Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend darmowe multi dla wszystkich + możliwość wypróbowania za darmo Rocket League i NBA 2K17.

Wypróbowałem te rocket league... jak się ocknąłem była 5:30 rano xD Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ktoś mi wytłumaczy co jest z tym Dead Rising 4, że co jakiś czas wywala mi na feedzie wpisy dotyczące gry? Nie mam gry, nie ściągałem triala, nie śledzę gry w game hubie, a i tak co jakiś czas wyrzuca mi ich wpisy :p

Odnośnik do komentarza

Takie noob kleszczyn, dodałem Project Cars z cebuli, ale gra nie widnieje na liście moich gier (tzn w sklepie jest "posiadana" i można pobrać.. choć nie pokazuje pobierania z poziomu sklepu ["pobieranie w toku"], a jedynie w katalogu gry i aplikacje jest widoczne, że gierka się pobiera..

Czemu jej nie widzę w mojej bibliotece gierek?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W my games gry dzielą się na dwie kategorie:

 

1. gry do których masz licencję, a których nie masz pobranych,

2. gry do których masz licencję i które masz pobrane.

 

Jak skończysz pobieranie to gra będzie wyświetlana w kategorii nr 2. Jak ją wykasujesz z HDD, to będzie wyświetlana w kategorii nr 1.

Odnośnik do komentarza

Takie noob kleszczyn, dodałem Project Cars z cebuli, ale gra nie widnieje na liście moich gier (tzn w sklepie jest "posiadana" i można pobrać.. choć nie pokazuje pobierania z poziomu sklepu ["pobieranie w toku"], a jedynie w katalogu gry i aplikacje jest widoczne, że gierka się pobiera..

 

Czemu jej nie widzę w mojej bibliotece gierek?

Mam to samo, pobralem i była na liście zainstalowanych gier, skasowalem ale na liście "do instalacji" juz nie widnieje.

Odnośnik do komentarza

OK, zgłosiłem swojego XBOX do naprawy, tak jak radziliście. Teraz moje pytanie: jak mam zachować swoje sejwy? Pal licho same gry, w razie czego mogę ściągnąć jeszcze raz, akurat u tej firmy ściąganie leci z pełną prędkością łącza ;). Czy sejwy automatycznie się zachowują w chmurze? Jeśli nie, to mam dysk zewnętrzny - da się na niego jakoś wszystko przenieść, żeby móc potem podłączyć świeżą konsolę i mieć wszystko na swoim miejscu? No bo zakładam, że wysyłam im konsolę i jak mi dadzą nową, to z czyściutkim dyskiem (i pytanie tutaj: wyczyścić dysk przed wysyłką?).

BTW muszę sam spakować konsolę i później zamawia się kuriera z tego UPS? Nigdy czegoś takiego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak masz konsolę podpiętą do netu, to wszystkie zapisy są w chmurze.

 

Na stronie xboksa zgłoś usługę serwisową, wydrukuj etykietę i zadzwoń po kuriera, powiedz, że z MS masz zlecenie, podasz im numer zlecenia i po sprawie. Konsolę musisz sam spakować, etykietę przyklej na paczkę i napisz na pudle swój adres. Gdzieś na stronie xboksa jest opisane jak przygotować paczkę do wysyłki.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O właśnie, a jak grałem w gierkę w BC na X1 od samego początku? To też jest w chmurze, rajt?

I jak dobrze rozumiem te sejwy z gierek z X1 są w tej chmurze mimo, że nic specjalnie nie klikałem, nie ustawiałem, nie wysyłałem, nie zarządzałem?

 

Nom, na pewno wyczyszczę dysk jak wszystko zabezpieczę na tym drugim na wszelki wypadek. Niedobrze tak wysyłać swoje konto komuś.

Odnośnik do komentarza

Microsoft właśnie zapowiedział Xbox Game Pass

 

Więcej tutaj http://www.eurogamer.net/articles/2017-02-28-microsoft-announces-ea-access-style-xbox-game-pass-subscription

 

Xbox is getting an EA Access-style subscription service that lets you play a rotating catalogue of games for a set fee per month.

More than 100 Xbox One and Xbox 360 titles will be unlocked to download if you purchase a £7.99/$9.99 Xbox Game Pass.

 

Widzę ze juz zostało to wspomniane w innym temacie

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa - kiedyś kupowałem pakiet Forza Motorsport 5 + Forza Horizon 2 - kiedy wchodzę do sklepu to nie widzę jej w historii zakupów, ale w bibliotece gier na konsoli już jest. Ktoś wie czy da się jakoś sprawdzić historię zakupów przez stronę xboxa tak żeby było to widoczne?

 

Nie mam pewności- ale takie pakiety są chyba czasowe, taka promocja. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...