Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Biorąc pod uwagę, że pewnie z 90% użytkowników nie kupuje zdrapek tylko same kody, to ciężko będzie udzielić odpowiedzi. Tym bardziej, że to zależy też od tego jak starą zdrapkę kupisz, ale raczej jest to więcej niż 2 lata, niektóre pewnie dłużej w sklepach leżą.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Za chwilę sierpniowy update, który zmieni cały system friendsów, a we wrześniowym kolejne atrakcje (mocno prawdopodobne, że przyspieszą czasy instalacji gier

 

No raczej nie. Przynajmniej nic takiego nie pisali.

Odnośnik do komentarza

 

Za chwilę sierpniowy update, który zmieni cały system friendsów, a we wrześniowym kolejne atrakcje (mocno prawdopodobne, że przyspieszą czasy instalacji gier

 

No raczej nie. Przynajmniej nic takiego nie pisali.

 

W zadaniach dla uczestników Preview proszą już teraz o sprawdzenie czasów instalacji w kilku grach, więc coś z tym robią.

Odnośnik do komentarza

Kakus ja kupiłem 3 tygodnie temu X-a i też uważam, że jest lepiej dopracowany.

Mam podobne odczucia ja kupiłem kilka miesięcy temu. Wygląd , który w prasie, internecie odstraszał w tej chwili jest atutem XO. Dlaczego ? Bo jest zimny i pasuje do każdego stylu wystroju( chyba, że ktoś ma dywany na ścianie to wtedy może być problem imho;) Jeżeli chodzi o menu- po dłuższym czasie użytkowania mi bardziej pasuje to od XO, aczkolwiek  w sklepie brakuje mi podziału-dema-gry-dodatki( tak żeby były wyświetlane wszystkie możliwe pozycje. Graficznie ja różnic nie widzę, może dlatego , że nie jestem rozdzielczofilem ;) Jednak żeby nie było zbyt kolorowo, tak w jednej jak i drugiej konsoli brakuje funkcji dodatkowych oprócz grania. Fajnie by było móc obejrzeć coś na Xbox Video ;) OSOBIŚCIE lubię kombajny multimedialne.... Możliwe, że marudzę...a tak apropos aktualizacji, przeczytałem gdzieś , że XO będzie odtwarzał filmy w 3D czy to prawa ?

Odnośnik do komentarza

w sklepie brakuje mi podziału-dema-gry-dodatki( tak żeby były wyświetlane wszystkie możliwe pozycje.

Co masz na myśli? Na głównej stronie sklepu z grami widzisz nowe gry, dodatki (osobna zakładka) i ostatnie demka. Kiedy rozwiniesz zawartość (trzy kropki na dole), to masz po kolei wszystko według daty premiery aż do listopada zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Empik powrzucal na strone oferte xboxone konsole i akcesoria, do tego gierki w dobrych cenach: kinect sport rivals za 139 zl i ryse z dlckami za 169 imo cena ok. Moze bedzie gdzies taniej do wyrwania.

 

Maciomaniak jak z premiera w polszy? Organizujesz cos w koncu?

Odnośnik do komentarza

Empik powrzucal na strone oferte xboxone konsole i akcesoria, do tego gierki w dobrych cenach: kinect sport rivals za 139 zl i ryse z dlckami za 169 imo cena ok. Moze bedzie gdzies taniej do wyrwania.

 

Maciomaniak jak z premiera w polszy? Organizujesz cos w koncu?

No nawet cena akcesoriów jest znośna , ale nowe gry mają już mocno "empikowe" ceny...

Odnośnik do komentarza

1. HELP .. jak dodać konto PayPal ??. Mam mojego XBL na Polskę, oczywiście nie ma jeszcze XBL w Polsce wiec wybralem GB, chciałem dodać konto PayPal ale system pyta mnie o miejsce zamieszkania i kod miasta, czy jak wklepę jakiegoś fake czy MS może zawiesić mi konto ?

 

2. Czy jesli kupię doładowanie np 100zł to przeliczy mi to na funty ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...