Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie miałem.

 

kurcze, dziwna sprawa. 

Na początku język udało sie wybrać polski. Pozniej podlaczenie do sieci, udało się. I komunikat " twoj jezyk nei jest jeszcze obługiwany" cofneło mnie do wyboru języka, gdzie mam niemiecki, francuski, angielski, pl brak. 

No i biore angielski ,to pozniej jest zapytanie gdzie mieszkasz - > same anglojezyczne kraje, nie ma PL. co wybrac?

Kraje pokazuje zgodnie z językiem. Powinieneś mieć możliwość wybrania polski - Polska.

Odnośnik do komentarza

 

nie, nie miałem.

 

kurcze, dziwna sprawa. 

Na początku język udało sie wybrać polski. Pozniej podlaczenie do sieci, udało się. I komunikat " twoj jezyk nei jest jeszcze obługiwany" cofneło mnie do wyboru języka, gdzie mam niemiecki, francuski, angielski, pl brak. 

No i biore angielski ,to pozniej jest zapytanie gdzie mieszkasz - > same anglojezyczne kraje, nie ma PL. co wybrac?

Kraje pokazuje zgodnie z językiem. Powinieneś mieć możliwość wybrania polski - Polska.

 

 

no właśnie dupa, ale na tym filmiku gość miał to samo, więc poradzę sobie ;)

Odnośnik do komentarza

To normalne ,że pad idzie do mnie 8 dzień z gwarancji ? 21 dostałem mail ,że produkt zastępczy opuścił centrum serwisowe. Dlaczego nie ma żadnego numeru paczki czy coś ? Kurierem to idzie czy pocztą ? Wiem ,że paczka moja do Frankfurtu szła

Poczta idzie bez numeru nadania

Przynajmniej u mnie tak było

U mnie cały proces trwał 7 dni

Odnośnik do komentarza

 

To normalne ,że pad idzie do mnie 8 dzień z gwarancji ? 21 dostałem mail ,że produkt zastępczy opuścił centrum serwisowe. Dlaczego nie ma żadnego numeru paczki czy coś ? Kurierem to idzie czy pocztą ? Wiem ,że paczka moja do Frankfurtu szła

Poczta idzie bez numeru nadania

Przynajmniej u mnie tak było

U mnie cały proces trwał 7 dni

 

Myślałem ,że kurierem wyślą. Ale jak poczta to może dlatego tak długo.. W wiadomości pisało ,że jak nie dojdzie w ciągu 28 dni to żebym się z nimi kontaktował.

W razie czego jaki jest numer na infolinie ?

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma czegoś takiego jak instalacja gier z płyty - każda gra jest pobierana z serwerów (jak chcesz z płyty to w ustawieniach konsoli przejdź do offline)

To wytłumacz mi jak 20GB gra miała by mi się ściągnąć na 10Mb łączu w godzinę?? :dunno::Coolface:

 

Natomiast jest coś dziwnego z tymi instalacjami, bo potrafią się zablokować kompletnie i kapać po procencie na parę minut. Może pomóc wtedy zainstalowanie gry najpierw, a dopiero po niej zgodzenie się na patcha.

Odnośnik do komentarza

Polowa gornej powierzchni Xboxa to kratka wiec chyba nie trudno sie domyslec ze tamtedy ucieka gorace powietrze?

 

@Banny

Do tej pory na forum nie bylo chyba przypadku przegrzewania sie XO. Upewnij sie ze konsola ma wystarczajaco duzo miejsca na oddychanie i ciesz sie gra :)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

 

 

To normalne ,że pad idzie do mnie 8 dzień z gwarancji ? 21 dostałem mail ,że produkt zastępczy opuścił centrum serwisowe. Dlaczego nie ma żadnego numeru paczki czy coś ? Kurierem to idzie czy pocztą ? Wiem ,że paczka moja do Frankfurtu szła

 

Poczta idzie bez numeru nadania

Przynajmniej u mnie tak było

U mnie cały proces trwał 7 dni

Myślałem ,że kurierem wyślą. Ale jak poczta to może dlatego tak długo.. W wiadomości pisało ,że jak nie dojdzie w ciągu 28 dni to żebym się z nimi kontaktował.

W razie czego jaki jest numer na infolinie ?

 

 

Juz po padzie, przywlaszczyli sobie, nie oddadza. [*]

 

 

22 594 10 00

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...