Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ile trwa aktywacja EA Access? Przy próbie kupna abonamentu dostałem info "coś poszło nie tak", ale na karcie mam zablokowane srodki i dostałem maila od MS o kupnie subskrypcji. Na koncie też jest to widoczne. Jednak gier nie mogę nadal ściągać, chce abonament nadal...

 

EDIT

A teraz mi zablokowalo srodki na karcie dwa razy i dostalem maila o anulacji subskrypcji... Nic nie rozumiem. Na xbox.com/accounts mam dwa razy ta subskrypcje dodana.

EA Access aktywuje sie odrazu po zakupie subskrypcji, dziwna sprawa, gry oczywiscie probujesz sciagac przez aplikacje EA Access ?

Odnośnik do komentarza

Bank blokuje środki na poczet płatności. skoro coś poszło nie tak to fizycznie kwota z konta nie została zaksięgowana, jest zamrozona. zaleznie od banku po tygodniu zostanie pobrana jeśli autoryzacja się powiodłą lub zwrócona na konto jeśli coś poszło nie tak. Niestety to trwa i o ile nie musisz się martwić, że zapłacisz 2x, to jednak sam proces się wydłuży i później otrzymasz dostęp do EA Access.

Odnośnik do komentarza

 

Ile trwa aktywacja EA Access? Przy próbie kupna abonamentu dostałem info "coś poszło nie tak", ale na karcie mam zablokowane srodki i dostałem maila od MS o kupnie subskrypcji. Na koncie też jest to widoczne. Jednak gier nie mogę nadal ściągać, chce abonament nadal...

 

EDIT

A teraz mi zablokowalo srodki na karcie dwa razy i dostalem maila o anulacji subskrypcji... Nic nie rozumiem. Na xbox.com/accounts mam dwa razy ta subskrypcje dodana.

EA Access aktywuje sie odrazu po zakupie subskrypcji, dziwna sprawa, gry oczywiscie probujesz sciagac przez aplikacje EA Access ?

 

Tak.

Dostałem dwa maile o zakupie subskrypcji i zaraz dwa o anulowaniu. Kwoty obie w blokadach i na koncie mam te platnosci.

nie wiem czy ryzykowac trzeci raz :D

 

EDIT:

Gdzie takie rzeczy się reklamuje jakby co?

Odnośnik do komentarza

Jak to działa, subskrypcja działa wstecz? Planuje do końca roku sprawić sobie konsole, to fajnie by było parę gierek od ea przytulic na start.

 

gry są dodawane do EA Access i zostają na zawsze. Możesz ściągnąć nawet gierkę którą rzucili rok temu np NFS Rivals

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No karwa mieliście xbone'a długo przede mną więc byłem przekonany, że dla was to wiedza obowiązkowa. 

 

Myliłem się. :obama: 

 

Możemy grać na legendary tylko będziemy się męczyć, może kiedyś przejdziemy. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...