Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomeczki, mam do Was pytanie. Wczoraj pojechałem do Media Markt z planem, że kupię sobię konsolę nowej generacji, wybór padł na PS4, wszedłem do sklepu, kierowałem się na stoisko, gdzie znajdowały się konsole z Bundlem Destiny, jednak po drodzę trafiłem na zielone pudełko z XO, i od tej chwili zacząłem mieć wątpliwosci, czy aby na pewno PS4 to dobry wybór... I wszedłem ze sklepu bez niczego. Mam obecnie X360 slima, laptopa z WIN 8, telefon z WinPhone 8.1 i powiem Wam, że przyzwyczaiłem się do usług od M$...
Molibyście mi tak szczerze doradzić co kupić? Nie stać mnie obecnie na obie konsole. Mile widziane sugestie osób, które posiadają oba systemy!
Dzięki z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ziomeczki, mam do Was pytanie. Wczoraj pojechałem do Media Markt z planem, że kupię sobię konsolę nowej generacji, wybór padł na PS4, wszedłem do sklepu, kierowałem się na stoisko, gdzie znajdowały się konsole z Bundlem Destiny, jednak po drodzę trafiłem na zielone pudełko z XO, i od tej chwili zacząłem mieć wątpliwosci, czy aby na pewno PS4 to dobry wybór... I wszedłem ze sklepu bez niczego. Mam obecnie X360 slima, laptopa z WIN 8, telefon z WinPhone 8.1 i powiem Wam, że przyzwyczaiłem się do usług od M$...

Molibyście mi tak szczerze doradzić co kupić? Nie stać mnie obecnie na obie konsole. Mile widziane sugestie osób, które posiadają oba systemy!

Dzięki z góry za pomoc!

 

Lepiej nie sugerować się zdaniem innych i samemu podjąć decyzję.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zależy w co chcesz najbardziej grać . Przejrzyj listę tytułów i podejmij decyzję.Ja stawiam na pierwszym miejscu PS 4 a Xboxa One traktuje jako drugą konsolę I  z takim zamiarem ją zakupiłem. To jest jak wojna NC+ z Cyfrowym Polsatem.Każda platforma jest zdecydowanie inna,ale warto mieć przyjamniej jedną z nich (jeśli nie obie) :)

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

 

Ziomeczki, mam do Was pytanie. Wczoraj pojechałem do Media Markt z planem, że kupię sobię konsolę nowej generacji, wybór padł na PS4, wszedłem do sklepu, kierowałem się na stoisko, gdzie znajdowały się konsole z Bundlem Destiny, jednak po drodzę trafiłem na zielone pudełko z XO, i od tej chwili zacząłem mieć wątpliwosci, czy aby na pewno PS4 to dobry wybór... I wszedłem ze sklepu bez niczego. Mam obecnie X360 slima, laptopa z WIN 8, telefon z WinPhone 8.1 i powiem Wam, że przyzwyczaiłem się do usług od M$...

Molibyście mi tak szczerze doradzić co kupić? Nie stać mnie obecnie na obie konsole. Mile widziane sugestie osób, które posiadają oba systemy!

Dzięki z góry za pomoc!

 

Lepiej nie sugerować się zdaniem innych i samemu podjąć decyzję.

 

 

 

Ja tam polecam ci Xone, tymbardziej, że masz sporo sprzętów microsoftu, więc łatwo odnajdziesz się w systemie łana, który to przecież bazuje na windowsie 8.

 

No i 3 października Forza Horizon 2. ;)

 

 

Zależy w co chcesz najbardziej grać . Przejrzyj listę tytułów i podejmij decyzję.Ja stawiam na pierwszym miejscu PS 4 a Xboxa One traktuje jako drugą konsolę I  z takim zamiarem ją zakupiłem. To jest jak wojna NC+ z Cyfrowym Polsatem.Każda platforma jest zdecydowanie inna,ale warto mieć przyjamniej jedną z nich (jeśli nie obie) :)

 

Dzięki za Wasze zdanie!

Muszę się zastanowić.

Za PS4 przemawiała do mnie jego moc, lepsza grafika. A jestem niestety osobą czułą na doznania wizualne :P

A za XO te wszytskie jego multimedialne innowacje, oraz wygodny pad + eksy.

Odnośnik do komentarza

Ziomeczki, mam do Was pytanie. Wczoraj pojechałem do Media Markt z planem, że kupię sobię konsolę nowej generacji, wybór padł na PS4, wszedłem do sklepu, kierowałem się na stoisko, gdzie znajdowały się konsole z Bundlem Destiny, jednak po drodzę trafiłem na zielone pudełko z XO, i od tej chwili zacząłem mieć wątpliwosci, czy aby na pewno PS4 to dobry wybór... I wszedłem ze sklepu bez niczego. Mam obecnie X360 slima, laptopa z WIN 8, telefon z WinPhone 8.1 i powiem Wam, że przyzwyczaiłem się do usług od M$...

Molibyście mi tak szczerze doradzić co kupić? Nie stać mnie obecnie na obie konsole. Mile widziane sugestie osób, które posiadają oba systemy!

Dzięki z góry za pomoc!

 

Mam w domu oba sprzety. Xbox jest u mnie jako PRIMACONSOLA;)pierwotnie miała być nią ps4. Niestety przypasilo mi tylko kilka tytułów. Zastanawiam sie nad zamiana na Wii U bo tam chyba jest więcej gier z kanapowym splitscreenem. Poza tym lubię mieć wszystko w jednym jak odtwarzacz multimedialny i dekoder TV. Jak kupie pilota do xone to w ogóle będę oh owal i eh owal;)Jezeli chodzi o gry to dla mnie osobiście klimatem xone wygrywa. A argument 1080p i 60fps nie działają na ludzi którzy prygode z grami zaczynali na Pegasusie i mario:) liczy sie zabawa:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wam też tak dysk charczy? Mogę go sobie bezstresowo wymienić na SSD?

A skad wiesz, ze to dysk? Problem znany i dosc powszechny. M$ wymienia takie terkoczace konsole na nowe, przy czym jesli zdecydujesz sie na wymiane i zadzwonisz do infolinii w tej sprawie to do wymiany wyslesz SAMA konsole bez dysku, kabli, pada i innego osprzetu.

Odnośnik do komentarza

Wam też tak dysk charczy? Mogę go sobie bezstresowo wymienić na SSD?

Charczy charczy i to masakrycznie. Dlatego właśnie zgłosiłem swoją do wymiany. I tak jak jest napisane post wyżej wysłałem kurierem samą konsolę bez osprzętu. Microsoft za te wadliwe konsole to powinien dostać w pie*dol. Jak można taką manianę wypuścić na rynek ? Dobrze że przynajmniej uruchomili program wymiany . Jednak wpadka jest i to spora.

Do tego dochodzi wolna przestrzeń na dysku. Z 500 GB mamy do dyspozycji tylko ok.317 GB. Resztę zajmują pliki systemowe... Taka Forza 5 zajmuje ponad 40 GB i to bez dodatków !! Demo Forzy 2 Horizon waży prawie 10,5 GB !!!! Tak więc dysk 1 TB w dzisiejszych czasach powinien być podstawą.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Kurde, coś mi się chyba z padem dzieje. Ostatnio jak grałem w FORZA 5 to dwa razy miałem sytuację, gdy mi się pad na chwilę wyłączył. Gram, nagle pojawił się komunikat, że pad nie jest podłączony. A na padzie zaczęło mrugać logo Xboxa. To było takie chwilowe, nagle pad się rozłącza, mruga logo i w ciągu sekundy ponownie się włącza. Mieliście takie coś? Nie wiem czym to jest spowodowane. Tak jakby na sekundę pad utracił synchronizację z konsolą.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zawsze mozna kupic dysk zewnetrzny np 1TB, ale od razu mam pytanie: czy bedzie taka sama c*ujnia&grzybnia co w przypadku X360 polegajaca na tym, ze jaki by to pojemny dysk nie byl to i tak tylko 20GB dalo sie w nim wykorzystac?

 

Xone obsługuje do 16 TB pamięci zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza

 

Zawsze mozna kupic dysk zewnetrzny np 1TB, ale od razu mam pytanie: czy bedzie taka sama c*ujnia&grzybnia co w przypadku X360 polegajaca na tym, ze jaki by to pojemny dysk nie byl to i tak tylko 20GB dalo sie w nim wykorzystac?

 

Xone obsługuje do 16 TB pamięci zewnętrznych.

 

Ok, ale czy mozna z tych 16TB w pelni korzystac?

Odnośnik do komentarza

Kurde, coś mi się chyba z padem dzieje. Ostatnio jak grałem w FORZA 5 to dwa razy miałem sytuację, gdy mi się pad na chwilę wyłączył. Gram, nagle pojawił się komunikat, że pad nie jest podłączony. A na padzie zaczęło mrugać logo Xboxa. To było takie chwilowe, nagle pad się rozłącza, mruga logo i w ciągu sekundy ponownie się włącza. Mieliście takie coś? Nie wiem czym to jest spowodowane. Tak jakby na sekundę pad utracił synchronizację z konsolą.

Też mi się tak zdarzyło

Odnośnik do komentarza

Dobra, charczy, nie charczy, pies drapał. Jak dla mnie konsola no.1. Mam też PS4, 3DS, PC który pociągnie wszystko. 

 

Od momentu odbioru do teraz same ochy i achy. Sprzedawca był bardzo podniecony przy sprzedaży :). Przy PS4 było tylko bleh, zapłać odbierz i spier... :P. Tutaj żegnał mnie przy drzwiach sklepu :D. W drodze do domu ludzie zaczepiali i pytali o konsolę :)

W domu od razu ściągnąłem demo Forzy. Po odpaleniu szczęka opadła. Czysty fun. Tak się podnieciłem że wpadłem na drzewo, skosiłem Transita i wylałem piwo na nową sofę. Do kosztu konsoli muszę doliczyć nowe poszewki, żona nie daruje ( z IKEI, wymienne ) ale warto. 

Jedyne co to troszkę opóźnienia odczuwam. Może to wina tv - input lag około 40. Mam drugi 16ms - zobaczę na nim. 

Podczas gry w głowie układał mi się post pochwalny dla Xone ale za dużo wypiłem i wszystko wyparowało :P. Jak ktoś się zastanawia między X a PS4 to śmiało polecam Xa. PS4 zostaje na jakieś zboczone jRPG :).

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Od momentu odbioru do teraz same ochy i achy. Sprzedawca był bardzo podniecony przy sprzedaży :). Przy PS4 było tylko bleh, zapłać odbierz i spier... :P. Tutaj żegnał mnie przy drzwiach sklepu :D

 

Pewnie ich pierwszy Xone sprzedany w tym roku. Później otworzyli magazyn i "Only 999 to go" :P

Odnośnik do komentarza

Może baterie są po prostu do wymiany?

 

 

Mam akumulatorek z zestawu Play & Charge Kit, poza tym to mi sie tylko w Forzy przytrafiło... I to na pauzie... Więc może coś z grą nie tak ;)

 

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy taką zdrapką/kodem: http://inexus.pl/xbox-live-eu/karta-xbox-50 dokonam normalnie zakupów w sklepiku z poziomu X1? Zakupię tym jakieś gry bądź DLC?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...