Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

W tych polskich portalach chyba same odpady poprodukcyjne piszą. Wczoraj czytałem wrażenia z Horizon 2, chyba na Gamezilla i autor pisał, że grę robi Turn 10 i kłamali w kwestii framerate'u bo Horizon 2 jest w 30 FPS a miało być 60 FPS i że nie ma w grze uszkodzeń pojazdów...

 

Szkoda tylko, że gra jedynie potwierdza kłamstwa, jakie ostatnio firma z Redmond rozgłasza PR-owo. O 60 klatkach na sekundę można sobie pomarzyć.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/zapowiedzi/2014/9/tgs-2014-forza-horizon-2-dla-tej-gry-warto-kupic-xboksa-one

Jest odpowiedź redaktora w komentarzach:

Po drugie - głowy popiołem nie posypię, bo uderzam w fałszywy PR Microsoftu, a nie twórców. Oni owszem - nic takiego nie mówili, ale MS krzyczy, że ich gry to tylko 1080p i 60 klatek.

No to znów pytam się gdzie. :sorcerer:

Na fb Msu była grafika z napisem "1080/60fps costam xbox one", ale chyba tylko janusz nabrałby się na tych typów z fb. Zresztą to co oni piszą na onlinecenter to jest beka na 102 :lol:

Ale Polygamia jest spoko, od kiedy Koso nadzoruje pracę

Odnośnik do komentarza

Kolejna beka jest w świeżych wrażeniach z dema Project CARS z TGS. Autor pisze, że zawiódł się na grze, bo dla niego model jazdy to arcade. Szkoda, że grał na padzie i nie ma pojęcia na jakich ustawieniach, a zazwyczaj na takich targach tryb symulacyjny jest wyłączany. Na gamescomie devi potwierdzili, że poziom trudności był na poziomie średnim. 

 

 

Oj, chyba konsultacje ze Stigiem nie do końca poszły tak, jakbyśmy sobie tego życzyli.

 

Na bieżąco śledzę wrażenia z graczy mających dostep do bety i grających na kierownicy, więc dla mnie tym bardziej ten tekst nadaje się na śmietnik. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

 

 

znajomi>dodaj do grupy?

ew w grze masz przypisany button za dołączanie znajomych?

Dziwny i malo intuicyjny sposob, tym bardziej ze przez wiele lat grania na X360 przyzwyczailem sie do odrebnej opcji w dashu.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ale masz to w dashu a w grze mozesz to zrobic 1 przyciskiem wiec nie wiem o co ho XD

 

a kinectem to już woogle komendę glosową ustawiasz wszytsko więc nie wiem co da sie prościej zrobić

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kij, że dostał bon na 150 zł, ale MS zuo ;)

 

Nie wiem czy dobrze przeczytałem, ale czy on tam nie napisał, że to NIE był oczywisty błąd? Jak dla mnie to cena nowej konsoli na poziomie pastgena bez dysku to jednak jest oczywisty błąd :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

heloł, mozesz sobie ustawić kafelek bezpośrednio na pierwszym ekranie albo za pomoca kinecta użyć komendy głosowej, juz prosciej sie nie da.

Jaki kafelek, czego? Kinkiet odpada, poniewaz nie dziala na polskim menu, a ja za kazdym razem jak chce pogadac i skorzystac z jego posrednictwa nie bede na angielski dash przelaczal...

I jeszcze jedno...A gdzie sie podzialo cos tak bardzo elementarnego, co bylo dla wielu osob podstawa  komunikowania sie z przyjaciolmi, a mianowicie krotkimi wiadomosciami glosowymi?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Czy na xbox one jest tak samo jak na 360, że w GwG gry są po pół miesiąca? Chciałem ściągnąć super time froce ale jest tylko crimson dragon, zarówno na konsoli jak i na stronie xboxa. Wydaje mi się, że na one miały być obie gry przez cały miesiąc, ale nie jestem tego pewien.

Sprawa jest banalnie prosta: przelacz w Ustawieniach jezyk na angielski, region United States, a nastepnie zrestartowawszy konsole wejdz do amerykanskiego GwG. Tam jest ta gra i sciagniesz ja bez problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie bo mam pewien problem na swoim łanie:

Region mam ustalony na polski - ściągnąłem demko  Forzy Horizon 2 i wszystko pięknie - polskie napisy itp ale w grze kiedy speaker powinien nadawać i tłumaczyć co i jak - nie mówi nic. Tylko sama muzyka gra, dj-a polskiego tez nie ma. Kompletnie nic tylko muzyka. Pomyślałem, że to może jakiś błąd coś chociaż inni mają normalnie. Ściągnąłem demko Fify 14 i to samo - biorę polski język a komentatorów zero sama muzyka leci. Chociaż, żadnego filmu na niebieskim dysku nie mam to żeby spr czy napęd nie buczy włączyłem film Troja na dvdeku i po wybrani polskiego...o zgrozo leci muzyka a ludzie kłapią bez głosu... O co kaman ? Nadmienię, że konsolę zamówiłem w komputroniku ale w wersji z kinectem nieprzeznaczonej na polski rynek.

 

Edit:

A bym zapomniał - w kinect rivals sytuacja z j.polskim jest dokłądnie taka sama - napisy i muzyka - brak lektora itp.

Edytowane przez Gomlin
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie bo mam pewien problem na swoim łanie:

Region mam ustalony na polski - ściągnąłem demko  Forzy Horizon 2 i wszystko pięknie - polskie napisy itp ale w grze kiedy speaker powinien nadawać i tłumaczyć co i jak - nie mówi nic. Tylko sama muzyka gra, dj-a polskiego tez nie ma. Kompletnie nic tylko muzyka. Pomyślałem, że to może jakiś błąd coś chociaż inni mają normalnie. Ściągnąłem demko Fify 14 i to samo - biorę polski język a komentatorów zero sama muzyka leci. Chociaż, żadnego filmu na niebieskim dysku nie mam to żeby spr czy napęd nie buczy włączyłem film Troja na dvdeku i po wybrani polskiego...o zgrozo leci muzyka a ludzie kłapią bez głosu... O co kaman ? Nadmienię, że konsolę zamówiłem w komputroniku ale w wersji z kinectem nieprzeznaczonej na polski rynek.

 

Edit:

A bym zapomniał - w kinect rivals sytuacja z j.polskim jest dokłądnie taka sama - napisy i muzyka - brak lektora itp.

Też tak miałem jak ustawiłem dzwiek na wyjscie optyczne a nie przez hdmi i zapominałem przestawić. Wejdź w ustawienia potem audio/video i potem popatrz jak jest ustawiony dzwięk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...