Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak za darmo to co wam szkodzi sciagnac, ja w sumie tej gry nie skonczylem xD Ale calak latwy wiec kiedys sobie ogram zeby powiekszyc swojego epenisa.

 

 

Trzy czesci Risen w BC <3333333333333333333333333333333333333333333333333

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Niemiecka strona Dr. Windows podała listę startową tytułów objętych wsteczną kompatybilnością na Xbox One. Póki co należy do niej podchodzić z dystansem, ale wygląda całkiem realnie.

 

 

Oby wiedźmin faktycznie był od razu we wstecznej :obama: doszedłem tylko do 2 chaptera na X360 jak kupiłem onea i od tego czasu 360 w ogóle nie włączałem, więc będzie super powód by skończyć ^_^ Tylko czy można transferować save'a z X360 do Xone?

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

Niemiecka strona Dr. Windows podała listę startową tytułów objętych wsteczną kompatybilnością na Xbox One. Póki co należy do niej podchodzić z dystansem, ale wygląda całkiem realnie.

 

 

Oby wiedźmin faktycznie był od razu we wstecznej :obama: doszedłem tylko do 2 chaptera na X360 jak kupiłem onea i od tego czasu 360 w ogóle nie włączałem, więc będzie super powód by skończyć ^_^ Tylko czy można transferować save'a z X360 do Xone?

Save z 360 musisz wrzucić do chmury i pojawia sie na xbox one

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Niemiecka strona Dr. Windows podała listę startową tytułów objętych wsteczną kompatybilnością na Xbox One. Póki co należy do niej podchodzić z dystansem, ale wygląda całkiem realnie.

 

Oby wiedźmin faktycznie był od razu we wstecznej :obama: doszedłem tylko do 2 chaptera na X360 jak kupiłem onea i od tego czasu 360 w ogóle nie włączałem, więc będzie super powód by skończyć ^_^ Tylko czy można transferować save'a z X360 do Xone?

Save z 360 musisz wrzucić do chmury i pojawia sie na xbox one

 

 

No to super ^_^  #tylkoXbox

Odnośnik do komentarza

Pomocy! Zakupiłem następujący dysk zewnętrzny do mojej konsoli: WD Elements Portable 1.5TB USB 3.0. Podłączyłem go, sformatowałem - wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie. Zwróciłem jednak uwagę na ciągle migającą diodę dysku - w pierwszej kolejności zainteresował się nią mój kot i mogło być już po dysku - mniejsza o to. Pomyślałem sobie - zakleję diodę szkotem, nie będzie problemu. Po kilkunastu minutach wyłączyłem konsolę i tutaj przechodzę do meritum problemu - pomimo tego, że konsola jest wyłączona dioda w moim dysku w dalszym ciągu miga! 

Pytanie do posiadaczy dysków zewnętrznych - czy wy macie podobny problem? Czy przed każdym włączeniem konsoli wpinacie dysk zewnętrzny a po każdym wyłączeniu konsoli go wypinacie? A może macie cały czas wpięty i dioda miga przez całą dobę, każdego dnia? Wyłączacie konsolę z zasilania? 

Gdybym zakleił diodę wspomnianym szkotem i nie wypinał dysku z konsoli to dysk szybciej padnie? Będzie w końcu cały czas w trybie czuwania, będzie włączony. Przeżyłbym migającą diodę w trakcie pracy konsoli ale migająca dioda po wyłączeniu konsoli to dla mnie żenada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...