Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dash w końcu działa szybciej niż smartphone za 200 zł z po wgraniu najnowszego andrioda, duży plus dla MS za tą poprawę. Jednak minus za usunięcie funkcji snap (przynajmniej w aplikacji, na której próbowałem jej użyć - YT). Pewnie uznali, że zbyt małą ilość ludzi z niej korzysta, a poprzez jej usunięciu zwolniły się jakieś zasoby dzięki którym dash dostał boosta, lub opcja druga - wrzucą tą funkcję z powrotem za jakiś czas, jak ogarnął obecne zmiany. Ale to tylko moje spekulacje, w sumie nie znam się na tym.

 

Siedzę obecnie na polskiej wersji dasha i w kilku miejscach brakuje jeszcze tłumaczenia, ale to na pewno z czasem poprawią, 

 

Dobra zmiana w przypadku nagrywaniu filmików, no i samo robienie screenów będzie o wiele wygodniejsze, bo wystarczy tylko raz nadusić guide. Ogólne odczucia bardzo na plus. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ależ Dashboard jest teraz szybki :obama:  To od razu rzuca się w oczy.

Bez przesady, IMO to bardziej efekt placebo niż faktycznie jakaś znacząca różnica. Może się mylę, zobaczymy jak ktoś to zmierzy. Po jednym dniu używania na razie jakoś szczególnie zadowolony nie jestem. Chyba zbyt mocno przyzwyczaiłem się do posiadania podglądu na głównym kafelku i szybkiego przechodzenia do Home.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Korzystam ze snapa bez przerwy, oby faktycznie nowy OS miał jakieś nowe ciekawe funkcje...

 

EDYTA: Podobno snap ma być zastąpiony czymś w rodzaju PIP - oby.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oglądam TV, chcę rzucić okiem na przeglądarkę czy sprawdzić coś w dashu, odpalam TV w Snap, robię swoje nic nie tracę. Odpalanie jakiś poradników w grze z TA, słuchanie relacji z jakiegoś turnieju na Twitchu robiąc co innego itp. To że ktoś nie potrafi z tego korzystać nie znaczy, że nie ma to świetnego zastosowania. Większość graczy na forum nie potrafi korzystać z podstawowych funkcji OS i nawet nie wie co jest gdzie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 Większość graczy na forum nie potrafi korzystać z podstawowych funkcji OS i nawet nie wie co jest gdzie.

Trochę przesadzasz wnusiu.  

 

 

Byś się zdziwił ;) Często widziałem jak ludzie mający konsolę od dawna pytają się o jakieś banały.

Odnośnik do komentarza

Zabawne. Zasoby Snapa to zasoby systemowe, odrębne od tych na gry...

 

Super, że nie korzystaliście z tego, ale u mnie na przykład standardem było, że podczas grania w niefabularne tytuły albo robienia czegoś w interfejsie leciała sobie telewizja w Snapie. Miałem wszystko pod ręką w jednym miejscu, bez kombinowania z laptopem czy tabletem (pomijam kwestię, że nawet mając streaming z ncplus wszystkiego sobie nie włączę). To samo z podglądem aktywnej gry. Czekałem na loading/załadowanie meczu/respawn/cokolwiek, to sobie włączałem Home i przeglądałem np. zakładkę Community. W razie co słyszałem, co się dzieje w grze albo mogłem szybko podejrzeć, czy coś się zmieniło. Z kolei córka znajomego grywała ostatnio w Minecrafta, a w Snapie miała Skype z kolegą otwarty. Tego też już nie ma.

 

Ybarra twierdzi, że dzięki wywaleniu Snapa usprawnili multitasking. Jak dla mnie to teraz w ogóle go nie ma, więc liczę, że te overlaye faktycznie dojdą i będą dobrze działać. Tutaj miałem gwarancję, że zawsze widzę pełny obraz gry. Przy picture-in-picture już coś zasłonię, więc jakoś szczególnie się tym nie ekscytuję (jeśli w ogóle będzie).

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...