie apka pokazuje, że więcej informacji wkrótce, ale może przez chwilę było co innego wyświetlane.

 

xbox_one_1408_preview.jpg?itok=SibK3ewP

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

The Xbox One 1408 (08 meaning the month of August) update preview is set to roll out in the coming days, but it's not known what this next release will bring to those rocking the preview app. According to an image sent in by a reader, it appears as though the update is actually rolling out early, or at least the first stage has kicked off. As one can see from the above photo, it's update 1408 on the Xbox One.

Currently, Xbox One owners are enjoying 1407 (July's update). So what's new in the 1408 preview? We're not entirely sure just yet, but looking at the above image, there's a mention of remote downloading of apps and games by purchasing them on Xbox.com or through SmartGlass, waking up the console and automatically downloading content (console has to be configured for Instant on). Additionally, a low battery notification will be displayed on-screen when the controller runs low on juice.

Finally, Microsoft is making it so the controller will vibrate when the Xbox button is held down long enough to carry out an action. There are other things listed in the photo, but we haven't yet received word as to what they are. Want to get involved with these previews? Be sure to check your Xbox Live account messages and download the app on your console. We're still working hard, trying to locate a full change log for 1408. Once we have one, we'll update this post.

 

 

http://www.wpcentral.com/xbox-one-1408-update-preview-starts-new-features

 

Teraz doczytalem ze to sa domysly na podstawie tego screenu - 

xbox_one_1408_preview.jpg?itok=SibK3ewP

Odnośnik do komentarza

Fakt, wygląda świetnie :) Ten co wkleiłem pochodzi z jakiejś strony, która tworzy naklejki na Xboxa One. Ogrom tego z różnych gier. 

 

 

Swoją drogą - ta dodatkowa zakładka Friends sprawi, że w dashboardzie spędzę dodatkowe kilka godzin tygodniowo jak nic. Świetna sprawa - Microsoft fajnie kombinuje, żeby z Xbox Live wykreować platformę społecznościową. Do końca roku wrzucą możliwość zmiany tapety i kilka innych bajerów (przezroczystość kafelków, zapętlone video pod kafelkami), to już wreszcie to menu odżyje całkowicie :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

MS podał oficjalne ceny: 1699zł i 1999zł

 

link? za wersje z grami 1699 czy za golasa?

 

 

 

Polski oddział Microsoftu podał sugerowane ceny detaliczne Xbox One na wrześniową premierę konsoli. Zainteresowani będą mogli wybrać dwa zestawy.

  • z grami FIFA 15 i Forza Motorsport 5, w cenie 1699 zł
  • z sensorem Kinect oraz grami FIFA 15 i Dance Central: Spotlight, w cenie 1999 zł

W obu przypadkach otrzymamy także dysk twardy o pojemności 500 GB, jeden kontroler, kabel HDMI, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, zasilacz oraz 14 dni dostępu do konta Xbox Live Gold.

Droższy zestaw to także możliwość odblokowania osiągnięcia „Day One”, pad z limitowanej edycji (zamiast standardowego) oraz naklejka.

Oferowane gry dostępne będą w wersjach cyfrowych do ściągnięcia przez sieć, dzięki kodom dołączanym do zestawów.

Microsoft zastrzega, że „faktyczne ceny mogą podlegać zmianom w stosunku do orientacyjnych”, a firma „nie określa cennika stosowanego przez odsprzedawców”.

Xbox One zadebiutuje w Polsce 5 września.

 

 

eurogamer

Odnośnik do komentarza

Dance Central: Spotlight będzie dostępny 2 września, w cenie 9,99$ w pakiecie z 10 piosenkami:

 

 

  • Avicii - "Wake Me Up"
  • Cher Lloyd - "I Wish"
  • David Guetta ft. Sia - "Titanium"
  • Jason Derulo ft. 2 Chainz - "Talk Dirty"
  • Kid Ink ft. Chris Brown - "Show Me"
  • Lorde - "Royals"
  • OneRepublic - "Counting Stars"
  • Pharrell Williams - "Happy"
  • Rihanna - "Diamonds"
  • Will.i.am ft. Justin Bieber - "#thatPOWER"

 

http://www.polygon.com/2014/7/21/5922597/dance-central-spotlight-release-date-xbox-one-price

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...