Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Trail zadziała jak nie masz aktywnego Golda :lapka: Możesz najpierw wpisać 14 dniowy trial i jak Ci się skończy to aktywować miesięcznego za free (albo odwrotnie). Tylko że trail na 14 nie zmieni konta na status Gold. Pełnoprawnego Golda będziesz miał dopiero jak aktywujesz ten miesięczny.

Odnośnik do komentarza

Wyskoczył mi dzisiaj update. Wywala problem przy 15℅ support poradził reset ustawień - nic nie pomogło. Muszę pobierać 4GB na pendrive. Drugi raz w tym miesiącu, bo już raz w tym miesiącu po update konsola zwyczajnie się wysypała. Szlag by ich trafił.

 

odłącz konsolę z prądu na minimum 30 min, wypnij wszystko z usb i wtedy zrób update

Odnośnik do komentarza

Nic nie pomogło. Help line poradził reset ustawień przez troubleshoot menu. Nie pomogło. Teraz do dasha nie mogę się dostać. Zatrzymuje się na pytaniu o internet. Nie mogę tego skipnąć. Musze wybrać albo po kalblu albo bezprzewodowe. Jak już wybiorę, to nie odpuszcza tej aktualizacji. Jest albo zrób albo wyłącz konsolę. Jak próbuje zrobić to to samo - 15% i dalej lipa.

Próbowałem zrobić Offline System Update to po 5% wywala mi E101. No i po kolejnym kontakcie z supportem stwierdzili, że jednak przyślą kuriera muszę zanieść paczkę do jednej z lokacji UPS'u -_- (UK)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanie, ostatnio dużo gram w fps na obesranym dual shock 4, I chyba kolejny raz przestawie się na xone, bo ten pad jest stworzony do tego typu gier, już (pipi) z grafiką dla zwierząt,ale liczy się fun i ergonomia. Jestem zainteresowany, Xbox one elite, teraz pytanie do tych którzy go mają. Dysk w elite daje radę w porównaniu ze zwykłym, czy tylko jest różnica na papierze, i jak wypada pad elite w porównaniu ze zwykłym, zwłaszcza interesuje mnie opcja blokady o połowę spustów, jest to odczuwalne w stopniu dużym, w takich grach jak cod, czy titanfall?

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie już jakiś czas temu o to pytałem, ale dziś staję przed dylematem - zdecydowałem się na zakup XONE, ale wybieram między wersją ELITE a nową S-ką w wersji 500 GB. Sklep Karen ma bardzo fajną ofertę i tak naprawdę w tych samych pieniądzach dostajemy albo konsolę z dyskiem 1 TB i zajedwabistym padem albo 500 GB z nową FIFĄ, FH3, Live na 6 m-c i 1 m-c EA Access. W sumie to mój wybór, ale jakoś mam nadal wątpliwości co wybrać - doradźcie...

Nie kupować u tych kutasiarzy, jeszcze nie mam zamówienia które miało być na 23.09. Jutro muszę zje,bać jakiegoś biednego konsultanta od góry do dołu bo to już przechodzi pojęcie ile można czekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...