Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Imo konsola zaprojektowana pod Kinect i całkiem możliwe że system się gubi bo ma za dużo dostarczanej energii. Były zgłoszenia że podłączenie Kinecta rozwiązuje problem. Chociaż dziwne bo mojej w ogóle nie słyszę. Kupiona w ME teraz na premierę w PL. To samo jest z PS4. Niby ten sam datacode a jednemu hałasuje a drugiemu nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie koledzy: mogę sobie kupować te MS Pointsy tanie na allegro, lub też konta z gierkami i grac na XO czy lepiej sie nie wychylać bo moze być problem?

 

Druga sprawa: nadal kupując sobie 4200 MSP za 150 PLN konsola przelicza mi to na 220 PLN?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

@Emtebe

 

Poszperaj w opcjach prywatnosci w ustawieniach, dzisiaj to zmienilem, imie: Bansai nazwisko: ! ;)

 

U mnie tez tego nie slychac, ale ja mam inny, dziwny problem, Dead Rising mnie wywala do Dashboarda, do tej pory jak probowalem odpalic multi, teraz mnie z singla wywalilo, przeszedlem offline i singiel dalej pieknie smiga, weird shit.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie koledzy: mogę sobie kupować te MS Pointsy tanie na allegro, lub też konta z gierkami i grac na XO czy lepiej sie nie wychylać bo moze być problem?

 

Raczej nie ma za to banów, ale musisz mieć świadomość, że to konta robione przez chińskich ludzików z kradzionych kart kredytowych. Jeśli nie przeszkadza Ci bycie paserem to droga wolna.

Odnośnik do komentarza

 

U mnie tez tego nie slychac, ale ja mam inny, dziwny problem, Dead Rising mnie wywala do Dashboarda, do tej pory jak probowalem odpalic multi, teraz mnie z singla wywalilo, przeszedlem offline i singiel dalej pieknie smiga, weird shit.

 

Przed chwilą sprawdziłem i u mnie śmiga mutli bez problemu, a NAT mam ograniczony bo jeszcze nie bawiłem się w otwieranie portów czy inne DMZty. 

Odnośnik do komentarza

Imo konsola zaprojektowana pod Kinect i całkiem możliwe że system się gubi bo ma za dużo dostarczanej energii. Były zgłoszenia że podłączenie Kinecta rozwiązuje problem.

Wierutna bzdura. Ja kupilem konsole z kinkietem i problem z brzeczeniem konsoli u mnie istnieje...

Odnośnik do komentarza

 

Imo konsola zaprojektowana pod Kinect i całkiem możliwe że system się gubi bo ma za dużo dostarczanej energii. Były zgłoszenia że podłączenie Kinecta rozwiązuje problem.

Wierutna bzdura. Ja kupilem konsole z kinkietem i problem z brzeczeniem konsoli u mnie istnieje...

U mnie również brzęczy wersja z kinectem, podczas grania w gry. Tak, gadalem z polską infolonią. Konsultant po prostu zapytał jaki jest problem i sporządził zlecenie naprawy. Tylko odpal sobie kompa przed zadzwonieniem, bo dostaniesz kod weryfikacji na maila, żeby potwierdzić, że jesteś wlascicielem tego konta microsoft, na które zarejestrowales konsolę.

 

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło. Mam włączona opcję "instant". Czyli teraz mam rozumieć, że jak wyłączę konsolę, to przejdzie ona w tryb uśpienia, w tle będą się pobierać dane, aktualizacje itp. Prawda? Czyli w tym przypadku i trybie racze nie wyłączać listwy zasilającej, do której podłączona jest konsola? ;) Rozumiem, że jak wyłączę tryb instant i wtedy wyłączę konsolę - to zostanie ona wyłączona w 100% i wtedy mogę wyłączać listę?

 

Pytam, bo na PS4 jest to jakoś lepiej zrobione. Przy wyłączeniu mogę po prostu wybrać czy włączam konsolę czy usypiam. Poza tym uśpiona konsola ma pomarańczową diodę i wiem czy jest wyłączona, czy uśpiona. Na Iksie nie ma chyba takich "oznaczeń", więc trudno zgadnąć czy jest wyłączna/uśpiona.

 

Chyba, że dioda w zasilaczu o tym informuje?

Odnośnik do komentarza

dioda w zasilaczu cie informuje w jakim trybie jest konsola

 

biala - instant-on czyli uspienie

pomaranczowa - wylaczona 

 

warto miec uspienie bo konsola, szybciej sie odpala, wszystko ci sie sciaga ( przynajmniej powinno ), no i dziala wtedy funkcja instant play 

 

ktos wczesniej pytal o zmiane imina i nazwiska wszystko jest do zrobienia w opcjach, mozesz wpisac co chcesz jezeli sie wstydzisz tego jak sie nazywasz xD w opcjach mozna ustawic ze nikt nie widzi twoich danych tylko gamertag

Odnośnik do komentarza

dioda w zasilaczu cie informuje w jakim trybie jest konsola

 

biala - instant-on czyli uspienie

pomaranczowa - wylaczona 

 

warto miec uspienie bo konsola, szybciej sie odpala, wszystko ci sie sciaga ( przynajmniej powinno ), no i dziala wtedy funkcja instant play 

 

ktos wczesniej pytal o zmiane imina i nazwiska wszystko jest do zrobienia w opcjach, mozesz wpisac co chcesz jezeli sie wstydzisz tego jak sie nazywasz xD w opcjach mozna ustawic ze nikt nie widzi twoich danych tylko gamertag

O zmiane nazwiska/ imienia przy powitaniu w opcjach pytalem na innym forum, ale dzieki za odpowiedz ;)

Swoja droga to ciekawe ile pradu zuzywa konsola w trybie instant, wie ktos?

 

Co do tego (pipi)ego terkotania konsoli to wlasnie zauwazylem, ze wystepuje ono nawet wowczas, gdy One jest w trybie wylaczenia Instant On (!!) :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...