Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy było ale w wst. kompatybilności w grach z x360 będzie można grać w multi online? 

Tak.

 

Panowie mam problem z padem otóż od jakiegoś czasu wyłącza się po około 20 minutach gry i nie idzie dalej grać. Nowe baterie, testowałem na dwóch różnych rodzajach. Gram spokojnie, w menu pełna kreska po 20 minutach info o małej ilości energii i później pad już się wyłącza i mogę go włączać ale i tak chwilę pogram i się wyłączy. Dodam ,że problem zaczął się od momentu kiedy to musiałem dokończyć ważną misję w GTA V i pad na ostatku energii leciał i kilka razy się wyłączał i ja go włączałem żeby dokończyć. Po skończeniu włożyłem nowe baterie i odpaliłem nazajutrz konsolę i zaczął się ten problem. O pada dbam, nie rzucam nim nic z tych rzeczy, aktualizacja wgrana (chociaż nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie). Zapasowy pad działa ok, po włożeniu nowych baterii ciągle pełna kreska i śmiga. Problem występuje z padem ,który był razem z X1.

Co z tym zrobić ? Wysyłać na gwarancję czy do jakiegoś serwisu czy coś ?

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

Kolega z forum wysłał mi zaproszenie do preview, ale nie dostałem jakiegokolwiek powiadomienia itp aby sciągnąć aplikacje. Było to dobre kilka godzin temu. Ile sie na to czeka, idzie z automata czy musze czekac aż im sie zachce mi wysłać info ?

Trzeba czekac do nastepnej fali uptade ktora jest srednio co miesiac.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Kolega z forum wysłał mi zaproszenie do preview, ale nie dostałem jakiegokolwiek powiadomienia itp aby sciągnąć aplikacje. Było to dobre kilka godzin temu. Ile sie na to czeka, idzie z automata czy musze czekac aż im sie zachce mi wysłać info ?

Jak ktoś CI wyśle zaproszenie to czekasz 1-3 dni na wiadomośc od Microsoftu. Instalujesz aplikację, w niej się rejestrujesz i czekasz aż Cię zapiszą do programu, wtedy dostaniesz update. Cały proces trwa ok tydzień.

Odnośnik do komentarza

Zarejestrowałem konsolę w serwisie. Kliknąłem wymień akcesorium i wszystko szło ok (mimo ,że robiłem to 3 raz bo były jakieś problemy ,że mi nie wyświetlało co dalej). Kliknąłem rodzaj pada i wpisałem wszystkie dane i wywaliło mnie do strony głównej i to tyle ? Później wchodząc w zlecenia nic się nie pokazuje. Nie wiem o co chodzi. Mam nadzieje ,że jutro dostanę maila co i jak. To wszystko jest za darmo ? Bo klikając rodzaj transportu - "transport własny" bo nie było innego do wyboru to pisało coś o tym ,żebym spakował pada i wysłał a obok ,że koszty 0.00 Euro.

edit: ok ,zrobiłem to ponownie i teraz wyświetliło się do końca mam widocznie zlecenie. Poczekam na maila jakbym miał jakieś wątpliwości to napiszę. Jeszcze jedno ile czeka się na tego maila ?

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

W innych tez sa spadki, ale nie az takie.


Zarejestrowałem konsolę w serwisie. Kliknąłem wymień akcesorium i wszystko szło ok (mimo ,że robiłem to 3 raz bo były jakieś problemy ,że mi nie wyświetlało co dalej). Kliknąłem rodzaj pada i wpisałem wszystkie dane i wywaliło mnie do strony głównej i to tyle ? Później wchodząc w zlecenia nic się nie pokazuje. Nie wiem o co chodzi. Mam nadzieje ,że jutro dostanę maila co i jak. To wszystko jest za darmo ? Bo klikając rodzaj transportu - "transport własny" bo nie było innego do wyboru to pisało coś o tym ,żebym spakował pada i wysłał a obok ,że koszty 0.00 Euro.

edit: ok ,zrobiłem to ponownie i teraz wyświetliło się do końca mam widocznie zlecenie. Poczekam na maila jakbym miał jakieś wątpliwości to napiszę. Jeszcze jedno ile czeka się na tego maila ?

 

 

Ciezko mi powiedziec bo jak kiedys mi sie zepsul X360 to dzwonilem do nich a nie na maile i wyslali do mnie kuriera, po 2 tygodniach otrzymalem konsole do domciu.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...