Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, zainstalowałem ostatnio aktualizację systemu - ale problem ze zrzutami ekranów występuje nadal ;(

 

Cały czas w aplikacji Upload mogę jedynie ustawić zrzut jako tło, nigdzie nie mam opcji zapisania do One Drive czy wysłania na Twitter :/

Odnośnik do komentarza

Hm, dopiero dziś się za to zabrałem i bez problemu mi działa.

Nie śledziłem Twoich problemów z uploadem zdjęć, więc sorry jeśli to było...

Ja zrobiłem tak - zalogowałem się na stronie OneDrive na kompie używając danych do xbl i tyle, zdjęcia dostępne, nie wysyłam niczego z poziomu konsoli do OneDrive.

Jest możliwe ściągniecie aplikacji OneDrive na pc, wtedy to już mega wygodne

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Metro 2033 przeszedłem na X360, bardzo fajny i klimatyczny FPS. Last Light jeszcze nie ograłem, ale podobno też dobre. Za taką cenę jak jest teraz paczka można spokojnie powiedzieć, że warto.

 

No chyba, że nie lubisz FPS'ów ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polygon ma artykuł o początkach prac na Alan Wake 2 w 2010 i o tym jak przeszli od tego do Quantum Break - jest nawet 10 minutowe demo. Sporo z tego weszło później do American Nightmare.

 

http://www.polygon.com/features/2015/4/20/8450329/alan-wake-2-prototype-video-interview

ciekawe, mimo że QB zapowiada się świetnie to wolałbym AW2

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Co do AW 2 szkoda że poleciał do szuflady. Wolałbym przeczytać że mimo tego ze główne siły dłubią nad QB to jakaś mała grupka dłubie nad AW 2 :(

 

 

Remedy to małe studio. U nich taka "mała grupka" oznaczałoby 3 gości z ołówkami i kredkami świecowymi ;)

 

 

Ale pewnie prędzej czy później zrobią Łejka 2 na silniku Quantum Break.

 

 

PS. W NBA 2K 15 można grać za darmo w najbliższy weekend (jeśli ma się golda).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Co do AW 2 szkoda że poleciał do szuflady. Wolałbym przeczytać że mimo tego ze główne siły dłubią nad QB to jakaś mała grupka dłubie nad AW 2 :(

 

 

To raczej był sygnał dla wydawców aby się tym tematem zainteresować. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...