Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok tydzień posiadam Xboxa One w domu więc pora na małe podsumowanie bez cw .

 

 

Xbox One już od pierwszej chwili robi wrażenie nowoczesnego i przemyślanego sprzętu. Obecnie w upałach 30 + nie boję się go odpalać bo chodzi cichutko i jest chłodny w porównaniu do ps4. Które obecnie po prostu boję się włączać bo gwarancji już nie mam. Sam pad to rozwinięcie najlepszego pada czyli pada do 360. Niektórych rozwiązań nie rozumiem. Czemu do cholery nie ma wejścia na słuchawki tylko trzeba drogą przejściówkę kupować ?! ZA to wibracje w tiggerach bardzo fajne. Na plus też że nie świeci się jak psu jajaca i baterie wytrzymują 30 h (mi się jeszcze nie wyczerpały a gram i gram od tygodnia) . Dużym minusem jest interfejs i sklep. Tutaj ps4 wygrywa i to mocno. Niestety to ostatnia rzecz w jakiej ps4 wygrywa :) Słuchawki dołączone do zestawu wyglądają porządnie i brzmią za(pipi)iście nie to co pierdzący headset od ps4.

 

Koniec z techniczną stroną czas na mięsko czyli gry.

 

Forza Horizon 2 --  super. Przypomniały mi się czasy test drive unlimited. Może to mój gust ale ja nie lubię symulacji i jazdy tylko po torach. Driveklub mnie znudził po 3 h. Tutaj jeżdżę od ponad 10 i chcę jeszcze. GRaficznie gorsze od drive cluba ale za to grywalnością ten tytuł miażdży.

 

Sunset Overdrive - gra dla mnie na 9/10 obecnie. Najlepszy sandbox nowej generacji. Konkurencja powinna się uczyć jak zrobić sandbox gdzie bohater nie w(pipi)ia i nie wieje nudą po 2h  (Infamous second son)

 

Max curse of the brotherhood - ciekawa platformówka w stylu nintendo. Mechanika idealna pod gamepada :D Za mało pograłem aby ocenić całość ale fajny mały ex.

 

Rare Replay - Cudeńko. Paczka gier które lubię i do których chętnie wrócę oraz kilka nowości dla mnie jak conker które mają pokłady grywalności. Za 79 zł dostajemy zestaw bijący na głowę zawartością jakąkolwiek grę za 250 zł. Dodatkowo nikt nas nie oszukuje super hiper duper zremasterowaną grafiką. Wiemy co kupujemy i jeżeli komuś grafika nie przeszkadza a chcę dobry gameplay to nie ma lepszej oferty.

 

Halo Master Chief Collection - nie zabrałem się jeszcze za to. Obejrzałem tylko intro do halo 2. JA (pipi)e jak te cgi wyglądają ;)  Wiem że to gra kolos i chciałem wpierw w singlu pokońćzyć sunset i forze. Halo jednak już kiedyś przeszedłem więc wiem że to jedne z najlepszych fps w historii.

 

Killer Instinct 2 - gra kupiona do kanapowego grania tylko i na razie testowana raz. Nie do końca umiem jeszcze walczyć a obecnie mam inne gry więc oceniać nie będę.

 

World of Tanks - Fp2 moloch. Świetnie wygląda lepiej nić na pc jak rok temu tam grałem. Nie wiem czy się nie mylę ale chyba cały silnik zmienili. Dodatkowo sterowanie idealnie pasujące do kontrolera. Za darmo nic tylko grać.

 

Titanfall czy State of Decay to nie exy więc o nich nie wspomnę. JEdnak jeżeli ktoś nie ma pc a gra tylko na konsoli to must have !

 

Nadal uważam że najlepszym exem nowej generacji jest Bloodborne ale zaraz za nim wskakują 3 gry z xboxa one. Na ps4 poza bloodborne nie ma dobrego exa. Każdy zostawiał mi niesmak w ustach po zagraniu. Nudne i kiepskie ale ładnie wyglądające Infamous czy Killzone na czele. 

 

P.S. Oczywiście jeżeli bierzemy Wii U pod uwagę jako nową generację to Super Mario 3d World, Bayonetta 2, MArio KArt 8, Pikmini 3, Captain Toad i Wonderful 101 zjadają ps4 i xboxa  ;)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie wkurzają bumpery..niby 40 upsrawnień w padzie ale triggery i bumpery popsuli. na x360 padzie wciskałem zawsze bumpery po wewnętrznej stronie a tu mogę tylko po zewnętrznej...w takim battlefield 4 i ac IV używanie lornetki to męczarnia...jak mam tego bumpera trzymać wciśniętego i machać gałką...gubi mi przyczepność i przerywa...naprawili to w padzie elite i w tym nowym od 1TB konsoli z 3.5mm jackiem...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezla beka od 3 miesiecy uzywam sobie ea acces za darmo,

w kwietniu skonczyla mi sie waznosc karty kredytowej,wiec nie chcialo mi sie wpisywac nowej karty i zostawilem stara,ale z edytowalem ja specjalnie bo myslalem,ze kase wbeda zabierac co misiac w dalszym ciagu.

Zmiernilem date waznosci karty z 2015 na 2022 ale cyfry nazwisko, wszytsko to samo,i na dzien dzisiejszy mam ciagle ea acces.

Jesli wejde w apke ea weychodzi blad ,ale te gierki kltore sciagnelem do tego czasu moge nadal grac.

sprawdzalem na koncie bankowym nie brali kasy od 4 miechow,a suba na rok nie odmawiaja bo im sie to poprostu nie oplaca i wola dymac co miesiac.

 

Jesli wejde w suby i ea acces i mam metody platnosci to po lewej karta ktorej ciagle uzywam ma lewa zmyslopna date waznosci z ktorej nie da sie zaplacic.

 

Na ps4 takiego buga nie ma i system sam wykryl ze uzwam nie waznej karty,tak samo jak z xbox store.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niezla beka od 3 miesiecy uzywam sobie ea acces za darmo,

w kwietniu skonczyla mi sie waznosc karty kredytowej,wiec nie chcialo mi sie wpisywac nowej karty i zostawilem stara,ale z edytowalem ja specjalnie bo myslalem,ze kase wbeda zabierac co misiac w dalszym ciagu.

Zmiernilem date waznosci karty z 2015 na 2022 ale cyfry nazwisko, wszytsko to samo,i na dzien dzisiejszy mam ciagle ea acces.

Jesli wejde w apke ea weychodzi blad ,ale te gierki kltore sciagnelem do tego czasu moge nadal grac.

sprawdzalem na koncie bankowym nie brali kasy od 4 miechow,a suba na rok nie odmawiaja bo im sie to poprostu nie oplaca i wola dymac co miesiac.

 

Jesli wejde w suby i ea acces i mam metody platnosci to po lewej karta ktorej ciagle uzywam ma lewa zmyslopna date waznosci z ktorej nie da sie zaplacic.

 

Na ps4 takiego buga nie ma i system sam wykryl ze uzwam nie waznej karty,tak samo jak z xbox store.

 

Wiesz o tym, masz lewe dane wpisane...

 

No nie wiem, ja tam na Twoim miejscu bym się z tego nie cieszył bo możesz mieć zonka jak ktoś się tam kiedyś połapie i Ci konto zlustrują. W jakiś regulaminach usługi i XBL pewnie jest gdzieś zapis, że wszystkie dane kart do rozliczeń muszą być prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Odkryłem to wczoraj,przypadkiem.

Na subie od ms mam wpisana prawdziwe dane i mogę bez problemu kupować na ich storze.

Sub od ea to jest inna bajka bo to są jakby dwa konta i oni też Proszą o podanie karty kredytowej tylko u nich aby zrezygnować z subskrypcji musisz wejść na konto ms.

Nie chce mi się tego robić bo a po drugie nie ma opcji(albo nie widzę) usunięcia płatności, musisz podać nowa.

Ja się ea nie będę przejmował :D

Odnośnik do komentarza

Jestem w obozie zielonym w sumie od niedawna i mam pytanie jak działają save w chmurze? Z automatu wysyła mi na serwery? Bo kończy mi się miejsce na dysku i wyrzuciłbym Wieśka,ale kiedyś znowu go kupię jak wyjdą dodatki i chciałbym wtedy skorzystać z mojego save.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...