Opublikowano 2 sierpnia 201510 l - po 3 dniach samo znika - start, obecnie 3 kreski, na okienku tytułu i zobacz w centrum gry. jest tam sporo statsów.
Opublikowano 2 sierpnia 201510 l Albo jak nie chcesz to na tej stronie sobie sprawdzasz: https://www.mygamerprofile.net/gamer/ + twój gt np. https://www.mygamerprofile.net/gamer/druciaqpl Edytowane 2 sierpnia 201510 l przez suteq
Opublikowano 2 sierpnia 201510 l Autor Major Nelson serio tyle gra? http://gamercards.exophase.com/xbox/user/Major+Nelson/o_O
Opublikowano 2 sierpnia 201510 l Major Nelson serio tyle gra? http://gamercards.exophase.com/xbox/user/Major+Nelson/o_O Siedzi praktycznie codziennie na konsoli, więc normalka.
Opublikowano 2 sierpnia 201510 l Pokazuje zakupione gierki na 360: https://live.xbox.com/Download/history Dziękuję!
Opublikowano 2 sierpnia 201510 l 1277 godzin to jest pomyłka. Czasami się to zdarza w niektórych grach, sam tego doświadczyłem
Opublikowano 2 sierpnia 201510 l Z czołgami może być różnie, zależy jak się podejdzie do rozgrywki. Ja od początku chciałem jechać po najmniejszej linii oporu by dopchać się do Tygrysa (Tier7) jak najszybciej, a później rozkręcić z rozbudową i całym zapleczem technicznym, wczuwaniem w walkje itp. Więc wyniki jak i sam miodek nie bardzo. Ale kto pograł wie, że w końcu i tak wymagania tak rosną, że trzeba skupić się na czołgu dostępnym w danym momencie, dopakować go i zaprocentuje to szybciej niż oszczędzanie kasy i expa na nasz cel ostateczny. Medium tank na Tier 5 to właśnie taki mój punkt w którym orkę zamieniłem na rzemiosło, a wyniki, udział w walce i co za tym idzie przyjemność z gry podbiły momentalnie. Grą tym bardziej więc można cieszyć się od najniższych Tierów. Nigdy nie grałem i jestem zaskoczony jak genialnie w swojej prostocie ta gra dostarcza. Spokój, taktyka i wyczucie, a WoT za darmoszkę nakarmi nas miodkiem. Wyszukiwarka nie znalazła mi tematu, a ten chyba nie bardzo się nadaje także założyłem. Jak się któryś mod by nudził może przerzucić posty/skasować temat ale jakby co piszmy tam, będzie wygodniej: http://www.psxextreme.info/topic/110948-world-of-tanks/
Opublikowano 3 sierpnia 201510 l Nigdy nie miałem xboxa. Teraz mam xone i dzięki microsoftowi będę miał możliwość ograć dwie flagowe serie. Microsoft I love you <3 <3 Edytowane 3 sierpnia 201510 l przez creatinfreak
Opublikowano 3 sierpnia 201510 l Zieloni Bracia! Jakiś czas temu opuściłem Wasze szeregi ale wracam. Wbijam się chyba w bardzo dobry okres bo mam zaległości, a do tego na horyzoncie dużo ciekawych propozycji, których nie odpuszcze. Konsole będę miał akurat na premierę Gears of War, na którym zależy mi na razie najbardziej. Multi... Mam nadzieje, ze znajdzie się dla mnie miejsce wśród Was i przyjmiecie mnie tak ciepło jak ostatnio. Witam ponownie
Opublikowano 3 sierpnia 201510 l Jak włożę płytkę, żeby gra mi się zainstalowała i wyłączę konsolę w trybie instant on, to dalej będzie się instalować, czy konsola musi być włączona? @hav7n Dzięki Edytowane 3 sierpnia 201510 l przez Figuś
Opublikowano 3 sierpnia 201510 l Jeżeli ktoś jest w Preview to może już grać w Gears of War (płytka lub zakup cyfrowy) 1 i Shadow Complex EDIT: Ja już sobie gram w GoW1 Świetna sprawa. Edytowane 3 sierpnia 201510 l przez Ins
Opublikowano 4 sierpnia 201510 l Odpalilem wlasnie pierwsze Gearsy i chodza super, nie ma takich spadkow fpsow jak w Mass Effect. Jak ta gra ciagle robi
Opublikowano 4 sierpnia 201510 l Godzina 16 to jest tak ujowa godzina dla tej konfy o tej godzinie zlatuje się najwięcej klientów i nawet w robocie nie obejrzę, MS dlaczego nie o 17.30 Edytowane 4 sierpnia 201510 l przez Figuś
Opublikowano 4 sierpnia 201510 l Do wstecznej kompatybilności doszło też Worms 2: Armageddon, jak wynika ze strony http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility.
Opublikowano 4 sierpnia 201510 l Godzina 16 to jest tak ujowa godzina dla tej konfy o tej godzinie zlatuje się najwięcej klientów i nawet w robocie nie obejrzę, MS dlaczego nie o 17.30 mam dokładnie to samo :F Da ktoś sznurka do konfy? Może uda mi się w pracy looknąć.
Opublikowano 4 sierpnia 201510 l http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00ZFOGG54?redirect=true&ref_=s9_simh_gw_p147_d0_i1 Elite Controller za 75 funtów. Koledzy z UK może skorzystają (polskiego adresu nie przyjmuje, przynajmniej w tym momencie).
Opublikowano 4 sierpnia 201510 l Jaką aplikację trzeba mieć aby obejrzeć konfę na konsoli? Mam jakieś xlive events or sth. To to?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.