Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

no zmieniłem region na USA by pobrać onigiri i się załamałem jak zobaczyłem co u nich jest a co u nas. U nas 3 zakładki u nich 7. Teraz rozumiem czemu ciągle nawijali "Tv, tv, tv". mając OneDrive wrzucasz muzykę na swoje konto i streamujesz ją do telefonu/tabletu xboxa(niedostępne u nas). oglądasz tv(niedostępne u nas). Oglądasz materiały na życzenie(niedostępne u nas). Przepaść ogromna.

Odnośnik do komentarza

no zmieniłem region na USA by pobrać onigiri i się załamałem jak zobaczyłem co u nich jest a co u nas. U nas 3 zakładki u nich 7. Teraz rozumiem czemu ciągle nawijali "Tv, tv, tv". mając OneDrive wrzucasz muzykę na swoje konto i streamujesz ją do telefonu/tabletu xboxa(niedostępne u nas). oglądasz tv(niedostępne u nas). Oglądasz materiały na życzenie(niedostępne u nas). Przepaść ogromna.

 

No TV akurat oglądam bo mam tuner od N podłączony i w sumie sobie nie wyobrażam już oglądania bez Xboxa ale te VOD, streamingi muzyki i cała reszta no jakaś masakra, sto lat za murzynami jesteśmy w tej kwestii :/

Odnośnik do komentarza

ja się chciałem bawić w tv ale wyszło, że to więcej zachodu niż to warte. Musiałym podłączyć dekoder do xboxa i włączać i dekoder i xboxa. Mieć do tego kinecta albo kabel IRda. tuner usb też niewiele daje, bo musze w niego wpiąć kabel od anteny, czyli wtedy tracę możliwość użytkowanai dekodera... mam w pokoju TV orange i cyfrowego Polsatu. Orange ma beznadziejny dekoder, któy łapie każdy sygnał pdoczerwieni..włączysz tv, odpali się dekoder. włączysz drugi dekoder..tamten też zaskoczy...więc go odpiąłem w pissdu :D Tak więc mnie ta opcja TV w ogóle nie rusza. jak chcę tv to odpalam dekoder, jak xboxa to konsolę... po co mam do TV odpalać dodatkowo konsole i ciągnąąc 2x więcej prądu bo chcę sobie Discovery obejrzeć? CO innego jak w konsoli miałbym streaming telewizji z internetu, wtedy miałoby to sens.

Odnośnik do komentarza

Ja dokupiłem sobie kabelek z irdą i jest wypas, wszystko obsługuje pilotem Harmony. Xbox jak się włącza to włącza też tuner, guide który jest w Xboxie jest 100 razy wygodniejszy od tego oryginalnego w tunerze, przerzucenie się na YT jest tak samo proste jak zmiana kanału, zawsze można zerknąć kto jest online itd. Też mi się to wydawało na początku bez sensu, a teraz po jakimś czasie nie wyobrażam sobie oglądania TV bez XOne :)

Odnośnik do komentarza

nie jakiś update tylko

 

 
DETAILS
  • OS version released: th2_xbox_rel_1510.151031-1900
  • Available: 6:00PM PST 11/2 (2AM GMT 11/3) 

    

Fixes:
  • Live TV Stuttering Fix (50mhz: Fixed an issue that caused Live TV playback to stutter (more promiment with 50Hz content)
  • Bluray/Upload Studio/Preview Dashboard: This build contains a fix that may help address issues causing Blu-ray, Upload Studio, and Preview Dashboard to crash.
  • My games and apps: Fixed an issue that sometimes caused apps and games to fail to activate or timeout
  • DirectTV: Fixed an issue that sometimes caused no audio in OneGuide for DirectTV when turning on the console
  • Titles/Labels: Fixed an issue that caused "ms-resource" to show up on the labels of some titles and DLC
  • High Contrast Mode: Fixed an issue where room noise could cause a false recognition turning on high contrast mode.
  • Battery Indicator: Improved the accuracy of the controller battery indicator on home.
  • Media apps: Fixed an issue that was causing a small number of media apps to occasionally crash or have poor performance
  • Blank App Tiles: For some users, unlaunchable blank tiles containing only a background color and missing the title should no longer appear. Please use Report a problem if this issue still occurs for you.
  • Game Fixes:  Some titles (such as Forza Motorsport 6) will no longer fail to resume a suspended session after powering on the console in Instant-On mode.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...