Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktos jak to jest z ta gwarancja przy rejestracji konsoli na stronie msu?

Jak kupie bundla z titanfallem to bedzie krotsza niz jak kupie naszego polskiego bundle'a?

Tam sobie ten system jakoś to wylicza, mniej niż dwa lata nie dostaniesz jednak. A nawet gdyby, to zawsze możesz dowód zakupu przedstawić supportowi.

Odnośnik do komentarza

Jak zmienic tapete i obrazek gracza?? tzn najchetnie kupilbym cos z marketplace ale nie idzie odnalezc.

 

Druga sprawa: ja rozumiem ze forze i fife musze sciagnac, ale wrzucilem wlasnie ryse i mam po 20min 3% instalacji i gierki odpalic nie moge. WTF???

 

A tak poza tym to moj egzemplarz chodzi jakby w ogole nie chodzil tzn mega cicho i jest super, ale wielkie to cholerstwo i ciezkie jak odtwarzacz VHS rodzicow mojej laski.

Odnośnik do komentarza

Tła nie zmienisz. Gamerpiki wybierasz na stronie swojego profilu, do kupienia nie ma.

 

Gierki z początku generacji mają spore aktualizacje (Ryse to chyba kilkanaście GB w sumie), zawierają już wszystkie DLC. Najpierw pobiera łatkę, potem dopiero dogra brakujące dane z płyty.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo jestem ślepy, albo głupi. Chce kupić sobie Ea Access i nie umiem zapłacić pieniędzmi, które mam na koncie Microsoft (doładowałem je sobie kartą przedpłaconą kwotą 100 zł). Cały czas widnieje mi opcja z karta kredytową.. BTW - te ich menu w porównaniu do PS4 jest strasznie Nieintuicyjne

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dokupilem sobie Play&Charge, co by normalnie grac, no i z konkursu PPE Max za darmo jeszcze jutro. Slowem dobry deal, bo zaplacilem 1850 i mam Ryse, Forze, FIFE, Killer Instinct no i teraz Maksa.

 

Da się wymienic tu dysk na wiekszy? jak to jest z tym EA Access? place sobie 100 PLN za rok i moge non stop z aczikami itd loic w to co aktualnie daja? np obecnie BF4 itd?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ea acces roczny kosztuje 79.90zł na rok i tak jest b4, fifa 14, nfs rival, madden 25, i peggle 2. zasada jak ps+ grac mozesz puki masz opłacony abonament.

 

 

Trochę lipa, bo dysku wymienić się nie da, trzeba posiłkować się tymi zewnętrznymi.

 

czy ja wiem? masz swoje gry na zewnętrznym dysku, idziesz do kumpla co ma xone, podłączasz dysk, logujesz sie na swoje konto i gracie we dwóch w twoje gry. o ile masz je w wersji cyfrowej oczywiście.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...