Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W malych sklepikach jest kilka gier, uzywek i nie ma w czym wybierac. Sklepikarze nie wchodza w xone bo sie im nie oplaca.

nie jest tak źle jak na konsole która jest u nas od września, ps4 rok dłużej (i ostro reklamowane) na allegro mamy 2000 gier na xo vs 4500 na ps4, na forum jakieś 160 użytkowników XO i 380 ps4. Ogólnie w naszym kraju pewnie już tak zostanie, liczba użytkowników/dostępność gier będzie 1 do 2-4 dla ps4.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

 

W malych sklepikach jest kilka gier, uzywek i nie ma w czym wybierac. Sklepikarze nie wchodza w xone bo sie im nie oplaca.

nie jest tak źle jak na konsole która jest u nas od września, ps4 rok dłużej (i ostro reklamowane) na allegro mamy 2000 gier na xo vs 4500 na ps4, na forum jakieś 160 użytkowników XO i 380 ps4. Ogólnie w naszym kraju pewnie już tak zostanie, liczba użytkowników/dostępność gier będzie 1 do 2-4 dla ps4.

 

 

W dziwnym świecie żyjesz Daddy, gry na ps4 sprzedają się jakoś 10:1 w dużych sklepach na korzyść ps4, a nintendo nie istnieje.  A co liczb to trochę sie pomyliłeś też na forumku jest coś koło 150 posiadaczy (byłych lub nie) XO i 476 PS4. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No przyjąłem (pewnie podobnie jak daddy), że w tematach o spisach posiadaczy danej konsoli są posty tylko 1 posiadacza czyli 25 postów (jedna konsola) * ilość stron tematu tyle mniej więcej wychodzi ile jest konsol u nas na forum, ale wiadomo, że nie kazdy tam się wpisuje (np. ja dlatego dodalem +1 do ps4). Mam nadzieje, że jasne.

Odnośnik do komentarza

Sutek, tu jest pies pogrzebany. Ludzie wola konta kupowac. W malych sklepikach jest kilka gier, uzywek i nie ma w czym wybierac. Sklepikarze nie wchodza w xone bo sie im nie oplaca.

Zobacz ile ludzi konta takie kupuje na allegro w grach na ps4. Specjalnie dali oddzielna kategorie "cyfrowki" bo tam jest jakas plaga tego. Sony powinno zając się tymi cebulami najlepiej konsole zbanowac i konto

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

W sumie jak tak dłużej pomyślałem to taki stan na rynku używek wcale jakoś mi nie przeszkadza. Po kupnie konsoli i tak jedynie Wiesiek oraz może Sunset będzie grą przelotną, a na stałe będę miał m.in. GTA V czy Fifę 15, w które będę regularnie grał. 

 

Aczkolwiek mam nadzieję, że z czasem sytuacja się poprawi, bo jednak nie widzi mi się płacić w sklepie 230zł za grę, która na allegro lata po 160. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Sutek, tu jest pies pogrzebany. Ludzie wola konta kupowac. W malych sklepikach jest kilka gier, uzywek i nie ma w czym wybierac. Sklepikarze nie wchodza w xone bo sie im nie oplaca.

Zobacz ile ludzi konta takie kupuje na allegro w grach na ps4. Specjalnie dali oddzielna kategorie "cyfrowki" bo tam jest jakas plaga tego. Sony powinno zając się tymi cebulami najlepiej konsole zbanowac i konto

Zrób szpagat tak jak ostatnio zrobiłeś do m$ to zaraz się tym zajmą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...