Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Z czołgami może być różnie, zależy jak się podejdzie do rozgrywki. Ja od początku chciałem jechać po najmniejszej linii oporu by dopchać się do Tygrysa (Tier7) jak najszybciej, a później rozkręcić z rozbudową i całym zapleczem technicznym, wczuwaniem w walkje itp. Więc wyniki jak i sam miodek nie bardzo. Ale kto pograł wie, że w końcu i tak wymagania tak rosną, że trzeba skupić się na czołgu dostępnym w danym momencie, dopakować go i zaprocentuje to szybciej niż oszczędzanie kasy i expa na nasz cel ostateczny. Medium tank na Tier 5 to właśnie taki mój punkt w którym orkę zamieniłem na rzemiosło, a wyniki, udział w walce i co za tym idzie przyjemność z gry podbiły momentalnie. Grą tym bardziej więc można cieszyć się od najniższych Tierów. Nigdy nie grałem i jestem zaskoczony jak genialnie w swojej prostocie ta gra dostarcza. Spokój, taktyka i wyczucie, a WoT za darmoszkę nakarmi nas miodkiem.

 

Wyszukiwarka nie znalazła mi tematu, a ten chyba nie bardzo się nadaje także założyłem. Jak się któryś mod by nudził może przerzucić posty/skasować temat ale jakby co piszmy tam, będzie wygodniej: 

http://www.psxextreme.info/topic/110948-world-of-tanks/

Odnośnik do komentarza

Zieloni Bracia! Jakiś czas temu opuściłem Wasze szeregi ale wracam. Wbijam się chyba w bardzo dobry okres bo mam zaległości, a do tego na horyzoncie dużo ciekawych propozycji, których nie odpuszcze. Konsole będę miał akurat na premierę Gears of War, na którym zależy mi na razie najbardziej. Multi...  :wub:

 

Mam nadzieje, ze znajdzie się dla mnie miejsce wśród Was i przyjmiecie mnie tak ciepło jak ostatnio. Witam ponownie  :hi:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...