Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak założyć hasło albo ograniczenie czasowe na całą konsolę? Na X360 bez problemu się dało, tutaj straciłem 30 minut na szukanie (i ciągłe wpisywanie tego je,banego kodu, no przecież to jest jakaś porażka ten nowy dash) i nic nie znalazłem, nawet z kodem na konto można grać jako gość.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Za przeproszeniem, ale chyba tylko Tobie tak chodził :lapka:

 

No nawet przed chwila robilem dokladnie to samo co na filmiku i wszystko odpala sie z miejsca - ustawienia, wszystkie opcje z bocznego menu, powiadomienia. Jedynie na kafelki w ready to instal dluzej, ale ja mam ich kilkadziesiat a nie 3 czy 4 jak ten facet. Szybciej to mu sie jedynie grafiki do osiagniec laduja.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Pytanie czy te exy konsolowe czy gry z pc też wchodzą w grę. Bo jeszcze niezły jest Quantum Break.

Moje top powody growe exy dla którego mam iXa:

1. Seria Forza (już 4 gry!)

2. Sunset Overdrive

3. Ori

 

A inne:

1. Kompatybilność wsteczna

2. Za(pipi)ongo pad

3. EA Access (choć krótko korzystam i czasowo)

4. Aplikacje jak YT (integracja z mobi apkami), Netflix (docelowo), Edge

 

Inne gry:

Inside, Trialsy, seria Fifa, Halo cała seria, tanie AC, niezłe GwG, Rare Replay, zawsze fajne gry digital only.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej była jakaś mocna wyprzedaż w sklepie Microsoftu. Oto jeden z przykładów:

https://www.microsoftstore.com/store/msuk/en_GB/pdp/Dead-Rising-3-for-Xbox-One/productID.282181500?tduid=(91cb024d8178e6754803214948a60ee0)(266696)(1633236)(fm_4259784)()

W tej samej cenie było jeszce kilka innych tytułów, m.in. Ryse i Zoo Tycoon. Szkoda, że nie widziałem nigdzie info o tym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...